О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 10 ноября 2011 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2011 года № 3-10-152. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137, опубликованное в газетах «Темир» от 15 апреля 2011 года № 16 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 400 437,4» заменить цифрами «4 004 143,4», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 246 652,4» заменить цифрами «1 850 358,4»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 520 803,8» заменить цифрами «4 124 509,8»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 1
цифры «31 353» заменить цифрами «31 090»;
в части абзаца 3
цифры «8 194» заменить цифрами «8 192»;
в части абзаца 6
цифры «9 828» заменить цифрами «8 454»;
3) в пункте 10:
в части абзаца 1
цифры «3 401» заменить цифрами «5 746»;
4) в пункте 11:
в части абзаца 3

2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 290 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада № 3-10-152 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012.04.26 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының  5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы», нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда «Темір» газетінің № 3 жарияланған шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «3 400 437,4» деген цифрлар «4 004 143,4» деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 246 652,4» деген цифрлар «1 850 358,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 520 803,8» деген цифрлар «4 124 509,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«31 353» деген цифрлар «31 090» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде
«8 194» деген цифрлар «8 192» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде
«9 828» деген цифрлар «8 454» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 10 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«3 401» деген цифрлар «5 746» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 11 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде

цифры «0» заменить цифрами «203 000» и дополнить абзацем следующего содержания:
«400 000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования».
2. Приложение № 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Б. КУАНДЫКОВ                         Н. УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 290 от 10 ноября 2011 года
Бюджет Темирского района на 2011 год
Категория
Уточненный бюджет на 2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

«0» деген цифрлар «203 000» деген цифрлармен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға – 400 000 мың теңге»;
2. Көрсетілген шешімдегі № 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б. ҚУАНДЫҚОВ                           Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 290 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
2011ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер