Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановление акимата Алматинской области от 10 августа 2011 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 сентября 2011 года N 2075
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 96 Закона Республики Казахстан от 01 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Такенова Б.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
СОГЛАСОВАНО:
Первый заместитель
акима области                              Амандык Габбасович Баталов
10 августа 2011 года
Заместитель акима
области                                    Болат Долдаевич Такенов
10 августа 2011 года
Заместитель акима
области                                    Серик Мейрханович Муканов
10 августа 2011 года
Руководитель аппарата
акима области                              Багдат Абильмажинович Карасаев
10 августа 2011 года
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования                               Нафиса Тулековна Сатыбалдина
10 августа 2011 года
Заведующий отдела
юридической, государственно-
правовой работы                           Аманбек Райкулович Кыдырбаев
10 августа 2011 года
Заведующая общим
отделом                                    Гульнар Асемгаликызы Аукенова
10 августа 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области
"Об утверждении перечня
объектов коммунальной
собственности, подлежащих
приватизации" N 166 от
10 августа 2011 г
Перечень автотранспортных средств коммунальной собственности,
подлежащих приватизации
п/п
Наименование
объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
ГАЗ-3110411, г/н В 912 АW, 2000 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Аппарат акима Кербулакского района
2
Пежо "Саманд", г/н В 471 ВВ, 2003 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Аппарат акима Кербулакского района
3
ВАЗ-21213, г.н В 730 АЕ, 2000 г.в.
Аксуский район, п.Жансугурова
Отдел сельского хозяйства Аксуского района
4
Хюндай, г/н В 174 ВВ, 2003 г.в.
Талгарский район, г.Талгар
Аппарат акима Талгарского района
5

Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 тамыздағы N 166 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 02 қыркүйекте 2075 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабындағы 1-тармақтың 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 01 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 96-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Д. Тәкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Облыс әкімінің
бірінші орынбасары                         Амандық Ғаббасұлы Баталов
10 тамыз 2011 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Болат Долдаұлы Тәкенов
10 тамыз 2011 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Серік Мейірханұлы Мұқанов
10 тамыз 2011 жыл
Облыс әкімі
аппаратының басшысы                        Бағдат Әбілмәжінұлы Қарасаев
10 тамыз 2011 жыл
Экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының
бастығы                                    Нәфиса Төлекқызы Сатыбалдина
10 тамыз 2011 жыл
Заң және мемлекеттік
құқық бөлімінің
меңгерушісі                                Аманбек Райқұлұлы Қыдырбаев
10 тамыз 2011 жыл
Жалпы бөлімнің
меңгерушісі                                Гүлнар Әсемғалиқызы Әукенова
10 тамыз 2011 жыл
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 10 тамыздағы
"Жекешелендіруге жататын
коммуналдық меншіктегі
нысандардың тізбесін бекіту
туралы" N 166 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі
автокөлік құралдарының тізбесі
р/с
Нысанның аталуы
Орналасқан орны
Баланс ұстаушы
1
2000 жылы шыққан, В 912 АW мемлекеттік номерлі, ГАЗ-3110411 автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты
2
2003 жылы шыққан, В 471 ВВ мемлекеттік номерлі, Пежо "Саманд" автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты
3
2000 жылы шыққан, В 730 АЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті
Ақсу аудандық ауылшаруашылық бөлімі
4
2003 жылы шыққан, В 174 ВВ мемлекеттік номерлі, "Хюндай" автокөлігі
Талғар ауданы, Талғар қаласы
Талғар ауданы әкімінің аппараты
5

ГАЗ-3102 г.н В 172 ВВ, 1998 г.в.
Талгарский район, г.Талгар
Аппарат акима Талгарского района
6
ВАЗ-21099, г/н В 290 СU, 2000 г.в.
Саркандский район, г.Сарканд
Аппарат акима Саркандского района
7
ВАЗ-21099, г/н В 275 ВЕ, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
ГУ "Талдыкорганское детское психоневрологическое медико-социальное учреждение "Камкор"
8
ЗИЛ-4503-01, г/н В 079 АХ, 1993 г.в.
Панфиловский район, г.Жаркент
ГУ "Панфиловский психоневрологический дом интернат"
9
ГАЗ-2705-44, г/н В 851 АЕ, 2000 г.в.
Панфиловский район, г.Жаркент
ГУ "Панфиловский психоневрологический дом интернат"
10
УАЗ-396002, г/н В 090 ВL, 2002 г.в.
Илийский район, с.Боралдай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельская больница с.Боралдай"
11
ВАЗ-21213, г/н В 268 АТ, 2000 г.в.
Илийский район, с.Боралдай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельская больница с.Боралдай"
12
ГАЗ-53, г/н В 226 ВD, 1985 г.в.
Коксуский район, п.Балпык би
Государственное казенное предприятие "Центральная районная больница"
13
УАЗ-31512, г/н В 316 ВD, 1991 г.в.
Коксуский район, п.Балпык би
Государственное казенное предприятие "Центральная районная больница"
14
УАЗ-3962, г/н В 312 ВD, 1992 г.в.
Коксуский район, п.Балпык би
Государственное казенное предприятие "Центральная районная больница"
15
УАЗ-31512, г/н В 224 ВD, 1991 г.в.
Коксуский район, п.Балпык би
Государственное казенное предприятие "Центральная районная больница"
16
ВАЗ-21060, г/н В 568 СU, 2000 г.в.
Уйгурский район, п.Чунджа
Аппарат акима Уйгурского района
17
Мерседес-Бенс 320 S, г/н В 025 ВВ, 1993 г.в.
г.Талдыкорган
Аппарат акима Алматинской области
18
ВАЗ-21213, г/н В 039 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел Алакольского района
19
ВАЗ-21213, г/н В 049 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел Алакольского района
20
ВАЗ-21213, г/н В 055 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел Алакольского района
21
ВАЗ-21213, г/н В 053 ВZ, 2000 г.в.
Алакольский район, г.Ушарал
Отдел внутренних дел Алакольского района
22

1998 жылы шыққан, В 172 ВВ мемлекеттік номерлі, ГАЗ-3102 автокөлігі
Талғар ауданы, Талғар қаласы
Талғар ауданы әкімінің аппараты
6
2000 жылы шыққан, В 290 СU мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21099 автокөлігі
Сарқан ауданы, Сарқан қаласы
Сарқан ауданы әкімінің аппараты
7
2002 жылы шыққан, В 275 ВЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21099 автокөлігі
Талдықорған қаласы
"Қамқор" Талдықорған балаларға арналған психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі
8
1993 жылы шыққан, В 079 АХ мемлекеттік номерлі, ЗИЛ-4503-01 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
"Панфилов психоневрологиялық интернат-үйі" мемлекеттік мекемесі
9
2000 жылы шыққан, В 851 АЕ мемлекеттік номерлі, ГАЗ-2705-44 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
"Панфилов психоневрологиялық интернат-үйі" мемлекеттік мекемесі
10
2002 жылы шыққан, В 090 ВL мемлекеттік номерлі, УАЗ-396202 автокөлігі
Іле ауданы, Боралдай ауылы
"Боралдай ауылдық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
11
2000 жылы шыққан, В 268 АТ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Боралдай ауылы
"Боралдай ауылдық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
12
1985 жылы шыққан, В 226 ВD мемлекеттік номерлі, ГАЗ-53 автокөлігі
Көксу ауданы, Балпық би кенті
"Көксу аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
13
1991 жылы шыққан, В 316 ВD мемлекеттік номерлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Көксу ауданы, Балпық би кенті
"Көксу аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
14
1992 жылы шыққан, В 312 ВD мемлекеттік номерлі, УАЗ-3962 автокөлігі
Көксу ауданы, Балпық би кенті
"Көксу аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
15
1991 жылы шыққан, В 224 ВD мемлекеттік номерлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Көксу ауданы, Балпық би кенті
"Көксу аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
16
2000 жылы шыққан, В 568 СU мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21060 автокөлігі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы
Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты
17
1993 жылы шыққан, В 025 ВВ мемлекеттік номерлі, Мерседес-Бенс 320S автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысы әкімінің аппараты
18
2000 жылы шыққан, В 039 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
Алакөл аудандық ішкі істер бөлімі
19
2000 жылы шыққан, В 049 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
Алакөл аудандық ішкі істер бөлімі
20
2000 жылы шыққан, В 055 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
Алакөл аудандық ішкі істер бөлімі
21
2000 жылы шыққан, В 053 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
Алакөл аудандық ішкі істер бөлімі
22

