О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 11 ноября 2011 года N 62-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-11-107. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 09 января 2012 года № 66-3
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата  Алматинской области от 09.01.2012 № 66-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан" "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 2-11-96, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 15 января 2011 года N 3), в решение Карасайского районного маслихата от 21 февраля 2011 года N 50-4 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-11-98, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 12 марта 2011 года N 12), в решение Карасайского районного маслихата от 18 марта 2011 года N 52-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 7 апреля 2011 года за N 2-11-102), в решение Карасайского районного маслихата от 14 апреля 2011 года N 53-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 26 апреля 2011 года за N 2-11-104, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 14 мая 2011 года N 21), в решение Карасайского районного маслихата от 18 июля 2011 года N 57-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного Маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-11-105, опубликовано в газете "Заман Жаршысы" от 3 сентября 2011 года N 37), в решение Карасайского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 61-3 "О внесении изменении в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 48-4 "О районном бюджете Карасайского района на 2011-2013 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-11-106) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 62-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-11-107 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 66-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 09.01.2012 № 66-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 (2010 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-96 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 21 ақпандағы N 50-4 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-98 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 12 наурыздағы N 12 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 18 наурыздағы N 52-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 7 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-102 нөмірімен тіркелген), 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 53-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 26 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-104 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 мамыр N 21 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 18 шілдедегі N 57-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-105 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 3 қыркүйек N 37 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы N 61-3 "Қарасай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (2011 жылғы 25 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-106 нөмірімен тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифры "9829900" заменить на цифры "9834285";
"поступления трансферты из областного бюджета" цифры "4382787" заменить на цифры "4387172";
2) "Затраты" цифры "9936158" заменить на цифры "9940543".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифры "25073" заменить на цифры "25072".
4) "Дефицит (профицит) бюджета" цифры "-176761" заменить на цифры "-176760".
5) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "176761" заменить на цифры "176760".
в пункте 4 по строкам:
"Оказание государственных услуг общего характера" цифры "399006" заменить на цифры "397809";
"Образование" цифры "6407968" заменить на цифры "6434771";
"Жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "1115431" заменить на цифры "1095815";
"Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "334209" заменить на цифры "333455";
"Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "81073" заменить на цифры "80838";
"Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифры "53772" заменить на цифры "53577":
"Транспорт и коммуникации" цифры "776490" заменить на цифры "775989";
"прочие" цифры "61486" заменить на цифры "61485";
"трансферты" цифры "529870" заменить на цифры "529951";
"погашение займов" "57665" заменит на цифры "57666".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                              А. Богомолов
Секретарь Карасайского районного
маслихата                                        М. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Карасайского района                               Азат Нурхасенович Хамитов
18 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Карасайского района от 11 ноября
2011 года N 62-3 О внесении изменений
в решение Карасайского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года N 48-4 "О районном
бюджете Карасайского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Карасайского
района от 22 декабря 2011 года
N 48-4 "О районном бюджете
Карасайского района на
2011-2013 годы"
Бюджет Карасайского района на 2011 год
Категории
Сомасы
(тыс.
теңге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

1) "Кірістер" "9829900" саны "9834285" санына ауыстырылсын;
"облыстық бюджеттен түсетін ресми трансферттер" "4382787" саны "4387172" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "9936158" саны "9940543" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "25073" саны "25072" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-176761" саны "-176760" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" бойынша "176761" саны "176760" санына ауыстырылсын.
4-тармақтағы жолдар бойынша:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" "399006" саны "397809" санына ауыстырылсын;
"Білім беру" "6407968" саны "6434771" санына ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1115431" саны "1095815" санына ауыстырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" "334209" саны "333455" санына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау жер қатынастарына" "81073" саны "80838" санына ауыстырылсын;
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "53772" саны "53577" санына ауыстырылсын;
"Көлік және коммуникацияға" "776490" саны "775989" санына ауыстырылсын;
"басқаларына" cөзі "басқалар" сөзімен "61486" саны "61485" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "529870" саны "529951" санына ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" "57665" саны "57666" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            А. Богомолов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы              Азат Нұрхасенұлы Хамитов
11 қараша 2011 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 қарашадағы
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 62-3 шешіміне
1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихаттың
"Қарасай аудандық мәслихаттың
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 48-4 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер