Об установлении ставок платы разового талона на 2011 год по Айтекебийскому району
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 июля 2011 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 18 августа 2011 года № 3-2-110. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 25 января 2013 года № 77
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 25.01.2013 № 77.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и статьи 36 Закона «О реализации Кодекса Республики Казахстан (Налоговый кодекс) «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 100 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки разового талона по Айтекебийскому району для предпринимателей, осуществляющие деятельность по специальному налоговому режиму согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                              А.ЕРМАГАМБЕТ
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 июля 2011 года № 253
Ставки разового талона по Айтекебийскому району
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость 1 разового талона
тенге.
А
Реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, станционарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка.
1
с. Комсомольское, Карабутак
Реализация с авто.
а) грузоподъемностью свыше 5 тн.
б) грузоподъемностью до 5 тн.
Реализация с торговых прилавков
Реализация с рук

Әйтеке би ауданы бойынша 2011 жылға біржолғы талонның құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі № 253 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 тамызда № 3-2-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 77 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 25.01.2013 № 77 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-Заңының 6 - бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100 «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы Заңының 36-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы бойынша арнаулы салық режимінде кәсіпкерлік қызметін жүзеге асырушылар үшін біржолғы талон құнының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                              А.ЕРМАҒАМБЕТ
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
28 шілдедегі № 253 шешіміне
қосымша
Біржолғы талон құнының Әйтеке би ауданындағы бір күндік мөлшері
Кәсіп түрлері
Бір күндік төлем
сомасы теңге
А
Базар аумағындағы дүңгершектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, дара кәсіпкерлермен заңды тұлғалар
1
Комсомол,Қарабұтақ селосында Авто-көліктен сату
а) жүк көтерімділігі 5тн жоғары
б) жүк көтерімділігі 5тн дейін
Сөреден сату
Қолдан сату