Об организации оплачиваемых общественных работ по Карасайскому району
Решение Акимата Карасайского района Алматинской области от 3 марта 2011 года N 3-136. Зарегистрировано Карасайским районным управлением юстиции от 4 апреля 2011 года за N 2-11-99. Утратило силу - постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 26 декабря 2011 года N 12-1421
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 26.12.2011 N 12-1421
Согласно статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года за № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" Правила организации и финансирования общественных работ акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы путем создания временных рабочих мест, согласно спроса и предложения.
2. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
3. Отделу занятости и социальных программ Карасайского района (М. Н. Жумагулов) организовать контроль и своевременное назначение и выплат выделенных средств из районного бюджета на общественные работы за 2011 год.
4. Отделу финансирования Карасайского района (Д. М. Сансызбаев) поручить своевременно оплачивать заработную плату участникам общественных работ.
5. Зарегистрированный в районном управлении юстиции Акимата Карасайского района 5 февраля 2010 года за № 2-11-83, объявленный в районной газете "Заман жаршысы" 17 апреля 2010 года за № 16, Постановление Акима района "Об организации общественных работ" от 29 декабря 2009 гогда за № 12-1244 считать утратившим силу.
6. Контроль за выполнением постановления возложить на заместителя акима района Е. Калиева.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Аким района                                Л. Турлашов
Перечень организаций в регионах, виды, объемы и
конкретные условия общественных работ, размеры
оплаты труда участников и источники их
финансирования 2011 год
Р/н
Перечень органи- заций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размер зара- ботной платы участ- ников
Источ- ник финан- сиро- вания
1
Каске- ленский горокруг
Благоустройство региона, улучшение экологического состояния, помощь в санитарной очистке, (побелка деревьев и ограждений, очистка арыков, уборка обочин, сооружение очистка водоводов);
Озеленение (обрезка сухих деревьев, посадка саженцев и ухаживание);
Помощь в работе по оказанию социальной помощи на дому участникам и ветеранам ВОВ, вдовам, одино- копрестарелым пенсионерам;
Помощь в работе по оказанию социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями;
Помощь в восстановлении историко- архитектурных памятников (уборка территории, побелка, приведение в порядок и уход за монументами славы);
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;

"Қарасай ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы"
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 3-136 қаулысы. Алматы облысы Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 сәуірде N 2-11-99 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-1421 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-1421 қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесі негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сай айқындалып, жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орнын құру жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың 2011 жылға арналған тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі қосымшаға сай бекітілсін.
3. Қарасай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Жұмағұлов Махмудбек Нүсіпбекұлы) жұмыссыз азаматтардың қоғамдық жұмыстарға арналған 2011 жылғы аудан бюджетінен бөлінген қаржы шегінде төлемдердің уақытылы тағайындалуын және төленуін бақылауды қамтамасыз етуді ұйымдастырсын.
4. Қарасай аудандық қаржы бөліміне (Сансызбаев Дулат Мұратұлы)Жұмыссыз азаматтарға арналған қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға төленетін қаржыны бөлуді уақтылы қамтамасыз ету тапсырылсын.
5. Қарасай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 12-1244 «Ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» Қарасай аудандық әділет басқармасында 2010 жылдың 05 ақпандағы 2-11-83 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2010 жылғы 17 сәуірде «Заман жаршысы» газетінің № 16 санында жарияланған қаулының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қалиев Еділ Әбуұлына жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Л. Тұрлашов
Қарасай ауданы Әкімдігінің
03 наурыздағы 2011 жылғы
«Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
туралы» № 3-136 қаулысымен бекітілген қосымша
Ұйымдардың 2011 жылға арналған тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көзі
Р/н
Ұйым-
дардың тізбе-лері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушы-
лардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көзі
1
Қаске-лең қала-
лық округі
Аймақтарды көркейту, экологиялық жағдайды жақсарту, санитарлық тазалау жұмыстары-на көмектесу (ағаштар мен жол жиегіндегі қоршаулар-ды әктеу, су арықтарын тазарту, қалпына келтіру, жол жиегін тазалау);
Көгалдан-
дыру жұмыстары-на көмектесу (ағаштарды кесу, көшеттер отырғызу және оларды күтуге көмектесу)
Аймақтық қоғамдық науқандар-ды өткізуге көмектесу (көпшілік-тің ой-пікір-
лерін сұрастыру-ға көмектесу)
Ұлы Отан соғысына қатысқан ардагер-
лерге, олардың жесірлеріне, жалғыз басты зейнеткер-лерге, қарттарға үйде әлеуметтік көмек көрсету жұмыстары-на көмектесу;
Мүмкіндігі шектелген мүгедек балаларға үйде әлеуметтік көмек көрсету жұмыстары-на көмектесу;
Тарихи сәулеттік ескерткіш-терді қорықтық аумақтарды қалпына келтіруге көмектесу;
Даңқ алып ескерткіш-терді қарау және қалпына келтіру, соғысқа қатысқан-
дарға көмектесу / аула тазалау, әктеу, жинастыру/
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;

Помощь в работе с детьми инвалидами и инвлидами 1-2 группы;
(организация культурных мероприятий, консультации детям инвалидам о льготах для поступления в учебные заведения, беседа о различных видах спорта, трудоустройство инвалидов);
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
15
Государ-ственный центр по выплате пенсий
Сравнение с пенсионными накопительными фондами, помощь в работе по пересмотру пенсии и государственных пособий;
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
16
Центр народ- ного твор- чества Алматин-ской области
Помощь в санитарной очистке, благоустройство, уборка территории Историко- краеведческого музея Карасайского района
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а также другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
17
Районная библиотека
Помощь в реставраций, переплете и восстановлений книг
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
18
Алматин- ский област- ной центр по профи- лактике и борь- бе со СПИД-ом
Раздача одноразовых шприцов (координационный комитет по борьбе с ВИЧ (СПИД/ инфекцией);
Помощь в регистраций поступивших информаций и консультаций по телефону доверия
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
19
НПО "Скажи нет насилию женщинам и детям"
Оказать психологическую помощь женщинам и детям получившим насилие в семьях и т.д;
Помощь в регистраций поступивших информаций и консультаций по телефону доверия
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
20
Государ-ственное учреж- дение "Дом культуры акима Карасай- ского района"
Помощь в организаций масштабных культурно- массовых мероприятий;
(организация праздничных мероприятий на территорий района, запись на диски)
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
21
Государ- ственное учреж- дение комму- нальное хозяйст- венное предпри- ятие "Колдау"
Благоустройство региона, улучшение экологического состояния, помощь в санитарной очистке, (побелка деревьев и ограждений, очистка арыков, уборка обочин);
Озеленение (обрезка сухих деревьев, посадка саженцев и ухаживание, сооружение и очистка водоводов)
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
22
ГУ Отдел по делам обороны Карасай- ского района
Помощь РВК (регистрация и учет призывников, раздача повесток, заполнение личных дел)
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
23
Акимат Алматин- ской области Государ-ственное учреж- дение "Служба безопас-ности и обслужи-вающего персона-льного запасно-го заго- родного пункта управле-ния Акима области"
Благоустройство региона, улучшение экологического состояния, помощь в санитарной очистке, (побелка деревьев и ограждении, очистка арыков, уборка обочин);
Озеленение (обрезка сухих деревьев, посадка саженцев и ухаживание, сооружение и очистка водоводов)
Для организации общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
24
Государ- ственное казенное предпри- ятие "Кор- кейту"
Благоустройство региона, улучшение экологического состояния, помощь в санитарной очистке, (побелка деревьев и ограждений, очистка арыков, уборка обочин);
Озеленение (обрезка сухих деревьев, посадка саженцев и ухаживание, сооружение и очистка водоводов)
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет
25
Общественное объединение инвалидов с порожением опорно-двигательного аппарата
"Тірек и М"
Выявления число изолированных детей с порожением опрно-двигательного аппарата, разработка действии по работе с родителями и самими детьми и оказание им помощь; (/организация культурных мероприятий, беседа о различных видах спорта);
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
/5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня/
по режиму неполного рабочего времени /5-6 часов/;
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Минимальная заработная плата (15999тенге)
определенная Законом Республики Казахстан
Местный бюджет
26
Негосу- дарст- венный общест- венный фонд "Вос- сиял"
Помощь освобожденным из мест лишения свободы и их семьям (тру- доустройство, обучение их среде, защита прав)
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специльно для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре
Мини- маль- ная зара- ботная плата (15999тенге)опре- делен- ная За- коном Рес- публи- ки Ка- зах- стан
Мест- ный бюджет

Мүгедек балалармен және 1-2- топтағы мүгедектермен жұмыс жүргізуге көмектесу; /спорт түрлері жайлы әңгіме өткізу, спортқа тарту, балаларға жоғарғы оқу орындарына түсу туралы пайдаланылатын жеңілдіктер туралы кеңес беру, мүгедектерді жұмысқа орналастыру, мәдени шаралар ұйымдасты-ру/;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
15
Қара-
сай аудан-дық мемле-кеттік зейне-тақы төлеу орта-
лығы
Зейнетақы мен мемлекет-
тік жәрдемақы-ны қайта қарау және есептеуге көмектесу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
16
Алматы облыс-тық халық шығар-машылығы орта-
лығы
Қарасай аудандық тарихи-
өлкетану музейінің аумағын тазарту, көркейту, санитарлық тазалауға көмектесу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
17
Аудан-дық кітап-хана
Кітаптарды қалпына келтіру, қайталап тігу, түптеуге көмектесу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
18
Мемле-кеттік мекеме СПИД-
тің алдын алу және күресу жөнін-дегі орта-
лық
Бір рет қолданыла-тын шприц тарату;
Сенім телефоны арқылы кеңес беру, түскен ақпарат-
тарды тіркеуге көмектесу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
19
Үкі-
меттік емес ұйым «Зор-
лық зомбы-ллық жоқ деп әйел-
дермен бала-
ларды қолдау орта-
лығы»
Жанұяда зорлық көрген әйелдерге және балаларға психоло-
гиялық көмек көрсету;
Сенім телефоны арқылы кеңес беру, түскен ақпарат-
тарды тіркеуге көмектесу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
20
Мемле-кеттік мекеме «Қара-сай ауданы әкімі-нің Мәде-
ниет үйі»
Кең көлемді мәдени шаралар өткізуді ұйымдасты-руға көмектесу (аудан көлемінде өтілетін меркелік шараларда сахналық өнерлерді ұйымдасты-ру, көрсету, үнтаспаға жазу);
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
21
Мемле-кеттік мекеме «Қол-
дау» шару-
шылығының комму-налдық кәсіп-орны
Жергілікті мекендер-
дің, өндірістік кәсіпорын-дардың аумағын тазалауға көмектесу;
Аймақтарды көркейту, экологиялық жағдайды жақсарту, санитарлық тазалау жұмыстары-на көмектесу (ағаштар мен жол жиегіндегі қоршаулар-ды әктеу, су арықтарын тазарту, қалпына келтіру, жол жиегін тазалау);
Көгалдан-
дыру жұмыстары-на көмектесу (ағаштарды кесу, көшеттер отырғызу және оларды күту;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
22
Аудан-дық қорға-ныс істері жөнін-дегі бөлім
Шақыру учаскеле-
ріне тіркелген және әскерге шақыру науқанына көмектесу ( шақыру қағазын тартау, жеке істерін толтыру/;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
23
Алматы облысы әкім-
дігі «Облыс әкімі-нің запас-тағы қала сыр-
тында-ғы басқа-ру пунктіне қызмет көрсе-туші персо-налдар мен қауіп-сіздік қызме-ті» мемле-кеттік меке-
месі
Аймақтарды көркейту, экология-
лық жағдайды жақсарту, санитарлық тазалау жұмыстары-на көмек көрсету (ағаштар мен жол жиегіндегі қоршаулар-ды әктеу, су арықтарын тазарту, қалпына келтіру, жол жиегін тазалау);
Көгалдан-
дыру жұмыстары-на көмектесу (ағаштарды кесу, көшеттер отырғызу және оларды күту;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
24
Көр-
кейту
Мемле-кеттік қазы-
налық комму-налдық меке-
месі
Аймақтарды көркейту, экология-
лық жағдайды жақсарту, санитарлық тазалау жұмыстары-на көмек көрсету (ағаштар мен жол жиегіндегі қоршаулар-ды әктеу, су арықтарын тазарту, қалпына келтіру, жол жиегін тазалау);
Көгалдан-
дыру жұмыстары-на көмектесу (ағаштарды кесу, көшеттер отырғызу және оларды күту);
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
25
«Тірек и М» қозға-лыс мүше-
лері зақым-данған мүге-
дектер қоғам-дық бірле-стігі
Қоғамнан шеттеліп қалған қозғалыс мүшелері зақымданған мүгедек балаларды іздестіріп табу және олардың ата-анасы-мен, баламен жұмыс жүргізуге көмектесу; /спорт түрлері жайлы әңгіме өткізу, спортқа тарту, мәдени шаралар ұйымдасты-ру /;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен
26
«Вос-
сиял» үкі-
меттік емес қоғам-дық қор
Жастарға шығармашы-лық өсуіне көмек көрсету;
Көп балалы, аз қамтылған отбасыла-
рына, жұмыссыз азаматтар-ға, мүгедек-
терге құқығын және заңды мүддесін әлеуметтік қорғауға көмек көрсету;
Бас бостанды-
ғынан айыру орындары-
нан келген азаматтар-дың құқығын қорғау, ортаға үйрету, жұмысқа орналасты-ру;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақытылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республика-сының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде (15999 теңге)
Жергі-лікті бюджет есебі-нен