О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 15 ноября 2011 года № 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2011 года № 3-4-130. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 05-11/197.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 05-11/197.
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 154 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 3-4-107, опубликованное 13 января 2011 года в газете № 2 "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "2 307 757,7" заменить цифрами "2 306 692,7";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "789 822,7" заменить цифрами "788 757,7";
в подпункте 2)
затраты
цифры "2 456 330,9" заменить цифрами "2 455 265,9";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры "26 353,9" заменить цифрами "7 564,1";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "27 600,9" заменить цифрами "15 938";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-183 427,1" заменить цифрами "-171 764,2";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры "183 427,1" заменить цифрами "171 764,2";
2) в пункте 6
в абзаце 1
цифры "8 194" заменить цифрами "8 192";
в абзаце 6
цифры "29 325" заменить цифрами "35 563";
в абзаце 8
цифры "3 449" заменить цифрами "3 312";
в абзаце 9
цифры "20 474" заменить цифрами "15 938";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 195 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада № 3-4-130 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 05-11/197 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 05-11/197 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-107 санымен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда № 2 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"2 307 757,7" деген сандар "2 306 692,7" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"789 822,7" деген сандар "788 757,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"2 456 330,9" деген сандар "2 455 265,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"26 353,9" деген сандар "7 564,1" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"27 600,9" деген сандар "15 938" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
"-183 427,1" деген сандар "-171 764,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"183 427,1" деген сандар "171 764,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта
1 абзацтағы "8 194" деген сандар "8 192" деген сандармен ауыстырылсын;
6 абзацтағы "29 325" деген сандар "35 563" деген сандармен ауыстырылсын;
8 абзацтағы "3 449" деген сандар "3 312" деген сандармен ауыстырылсын;
9 абзацтағы "20 474" деген сандар "15 938" деген сандармен ауыстырылсын;