ВАЗ-21213, г/н В 107 ВZ, 2000 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
23
ВАЗ-21213, г/н В 128 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
24
ВАЗ-21213, г/н В 144 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
25
ВАЗ-21213, г/н В 117 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
26
ВАЗ-21213, г/н В 102 ВZ, 2001 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
27
УАЗ-31512, г/н В 288 КР, 2003 г.в.
Енбекшиказахский район, г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
28
ВАЗ-21213, г/н В 065 ВZ, 2001 г.в.
Ескельдинский район, п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
29
ВАЗ-21213, г/н В 068 ВZ, 2001 г.в.
Ескельдинский район, п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
30
ВАЗ-21213, г/н В 069 ВZ, 2001 г.в.
Ескельдинский район, п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
31
ВАЗ-21213, г/н В 201 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
32
ВАЗ-21213, г/н В 202 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
33
ВАЗ-21213, г/н В 203 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
34
ВАЗ-21213, г/н В 204 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
35
ВАЗ-21213, г/н В 207 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
36
ВАЗ-21213, г/н В 210 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
37
ВАЗ-21213, г/н В 215 СВ, 2000 г.в.
Жамбылский район, п.Узынагаш
Отдел внутренних дел Жамбылского района
38
ВАЗ-21213, г/н В 936 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
39
ВАЗ-21213, г/н В 939 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
40
ВАЗ-21213, г/н В 976 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
41

2000 жылы шыққан, В 107 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
23
2001 жылы шыққан, В 128 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
24
2001 жылы шыққан, В 144 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
25
2001 жылы шыққан, В 117 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
26
2001 жылы шыққан, В 102 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
27
2003 жылы шыққан, В 288 КР мемлекеттік номерлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
28
2001 жылы шыққан, В 065 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
29
2001 жылы шыққан, В 068 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
30
2001 жылы шыққан, В 069 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
31
2000 жылы шыққан, В 201 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
32
2000 жылы шыққан, В 202 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
33
2000 жылы шыққан, В 203 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
34
2000 жылы шыққан, В 204 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
35
2000 жылы шыққан, В 207 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
36
2000 жылы шыққан, В 210 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
37
2000 жылы шыққан, В 215 СВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы
Жамбыл аудандық ішкі істер бөлімі
38
2000 жылы шыққан, В 936 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
39
2000 жылы шыққан, В 939 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
40
2000 жылы шыққан, В 976 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
41

