Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 31 августа 2011 года № 246. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 20 сентября 2011 года № 3-6-126. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16.05.2016 № 190.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 5-5, 5-6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить для предприятий и организаций, независимо от форм собственности квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 1%.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 10.01.2013 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Постановление акимата Каргалинского района от 29 марта 2011 года № 86 "О дополнительных мерах по содействию занятости лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" отменить.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района И. Тынымгереева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Сагиев

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 246 қаулысы. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 3-6-126 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 190 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5, 5-6 тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындар мен ұйымдарға меншік түріне қарамастан қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына 1% көлемінде квота белгіленсін
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 10.01.2013 № 4 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 86 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесу жөніндегі қосымша шаралар туралы" қаулысы бұзылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Сағиев