О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 19 июля 2011 года N 52-241. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2011 года N 2-12-175. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 23 февраля 2011 года N 45-418 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-12-169, опубликовано в газете "Каратал" от 11 марта 2011 года N 12), в решение Каратальского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 46-221 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 6 апреля 2011 года за N 2-12-170 опубликовано в газете "Каратал" от 15 апреля 2011 года N 17), в решение Каратальского районного маслихата от 13 апреля 2011 года N 48-230 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-12-172, опубликовано в газете "Каратал" от 6 мая 2011 года N 20) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 шілдедегі N 52-241 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 шілдеде N 2-12-175 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-169 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 6 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-170 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 17 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 48-230 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 21 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-172 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы N 20 "Қаратал" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "2926714" заменить на цифру "2945603";
"налоговые поступления" цифру "105606" заменить на цифру "113409";
"неналоговые поступления" цифру "3730" заменить на цифру "6390";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "603" заменить на цифру "883";
"поступлениям трансфертов" цифру "2816775" заменить на цифру "2824921", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "229266" заменить на цифру "237133", в том числе дополнить строкой следующего содержания:
"обеспечение деятельности центров занятости 7867 тысяч тенге".
"трансферты на развитие" цифру "774595" заменить на цифру "774874", в том числе:
"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "61980" заменить на цифру "61890";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "26576" заменить на цифру "29096";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "177055" заменить на цифру "176656";
"развитие системы водоснабжения" цифру "276984" заменить на цифру "275232".
2) "Затраты" цифру "2946967" заменить на цифру "2965854".
6) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-51513" заменить на цифру "-51511".
7) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "-51513" заменить на цифру "-51511".
в пункте 5:
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "26576" заменить на цифру "29096";
"строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "61980" заменить на цифру "61890";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "177055" заменить на цифру "176656";
"развитие системы водоснабжения" цифру "276984" заменить на цифру "275232".
в пункте 6, дополнить строкой следующего содержания:
"обеспечение деятельности центров занятости 7867 тысяч тенге".
в пункте 7:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "201453" заменить на цифру "202347";
по строке "оборона" цифру "33042" заменить на цифру "33032";
по строке "общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "6269" заменить на цифру "5160";
по строке "образование" цифру "1692832" заменить на цифру "1702002";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "134359" заменить на цифру "144366";

1) "Кірістер" деген жол бойынша "2926714" саны "2945603" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жол бойынша "105606" саны "113409" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жол бойынша "3730" саны "6390" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жол бойынша "603" саны "883" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" деген жол бойынша "2816775" саны "2824921" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "229266" саны "237133" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету 7867 мың теңге".
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "774595" саны "774874" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" деген жол бойынша "61980" саны "61890" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" деген жол бойынша "26576" саны "29096" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" деген жол бойынша "177055" саны "176656" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" деген жол бойынша "276984" саны "275232" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" деген жол бойынша "2946967" саны "2965854" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-51513" саны "-51511" санына ауыстырылсын.
7) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" деген жол бойынша "-51513" саны "-51511" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" деген жол бойынша "26576" саны "29096" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы" деген жол бойынша "61980" саны "61890" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" деген жол бойынша "177055" саны "176656" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамыту" деген жол бойынша "276984" саны "275232" санына ауыстырылсын.
6-тармағы:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету 7867 мың теңге".
7-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" деген жол бойынша "201453" саны "202347" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "33042" саны "33032" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметіне" деген жол бойынша "6269" саны "5160" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" деген жол бойынша "1692832" саны "1702002" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" деген жол бойынша "134359" саны "144366" санына ауыстырылсын;

по строке "жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "589392" заменить на цифру "589169";
по строке "культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "82919" заменить на цифру "83139";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "85280" заменить на цифру "85130";
по строке "прочие" цифру "27458" заменить на цифру "27546";
по строке "свободные остатки бюджетных средств" цифру "20253" заменить на цифру "20252".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Каратальского районного
маслихата                                  А. Пусурманов
Секретарь Каратальского
районного маслихата                        М. Рахимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
19 июля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 19 июля
2011 года N 52-241 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Каратальского районного маслихата
от 22 декабря 2010 года N 42-206
"О районном бюджете Каратальского
района на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 22 декабря 2010 года
N 42-206 "О районном бюджете
Каратальского района на
2011-2013 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" деген жол бойынша "589392" саны "589169" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" деген жол бойынша "82919" саны "83139" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" деген жол бойынша "85280" саны "85130" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "27458" саны "27546" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының бос қалдықтары" деген жол бойынша "20253" саны "20252" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           А. Пұсырманов
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      М. Рақымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің бастығы:             Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
19 шілде 2011 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 19 шілдедегі N 52-241
"Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
аудандық бюджеті туралы" N 42-206
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 42-206 "Қаратал ауданының
2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджеті
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы