Об организации общественных работ по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2011 года N 7-259. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 29 марта 2011 года N 2-1-139. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 39-1393
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 29.12.2014 № 39-1393 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в городе Талдыкорган.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Талдыкорган от 14.02.2013 N 2-118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, а также определить спросы и предложения на общественные работы по городу Талдыкорган согласно приложению.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата города Талдыкорган от 14.02.2013 N 2-118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Талдыкорган от 19.03.2012 N 7-219 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                С. Жылкайдаров
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель акима города                   Кольбаев Марлен Капашевич
17 марта 2011 года
Руководитель аппарата                      Кауысбаев Владимир Оналбаевич
17 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Талдыкорган                         Мухаметжан Шайзада Базарбаевич
17 марта 2011 года
Аким Еркинского
сельского округа                           Сыдыбаев Нурлан Сейтжапарович
17 марта 2011 года
Аким Отенайского округа                    Ракымбеков Рауан Турдангазиевич
17 марта 2011 года
Начальник юридического и
государственно-правового отдела            Адил Алмас
17 марта 2011 год
Переводчик                                 Смагулова Рахат
17 марта 2011 года
Исполнительный директор
общественного объединения
"Ассоциация родителей по опеке
детей-инвалидов и с
отклонениями в психо-физическом
развитии "Алпамыс"                         Гуреева Анна Вальтеровна
17 марта 2011 года
Президент Объединения юридических
лиц в форме ассоциации
"Гражданский Альянс
Алматинской области                        Ахимбеков Абылхан Алкенович
17 марта 2011 года
Председатель общественного
объединения инвалидов опорников
"ЕРЛИК" города Талдыкорган                 Акжаркенова Роза Хаджи-Ахметовна
17 марта 2011 года
Председатель Алматинского областного
правления-филиал общественного
объединения "Казахское
общество слепых"                           Сейскенова Несибелди Рашидовна
17 марта 2011 года
Начальник ТГКП на праве
хозяйственного ведения "Коркейту"           Ахажан Темирболат Жанболатулы
17 марта 2011 года
Председатель Алматинского областного
комитета филиала общественного
объединения Общества "Красного
Полумесяца Республики Казахстан"           Коржекенова Сауле Сейтхамзаевна
17 марта 2011 года
Председатель Общественного фонда
"Малой Ассамблеи народа
Казахстана Алматинской области"             Ибрагимов Хайрулла Абдулвахитович
17 марта 2011 года
Председатель общественного
объединения "Детско-подростковый
клуб "Мушелтой"                            Кыдырбаева Дания Салимбаевна
17 марта 2011 года
Председатель общественного
объединения "По делам ветеранов
и молодежи "Мурагер"                       Селюнин Александр Михайлович
17 марта 2011 года
Президент общественного объединения
"Талдыкорганский региональный центр
по поддержке женщин"                       Байсакова Зульфия Мухамедбековна
17 марта 2011 года
Первый заместитель председателя
Талдыкорганского городского филиала
"Народно-Демократической
партии "Нур Отан"                          Ахметова Асия Турехановна
17 марта 2011 года
Начальник Талдыкорганского городского
отделение Алматинского областного
филиала Государственного
центра выплате пенсий                      Ибрагимова Фарида Шарифовна
17 марта 2011 года
Директор общественного фонда
"Талдыкорганский региональный
фонд содействия занятости"                 Садуакасова Светлана Олеговна
17 марта 2011 года
Начальник Управления по делам
обороны города Талдыкорган
подполковник                               Жантурин Галымжан Куанышбаевич
17 марта 2011 года
Начальник Управления
юстиции города Талдыкорган                 Кыстаубаева Роза Анишкеевна
17 марта 2011 года
Начальник республиканского
государственного казенного
предприятия "Центр по недвижимости
по Алматинской области                     Разаков Илдирим Разакович
17 марта 2011 года
Исполнительный директор
общественного объединения
"Кризисный центр Юность"                   Соколовская Татьяна Владимировна
17 марта 2011 года
Приложение к постановлению
акимата города Талдыкорган
от 17 марта 2011 года N 7-259
"Об организации общественных
работ по городу Талдыкорган"
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размер оплаты труда участников и источники
их финансирования, а также определить спросы и предложения на
общественные работы по городу Талдыкорган

Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы N 7-259 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 наурызда N 2-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-1393 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 29.12.2014 № 39-1393 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 14.02.2013 N 2-118 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қосымшаға сәйкес Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 14.02.2013 N 2-118 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012.03.19 N 7-219 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С. Жылқайдаров
КЕЛІСІЛДІ:
Қала әкімінің орынбасары
Марлен Қапашұлы Көлбаев
17 наурыз 2011 жыл
Аппарат жетекшісі
Владимир Оналбайұлы Қауысбеков
17 наурыз 2011 жыл
"Талдықорған қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламаларының бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Шайзада Базарбайұлы Мұхаметжан
17 наурыз 2011 жыл
Еркін селолық округінің әкімі
Нұрлан Сейтжапарұлы Сыдыбаев
17 наурыз 2011 жыл
Өтенай селолық
округінің әкімі
Рауан Тұрданғазыұлы Рақымбеков
17 наурыз 2011 жыл
Заң және мемлекеттік-құқықтық
бөлімшесінің жетекшісі
Әділ Алмас
17 наурыз 2011 жыл
"Мүгедек және ақыл-есі, дене
бітімінің кемістігі бар балаларға
қамқорлық көрсетуші ата-аналардың
"Алпамыс ассоциациясы" қоғамдық
бірлестігінің директоры
Анна Вальтеровна Гуреева
17 наурыз 2011 жыл
"Алматы облысының Азаматтық
Альянс ассоциациясы формасындағы
заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті
Абылхан Алкенұлы Ахимбеков
17 наурыз 2011 жыл
Талдықорған қалалық
Әділет басқармасының бастығы
Роза Анишкеевна Қыстаубаева
17 наурыз 2011 жыл
Талдықорған қаласындағы "ЕРЛІК"
қимыл қозғалысы кем мүгедектер
қоғамдық бірлестігінің төрайымы
Роза Хаджи-Ахметқыхы Ақжеркенова
17 наурыз 2011 жыл
"Жасөспірім" дағдарыс орталығы
қоғамдық бірлестігінің
атқарушы директоры
Татьяна Владимировна Соколовская
17 наурыз 2011 жыл
"Алматы облысы бойынша
жылжымайтын мүлік орталығы"
республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының бастығы
Ілдірім Разақұлы Разақов
17 наурыз 2011 жыл
"Көркейту" шаруашылық құқығындағы
Талдықорған мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бастығы
Темірболат Жанболатұлы Ахажан
17 наурыз 2011 жыл
Алматы облыстық басқармасының
"Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық
бірлестігінің облыстық комитеті
филиалының төрайымы
Несібелді Рашидқызы Сейсекенова
17 наурыз 2011 жыл
"Қазақстан Республикасы Қызыл Ай
қоғамы" қоғамдық бірлестігінің
облыстық комитеті филиалының
төрайымы
Сәуле Сейтхамқызы Қоржекенова
17 наурыз 2011 жыл
"Алматы облыстық Қазақстан халқы
кіші ассамблеясының " қоғамдық
қорының төрағасы
Хайрулла Абдулвахитович Ибрагимов
17 наурыз 2011 жыл
"Мүшелтой" балалар мен
жасөспірімдер клубы" қоғамдық
бірлестігінің төрайымы
Дания Сәлімбайқызы Қыдырбаеваа
17 наурыз 2011 жыл
"Мұрагер" ардагерлер мен жастардың
істері жөніндегі қоғамдық
бірлестігінің төрағасы
Александр Михайлович Селюнин
17 наурыз 2011 жыл
Мемлекеттік зейнетақы төлеу
жөніндегі орталығының Алматы
облыстық филиалының Талдықорған
қалалық бөлімшесінің бастығы
Фарида Шәріфқызы Ибрагимова
17 наурыз 2011 жыл
"Нұр Отан" Халықтық Демократиялық
партиясы" Талдықорған қалалық
филиалы төрағасының бірінші
орынбасары
Асия Тұрсынқызы Ахметова
17 наурыз 2011 жыл
"Талдықорған аймақтық әйелдерді
қолдау орталығы" қоғамдық
бірлестігінің президенті
Зульфия Мұхамедбекқызы Байсакова
17 наурыз 2011 жыл
"Талдықорған аймақтық еңбекке
орналастыруға жәрдем көрсету
қоры" қоғамдық қорының директоры
Светлана Олеговна Садуақасова
17 наурыз 2011 жыл
Талдықорған қаласы қорғаныс
істері жөніндегі басқарма
бастығы подполковник
Ғалымжан Қуанышбайұлы Жантурин
17 наурыз 2011 жыл
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
"Талдықорған қаласы бойынша
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
туралы" N 7-259 қаулысына
қосымша
Талдықорған қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушыларды еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері сондай-ақ қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс