Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Капчагай Алматинской области от 22 ноября 2011 года N 578. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 01 декабря 2011 года N 2-2-124. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 09 февраля 2017 года № 113
Снска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 09.02.2017 № 113 вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности города Капшагай установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города от 27 июня 2006 года N 773 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов".
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Таубаев

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 578 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 01 желтоқсанда N 2-2-124 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 ақпандағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 09.02.2017 № 113 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала аумағында орналасқан меншіктің барлық нысанындағы ұйымдарда, кәсіпорындарда және мекемелерде жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 773 "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне жетекшілік ететін) қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Таубаев