Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 39-303 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 20 желтоқсанда N 2-3-100 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылы мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2148580 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 122428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2569 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5583 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2018000 мың теңге.
2) шығындар 2215950 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
4) бюджет тапшылығы (профицитi) -55000 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану);
қарыздар түсiмi 55000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012.02.17 N 3-9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 5-31 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.12 N 7-45 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 9-56 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 10-59 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 11-63 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2012 жылға субвенция мөлшері жалпы 941381 мың теңге сомасында облыс бюджетінен белгіленсін.
3. Алынып тасталды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012.02.17 N 3-9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4.аҚаланың жергілікті атқарушы органының резерві 2207 мың теңге сомасында бекітілсін.
5.аТекелі қаласының 2012 жылға арналған ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете города Текели на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 15 декабря 2011 года N 39-303. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 20 декабря 2011 года N 2-3-100. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Текели на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы всего 2148580 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 122428 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 2569 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 5583 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 2018000 тысячи тенге.
2) затраты всего 2215950 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета -55000 тысячи тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов 55000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 5-31 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.06.2012 N 7-45 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 9-56 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 10-59 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 11-63 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год размер субвенции из областного бюджета в сумме 941381 тысячи тенге.
3. Исключен решением маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-9 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Текели на 2012 год в сумме 2207 тысячи тенге.
5. Утвердить перечень текущих бюджетных программ города Текели на 2012 год согласно приложению 4.

6.аТекелі қаласының 2012 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7.аТекелі қаласының 2012 жылға арналған даму тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IV шақырылымындағы кезекті ХLI
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
15 желтоқсан 2011 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 2011 жылғы 15

6.пУтвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета города Текели на 2012 год согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития города Текели на 2012 год согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Секретарь маслихата,
председатель очередной XLI
сессии IV созыва Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
15 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года

458
Қаланың тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
6989
001
Жергілікті деңгейде тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6989
471
Қаланың білім, дене шынықтыру және
спорт бөлімі
16278
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
қызметін қамтамасыз ету
16278
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 2011 жылғы 15
желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
4-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған ағымдағы бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012.02.17 N 3-9 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 2011 жылғы 15
желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
5-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеттің атқарылуы
барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012.09.05 N 9-56 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог города
6989
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог
6989
471
Отдел образования, физической культуры
и спорта города
16278
001
Услуги по обеспечению деятельности
отдела образования, физической культуры
и спорта
16278
Приложение 4
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города Текели
на 2012-2014 годы"
Перечень текущих бюджетных программ города Текели на 2012 год
Сноска. Приложение 4 исключен решением маслихата города Текели Алматинской области от 17.02.2012 N 3-9 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 5
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города Текели
на 2012-2014 годы"
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в
процессе исполнения бюджета города Текели на 2012 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата города Текели Алматинской области от 05.09.2012 N 9-56 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование