О внесении изменения в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 апреля 2011 года № 353. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 6 мая 2011 года № 3-1-153. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 315
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.03.2018 № 315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99 - IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:

"Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 353 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 мамырда № 3-1-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 30.03.2018 № 315 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99 - IV Кодексінің 422 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 января 2010 года за № 3-1-127, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 3 февраля 2010 года № 17-18) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 3-1-127 санымен тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы № 17-18 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.