2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 қаңтарда № 1-11-145 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 53 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 05.03.2013 № 53 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2649378,6 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 549870 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 16013 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7849 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1975956,6 мың теңге,
мемлекеттiң қаржылық активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер 99690 мың теңге;
2) шығыстар 2758257 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 7185 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 7766 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 581 мың теңге;
4) қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо 38475,7 мың теңге, оның iшiнде қаржылық активтер сатып алу 38475,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-154539,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 154539,1 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 13/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке әлеуметтік салықты бөлу нормативі 100 пайыз мөлшерінде қаралғаны еске алынсын.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде, облыстық бюджеттен 1188860 мың теңге сомасында субвенция қаралғаны еске алынсын.
4. 2012 жылға арналған аудан бюджеті түсімдерінің құрамындағы нысаналы трансферттер және республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес еске алынсын.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2012 жылға арналған аудан бюджеті шығындарының құрамындағы облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес еске алынсын.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2011 года № 45/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 6 января 2012 года № 1-11-145. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 53)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 53).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2649378,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 549870 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям  16013 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 7849 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1975956,6 тысяч тенге,
поступлениям от продажи финансовых активов государства 99690 тысяч тенге;
2) затраты 2758257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7185 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 7766 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 38475,7 тысяч тенге, в том числе приобретение  финансовых активов 38475,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-154539,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154539,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 1188860 тысяч тенге.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2012 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района.

6. 2012 жылы бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу сомасы 581 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
7. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқару органының резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Аудандық бюджеттің шығындарының құрамында аудандық бюджеттен қаржыланатын ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар қаралғаны еске алынсын.
9. 2012 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламаның тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетінің ішінде 78,  9 қосымшаларға сәйкес, қала, кент, әрбір село, селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары қаралғаны еске алынсын.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Жаңабергенов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 1 қосымша

6. Предусмотреть погашение основного долга по бюджетным кредитам в 2012 году в сумме 581 тысяча тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 2000 тысячи тенге.
8. Учесть в составе расходов районного бюджета специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, должностные оклады и тарифные ставки, повышенные на двадцать пять процентов, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, финансируемых из районного бюджета.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения на 2012 год, согласно приложению 6.
10. Учесть, что в бюджете района предусмотрены бюджетные программы города, поселка, каждого села, сельского округа на 2012-2014 годы, согласно приложениям 789.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Жанабергенов
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № 45/2

3507
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
3
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2195
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2195
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1237
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1237
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
12134
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
12134
1
Жерді сату
12134
4
Трансферттердің түсімдері
1177683
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1177683
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1177683
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
II. Шығындар
1740160
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
228782
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
12889
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12889
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
47973
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47973
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
143699
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
143699
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24221
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21800
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
341
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету

3507
2
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2
3
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
2195
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2195
6
Прочие неналоговые поступления
1237
1
Прочие неналоговые поступления
1237
3
Поступления от продажи основного капитала
12134
3
Продажа земли и нематериальных активов
12134
1
Продажа земли
12134
4
Поступления трансфертов
1177683
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1177683
2
Трансферты из областного бюджета
1177683
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
1740160
01
Государственные услуги общего характера
228782
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
12889
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
12889
122
Аппарат акима района (города областного значения)
47973
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
47973
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
143699
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
143699
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24221
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21800
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
341
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов

809
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
5267
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5484
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
93426
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
74598
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7515
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
35894
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24882
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
6307
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8192
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6246
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1946
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10636
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5174
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1950
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3512
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23385
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16538
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16538
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6847
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6847
11
Өнеркәсіп,сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметі
14319
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9377
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9377
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4942
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4942
12
Көлiк және коммуникация
15447
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15447
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

809
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5267
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5484
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
93426
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
74598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7515
003
Поддержка культурно-досуговой работы
35894
006
Функционирование районных (городских) библиотек
24882
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6307
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6246
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
1946
465
Отдел физической культуры и спорта спорта района (города областного значения)
10636
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5174
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1950
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3512
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23385
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16538
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6847
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6847
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14319
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9377
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9377
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4942
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4942
12
Транспорт и коммуникации
15447
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15447
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

2137152
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
231069
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
12999
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12999
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
48866
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48866
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
144850
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
144850
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24354
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21900
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
361
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
2093
02
Қорғаныс
34116
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34116
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1202
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
32914
04
Бiлiм беру
1259166
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
46450
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
46450
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1212716
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11082
003
Жалпы білім беру
1140881
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18000
006
Балаларға қосымша білім беру
42753
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
96417
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96417
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17835
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24689
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2137152
01
Государственные услуги общего характера
231069
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
12999
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
12999
122
Аппарат акима района (города областного значения)
48866
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
48866
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
144850
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
144850
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24354
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21900
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
361
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
2093
02
Оборона
34116
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34116
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1202
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
32914
04
Образование
1259166
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
46450
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
46450
464
Отдел образования района (города областного значения)
1212716
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11082
003
Общеобразовательное обучение
1140881
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18000
006
Дополнительное образование для детей
42753
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
96417
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17835
002
Программа занятости
24689
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

100 432,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
38 880
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
7 294
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 094
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3 200
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
15 142,8
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
19 316
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
19 800
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
17 910
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 910
Курский селосы әкімінің аппараты
16 324
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 324
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 793,9
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
12 793,9
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
6 827,9
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 067
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
2 067
Нысаналы даму трансферттерi
181 346
Ауданның құрылыс бөлімі
181 346
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
24 190
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
157 156
Бюджеттік несиелер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
7 281
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 13/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
1
2
Барлығы

100 432,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
38 880
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
7 294
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 094
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 200
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 142,8
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19 316
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
19 800
Аппарат акима Зареченского сельского округа
17 910
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 910
Аппарат акима села Курское
16 324
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 324
Отдел занятости и социальных программ района
12 793,9
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
12 793,9
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
обеспечение деятельности центров занятости населения
6 827,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 067
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 067
Целевые трансферты на развитие
181 346
Отдел строительства района
181 346
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24 190
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
157 156
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 281
Приложение 5 к решению
Есильского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № 45/2
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 13-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма
1
2
Всего

448 736,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
325 895,2
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
2 400
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына
2 400
Ауданның бiлiм бөлімі
146 263,6
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
120 359,9
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
10 096
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарын жабдықтауға және ұстауына
15 807,7
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 626,7
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 039,7
Аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
587
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166 094,5
Автомобиль жолдарын жөндеуге
27 090
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
55 866,2
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
63 202,4
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 510,4
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
9 510,4
Нысаналы даму трансферттерi

448 736,9
Целевые текущие трансферты
325 895,2
в том числе:
Аппарат акима района
2 400
На капитальные расходы государственных органов
2 400
Отдел образования района
146 263,6
На капитальный ремонт объектов образования
120 359,9
На капитальные расходы объектов образования
10 096
На содержание и оснащение детских дошкольных организаций
15 807,7
Отдел занятости и социальных программ района
1 626,7
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 039,7
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности
587
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
166 094,5
На ремонт автомобильных дорог
27 090
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
55 866,2
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
63 202,4
Отдел архитектуры и градостроительства района
9 510,4
На разработку схемы теплоснабжения
9 510,4
Целевые трансферты на развитие

122841,7
Ауданның құрылыс бөлімі
99468
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
97968
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23373,7
"Есіл қалакомшаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын өсіру
23373,7
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 6 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеттің
атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын
аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Атаулар
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты

122841,7
Отдел строительства района
99468
На строительство и реконструкцию объектов образования
97968
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
23373,7
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Есильский Горкомхоз"
23373,7
Приложение 6 к решению
Есильского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № 45/2
Перечень районных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
районного бюджета на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Есильского районного
маслихата от 9 декабря
2011 года № 45/2
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа