О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 апреля 2011 года № 266. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбински 6 мая 2011 года № 3-13-150. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата № 227 от 23 декабря 2010 года «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 10 января 2011 года за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4 (8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4683295,0» заменить цифрами «4687914,7»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3258305,0» заменить цифрами «3262924,7»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4676970,3» заменить цифрами «4681590,0»;
2) в пункте 7-1:
в части абзаца 3:
цифры «26629,0» заменить цифрами «26379,0»;
3) в пункте 9:
цифры «24219,0» заменить цифрами «28938,0»;
4) после пункта 9-1 дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
«9-2. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 386 от 13 апреля 2011 года предусмотреть в бюджете района выделенные из областного бюджета целевые текущие трансферты:

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 266 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 мамырда № 3-13-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы 3-4 (8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4683295,0» саны «4687914,7» санына,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3258305,0» саны «3262924,7» санына;
2) тармақшада:
шығындар «4676970,3» саны «4681590,0» санына өзгертілсін;
2) 7-1 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«26629,0» саны «26379,0» санына өзгертілсін;
3) 9 тармақта:
«24219,0» саны «28938,0» санына өзгертілсін;
4) 9-1 тармақтан кейін 9-2 тармағымен толықтырылсын:
«9-2. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 шешімімен облыстық бюджеттен аудан бюджетіне:

на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны - 150,7 тыс. тенге».
2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 15 к настоящему решению.
4. Настоящее решенее вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата                      маслихата
С.Мендигаринов                        С.Тулемисов
Приложение № 1
к решению № 266 от 28 апреля 2011 года
внеочередной двадцать восьмой сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2011 год
Категория
сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д О Х О Д Ы

Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 150,7 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.»
2. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                       мәслихат
С.Мендигаринов                      С.Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 28 сәуір
кезектен тыс жиырма сегізінші сессиясының
№ 266 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
К І Р І С Т Е Р