ВАЗ-21213, г/н В 979 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
42
ВАЗ-21213, г/н В 980 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
43
ВАЗ-21213, г/н В 988 ВZ, 2000 г.в.
Илийский район, п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
44
ВАЗ-21213, г/н В 089 ВZ, 2001 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
45
ВАЗ-21213, г/н В 093 ВZ, 2001 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
46
ВАЗ-21213, г/н В 095 ВZ, 2001 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
47
ВАЗ-21213, г/н В 097 ВZ, 2001 г.в.
Кербулакский район, п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
48
ВАЗ-21213, г/н В 119 ВZ, 2001 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
49
УАЗ-31514, г/н В 956 КР, 2000 г.в.
г.Текели
Отдел внутренних дел города Текели
50
УАЗ-31512, г/н В 723 КР, 2003 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
51
ВАЗ-31512, г/н В 737 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
52
ВАЗ-21213, г/н В 710 ВY, 2000 г.в.
Уйгурский района, п.Чунджа
Отдел внутренних дел Уйгурского района
53
ВАЗ-21213, г/н В 719 ВY, 2000 г.в.
Уйгурский района, п.Чунджа
Отдел внутренних дел Уйгурского района
54
ВАЗ-21213, г/н В 715 ВY, 2000 г.в.
Уйгурский района, п.Чунджа
Отдел внутренних дел Уйгурского района
55
ВАЗ-21213, г/н В 716 ВY, 2000 г.в.
Уйгурский района, п.Чунджа
Отдел внутренних дел Уйгурского района
56
Тойота Камри, г/н В 055 КР, 2003 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
57
ВАЗ-21061, г/н В 050 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
58
ВАЗ-21061, г/н В 125 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
59
ВАЗ-21070, г/н В 177 КР, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
60

2000 жылы шыққан, В 979 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
42
2000 жылы шыққан, В 980 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
43
2000 жылы шыққан, В 988 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
44
2001 жылы шыққан, В 089 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
45
2001 жылы шыққан, В 093 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
46
2001 жылы шыққан, В 095 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
47
2001 жылы шыққан, В 097 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
48
2001 жылы шыққан, В 119 ВZ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
49
2000 жылы шыққан, В 956 КР мемлекеттік номерлі, УАЗ-31514 автокөлігі
Текелі қаласы
Текелі қалалық ішкі істер бөлімі
50
2003 жылы шыққан, В 723 КР мемлекеттік номерлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
51
2001 жылы шыққан, В 737 КР мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21053 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
52
2000 жылы шыққан, В 710 ВY мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі істер бөлімі
53
2000 жылы шыққан, В 719 ВY мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі істер бөлімі
54
2000 жылы шыққан, В 715 ВY мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі істер бөлімі
55
2000 жылы шыққан, В 716 ВY мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы
Ұйғыр аудандық ішкі істер бөлімі
56
2003 жылы шыққан, В 055 КР мемлекеттік номерлі, Тойота Камри автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің автошаруашылық бөлімі
57
2000 жылы шыққан, В 050 КР мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің автошаруашылық бөлімі
58
2001 жылы шыққан, В 125 КР мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің автошаруашылық бөлімі
59
2002 жылы шыққан, В 177 КР мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21070 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің автошаруашылық бөлімі
60

ВАЗ-21060, г/н В 349 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
61
ВАЗ-21150, г/н В 902 ВU, 2004 г.в.
Алакольский район, г.Ушарал
ГУ "Областная психо-медико-педагогическая консультация N 4 г.Ушарал"
62
ИЖ Москвич -2126, г/н В 088 ВР, 2004 г.в
г.Талдыкорган
ГУ "Центр новых информационных технологий в образовании"
63
ВАЗ-21093, г/н В 877 ВЕ, 2002 г.в
Панфиловский район, г.Жаркент
ГУ "Панфиловский психоневрологический дом интернат"
64
ВАЗ-21213, г/н В 904 ВЕ, 2003 г.в.
Балхашский район, с.Баканас
Государственное коммунальное казенное предприятие  "Мелиоротивно –механизированный отряд "Балхаш"
65
Мерседес-Бенс, г/н В 139 ВВ, 1993 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Аппарат акима Карасайского района
66
ГАЗ-31105-120, г/н В 001 АN, 2004 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Аппарат акима Карасайского района
67
ВАЗ-21099, г/н В 151 АА, 1997 г.в.
Панфиловский район, г.Жаркент
Аппарат акима Панфиловского района
68
ВАЗ-21099, г/н В 805 АЕ, 1993 г.в.
Панфиловский район, г.Жаркент
Аппарат акима Панфиловского района
69
ВАЗ-21061, г/н В 835 АЕ, 1994 г.в
Панфиловский район, г.Жаркент
Аппарат акима Панфиловского района
70
"Hyundai Elantra", г/н В 214 ВН, 2003 г.в
Панфиловский район, г.Жаркент
ГУ "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства Панфиловского района"
71
ВАЗ-21150, г/н В 212 ВR, 2006 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
ГУ "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства Карасайского района"
72
ВАЗ-21213, г/н В 353 ВВ, 2001 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Аппарат акима Карасайского района
73
ВАЗ-21070, г/н В 121 ВК, 2005 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Аппарат акима Карасайского района
74
"Ниссан Максима", г/н В 305 ВV, 1996 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
Аппарат акима Карасайского района
75
"Тойота Камри", г/н В 858 ВR, 1996 г.в.
Карасайский район, г.Каскелен
ГУ "Отдел финансов Карасайского района"
76
ГАЗ-3105120, г/н В 482 ВВ, 2006 г.в.
Райымбекский район, с.Кегень
Аппарат акима Райымбекского района
77
Киа Серато, г/н В 191 ВN, 2006 г.в.
Райымбекский район, с.Кегень
ГУ "Отдел финансов Райымбекского района"

2001 жылы шыққан, В 349 КР мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21060 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің автошаруашылық бөлімі
61
2004 жылы шыққан, В 902 ВU мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21150 автокөлігі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы
"Үшарал қаласындағы № 4 облыстық психологиялық медициналық- педагогикалық консультация" мемлекеттік мекемесі
62
2004 жылы шыққан, В 088 ВР мемлекеттік номерлі ИЖ Москвич-2126 автокөлігі
Талдықорған қаласы
"Білім берудегі жаңа ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесі
63
2002 жылы шыққан, В 877 ВЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21093 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
"Панфилов психоневрологиялық интернат-үйі" мемлекеттік мекемесі
64
2003 жылы шыққан, В 904 ВЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы
"Балқаш" мелиоративтік –механикаландырылған отряд" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
65
1993 жылы шыққан, В 139 ВВ мемлекеттік номерлі, Мерседес-Бенс автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
66
2004 жылы шыққан, В 001 АN мемлекеттік номерлі, ГАЗ-31105-120 автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
67
1997 жылы шыққан, В 151 АА мемлекеттік номерлі, ВАЗ- 21099 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
Панфилов ауданы әкімінің аппараты
68
1993 жылы шыққан, В 805 АЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ- 21099 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
Панфилов ауданы әкімінің аппараты
69
1994 жылы шыққан, В 835 АЕ мемлекеттік номерлі, ВАЗ- 21061 автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
Панфилов ауданы әкімінің аппараты
70
2003 жылы шыққан, В 214 ВН мемлекеттік номерлі, "Hyundai Elantra" автокөлігі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы
"Панфилов ауданының экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
71
2006 жылы шыққан, В 212 ВR мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21150 автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
"Қарасай ауданының экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
72
2001 жылы шыққан, В 353 ВВ мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
73
2005 жылы шыққан, В 121 ВК мемлекеттік номерлі, ВАЗ-21070 автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
74
1996 жылы шыққан, В 305 ВV мемлекеттік номерлі "Ниссан Максима" автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
Қарасай ауданы әкімінің аппараты
75
1996 жылы шыққан, В 858 ВR мемлекеттік номерлі "Тойота Камри" автокөлігі
Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы
"Қарасай аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
76
2006 жылы шыққан, В 482 ВВ мемлекеттік номерлі, ГАЗ-31105120 автокөлігі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы
Райымбек ауданы әкімінің аппараты
77
2006 жылы шыққан, В 191 ВN мемлекеттік номерлі, Киа Серато автокөлігі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы
"Райымбек аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі