О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2011 года № С-41/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 2 сентября 2011 года № 1-18-137. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 4С-36-6 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованное 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 037 614,5 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 424 279 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 745 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 976 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 567 614,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 165 560,2 тысяч тенге;»;
подпункты 1), 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
«1) на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 469 тысяч тенге;
3) на капитальный ремонт средней школы № 1 поселка Шортанды в сумме 32 500 тысяч тенге;»;
пункт 5 исключить;
подпункты 6), 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
«6) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 103 006,7 тысяч тенге;
7) на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 9 855,8 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
«12-2. Учесть в бюджете района на 2011 год целевые текущие трансферты в вышестоящий бюджет в сумме 605 тысяч тенге, в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий.»;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 23 желтоқсанындағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 тамыздағы № С-41/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қыркүйекте № 1-18-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 4С-36-6 «Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 2 037 614,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 424 279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 745 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 567 614,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 165 560,2 мың теңге;»;
4 тармақтың 1), 3) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге 469 мың теңге сомасында;
3) Шортанды кентіндегі № 1 орта мектепті күрделі жөндеуге 32 500 мың теңге сомасында;»;
5 тармақ алынсын;
7 тармақтың 6), 7) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«6) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға 103 006,7 мың теңге сомасында;
7) инженерлік-коммуникациялық құрылымның құрылысына 9 855,8 мың теңге сомасында.»;
келесі мазмұндағы 12-2 тармақпен толықтырылсын:
«12-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғарғы деңгейге беруге байланысты жоғары тұрған бюджетке берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 605 мың теңге сомасында есепке алынсын.»;

приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С–35/2 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Коровина
И.о. секретаря
районного маслихата                        И.Фишер
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата от 25 августа
2011 года № С–41/2
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Коровина
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            И.Фишер
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                               С.Қамзебаев
Шортанды аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
25 тамыздағы № С–41/2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер