Об организации общественных работ по Уйгурскому району на 2011 год
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 31 марта 2011 года N 10-78. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2011 года N 2-19-116. Утратило силу - Постановлением акимата Уйгурского района Алматинской области от 26 декабря 2011 года N 12-429
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Уйгурского района Алматинской области от 26.12.2011 N 12-429.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы путем создания временных рабочих мест для безработных, в соответствии со спросом и предложением.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Деменбаева Даулетжана Модиновича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Омаров
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Районный дом
культуры" Акима
Уйгурского района                          Амутов Сайдалим Рахматуллаевич
31 марта 2011 года
Директор государственного
учреждения "Детская и юношеская
спортивная школа
Уйгурского района"                         Ахметов Болат Алиаскарович
31 марта 2011 года
Директор государственного
учреждения Уйгурского филиала
"Государственный архив
Алматинской области"                       Акишпаева Алтын Жумагалиевна
31 марта 2011 года
Заместитель председателя
народно-демократической партии
"Нур-Отан" общественного
объединения Уйгурского
районного филиала                          Есжанов Нураким Есенбаевич
31 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Уйгурского района"                         Турдыбакиев Турсунжан
31 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Уйгурского района"                 Оспанов Аскар Советханович
31 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Уйгурского района"                         Даутова Сахидам. Молотовна
31 марта 2011 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Уйгурского района"                         Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
31 марта 2011 года
Начальник Уйгурского районного
отделения Алматинского областного
филиала "Государственный
центр о выплате пенсий"                    Анызбаев Несипбек
31 марта 2011 года
Председатель общественного
объединения "Инвалидов-опорников
села Чарын Уйгурского района"              Окаева Жамал Кожамбердиевна
31 марта 2011 года
Председатель общественного
объединения Уйгурского районного
отделения Алматинского областного
комитета–филиала
"Красного полумесяца"                      Омарова Селимям Оляровна
31 марта 2011 года
Управляющий Уйгурского районного
филиала "Центра недвижимости
по Алматинской области"                    Насиров Розахун
31 марта 2011 года
Приложение
к постановлению акимата

Ұйғыр ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 10-78 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 19 сәуірде N 2-19-116 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 12-429 қаулысымен
Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2011.12.26 N 12-429 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сай айқындалып, жұмыссыздар үшін уақытша жұмыс орнын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Деменбаев Даулетжан Модиновичке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                К. Омаров
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысы бойынша
жылжымайтын мүлік орталығы"
Ұйғыр аудандық филиалының
басқарушысы                                Насиров Розахун
31 наурыз 2011 жыл
"Алматы облыстық мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік мекемесінің
Ұйғыр филиалының директоры                 Акишпаева Алтын Жумагалиевна
31 наурыз 2011 жыл
"Қимыл қозғалысы кем мүгедектердің
Шарын ауылы Ұйғыр ауданындағы"
қоғамдық бірлестігінің төрайымы            Окаева Жамал Кожамбердиевна
31 наурыз 2011 жыл
"Қызыл ай қоғамы" қоғамдық
бірлестігінің Алматы облыстық
комитеті-филиалының Ұйғыр
аудандық бөлімінің төрайымы                Омарова Селимям Оляровна
31 наурыз 2011 жыл
Мемлекеттік зейнетақы төлеу
жөніндегі орталығының Алматы
облыстық филиалының Ұйғыр
аудандық бөлімшесінің бастығы              Анызбаев Несипбек
31 наурыз 2011 жыл
"Нұр Отан" халықтық демократиялық
партиясының қоғамдық бірлестігінің
Ұйғыр аудандық филиалы
төрағасының орынбасары                     Есжанов Нураким Есенбаевич
31 наурыз 2011 жыл
Ұйғыр ауданы әкімінің "Аудандық
мәдениет үйі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры                     Амутов Сайдалим Рахматуллаевич
31 наурыз 2011 жыл
Ұйғыр ауданы "Балалар мен
жасөспірімдер спорт мектебі"
мемлекеттік мекемесінің директоры          Ахметов Болат Алиаскарович
31 наурыз 2011 жыл
"Ұйғыр ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Турдыбакиев Турсунжан
31 наурыз 2011 жыл
"Ұйғыр ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Даутова Сахидам Молотовна
31 наурыз 2011 жыл
"Ұйғыр ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Оспанов Аскар Советханович
31 наурыз 2011 жыл
"Ұйғыр ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
31 наурыз 2011 жыл
Ұйғыр ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
"Ұйғыр ауданы бойынша 2011 жылы
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру

Уйгурского района N 10-78
от 31 марта 2011 года
"Об организации общественных
работ по Уйгурскому району
на 2011 год"
Перечень организаций, виды общественных работ, объем и
конкретные условия, размер оплаты труда участников и источники
их финансирования по Уйгурскому району на 2011 год
N
п/п
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объем и
конкретные
условия
Оплата труда
участников
Источник
финанси-
рования
1
Государственное
учреждение
"Отдел по делам
обороны
Уйгурского
района"
Оказание
помощи во
время
призывной
кампании
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
2
Государственное
учреждение
"Государствен-
ный архив
Алматинской
области"
Уйгурский
филиал
Оказание
помощи в
проведении
технических
работ по
обработке
документов
3
Общественное
объединение
"Народно-
демократическая
партия
"Нур-Отан"
Уйгурский
районный филиал
Оказание
помощи в
проведении
технических
работ по
обработке
документов
4
Общественное
объединение
Уйгурского
районного
отделения
Алматинского
областного
комитета-
филиала
"Красного
Полумесяца"
Оказание
помощи в
организации
досуга
детей-
инвалидов;
оказание
помощи
одиноким
престарелым
и инвалидам;
оказание
помощи при
раздаче
благотвори-
тельной
помощи
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
5
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Районный дом
культуры" Акима
Уйгурского
района
Оказание
помощи в
организации
кружков
художествен-
ной
самодеятель-
ности,
оказание
помощи в
уборке и
экологи-
ческом
оздоровлении
территории
6
Уйгурское
районное
отделение
Алматинского
областного
филиала
"Государствен-
ный центр по
выплате пенсий"
Оказание
помощи в
проведении
технических
работ по
обработке
документов
7
Государственное
учреждение
"Детская и
юношеская
спортивная
школа"
Уйгурского
района
Оказание
помощи в
уборке и
экологи-
ческом
оздоровлении
территории
8
Уйгурский
районный филиал
"Центр
недвижимости по
Алматинской
области"
Оказание
помощи в
проведении
технических
работ по
обработке
документов
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
9
Общественное
объединение
"Инвалидов-
опорников села
Чарын
Уйгурского
района"
Оказание
помощи в
организации
досуга
инвалидов-
опорников
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Аватского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Актамского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Бахарского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
13
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Дардамтинского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кетменьского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кольджатского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
16
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кыргызсайского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
17
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Малодехканского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
18
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Сумбинского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
19
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Таскарасуйского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
20
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тигерменьского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
Общественные
работы
организуются
путем создания
временных рабочих
мест и
предназначены
специально для
безработных;
для работников,
занятых в режиме
неполного
рабочего времени;
возможность
временного
трудоустройства
лиц, не имеющих
специального
образования;
возможность
организовать
работы на
условиях
неполного
рабочего дня и по
гибкому графику
(установление 5
неполных рабочих
дней, 2 выходных
дней);
в режиме
неполного
рабочего времени
(5-6 часов);
удобство рабочих
мест для
выполнения работ;
в договоре
утверждаются
объемы и
конкретные
условия
общественных
работ,
своевременная
оплата труда;
Не ниже
минимальной
месячной
заработной
платы,
установлен-
ной
Законода-
тельством
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
21
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Большеаксуй-
ского сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
22
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чарынского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
23
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чунджинского
сельского
округа"
Оказание
помощи по
сбору
сведений и
заполнению
хозяйствен-
ных книг, в
уборке и
экологичес-
ком
оздоровлении
территории
сельского
округа
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Уйгурского района                          Т. Турдыбакиев

туралы" N 10-78 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Рет
N
Ұйымдар-
дың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі мен нақты
жағдайлары
Қатысушылардың
еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржы-
ландыру
көзі
1
"Алматы
облыстық
мемлекет-
тік
мұрағаты"
мемлекет-
тік
мекемесі-
нің
Ұйғыр
филиалы
Құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуге
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режімімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
2
"Нұр
Отан"
Халықтық
демокра-
тиялық
партиясы
қоғамдық
бірлесті-
гінің
Ұйғыр
аудандық
филиалы
Құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуге
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
3
"Қызыл ай
қоғамы"
қоғамдық
бірлесті-
гінің
Алматы
облыстық
комитеті
филиалы-
ның Ұйғыр
аудандық
бөлімі
Жүру
мүмкіндігі
шектелген
мүгедек
балалардың
бос уақытын
ұйымдастыру-
ға көмек
көрсету;
жалғыз басты
жасы жеткен
асыраушысы
жоқ қарт
адамдарға,
мүгедектерге
көмек
көрсету,
қайырымдылық
көмекті аз
қамтылған
отбасыларына
тарқатуды
жәрдемдесу
4
Ұйғыр
ауданы
әкімінің
"Аудандық
мәдениет
үйі" мемлекет-
тік
коммунал-
дық
қазыналық
кәсіпорны
Көркем
өнерпаздар
үйірмеле-
рінің
жұмыстарын
ұйымдасты-
руға
жәрдемдесу,
мекеме
аймағын
тазарту,
экологиялық
сауықтандыру
жұмыстарын
жүргізуге
көмек
көрсету
5
"Ұйғыр
ауданының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі"
мемлекет-
тік
мекемесі
Әскерге
шақыру
науқанына
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
6
" Мемлекет-
тік
зейнетақы
төлеу
жөніндегі
орталығы-
ның
Алматы
облыстық филиалы-
ның Ұйғыр
аудандық
бөлімшесі"
Құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізуге
көмек
көрсету
7
Ұйғыр
ауданы
"Балалар
мен
жасөс-
пірімдер
спорт
мектебі"
Мектеп
аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге
көмек
көрсету
8
"Алматы
облысы
бойынша
жылжымай-
тын мүлік
орталығы"
Ұйғыр
аудандық
филиалы
Құжаттарды
өңдеу
бойынша
техникалық
жұмыстарды
жүргізүге
көмек
көрсету
9
"Қимыл
қозғалысы
кем
мүгедек-
тердің
Шарын
ауылы
Ұйғыр
ауданын-
дағы"
қоғамдық
бірлестігі
Қимыл
қозғалысы
кем
мүгедектер-
дің бос
уақытын
ұйымдасты-
руға
көмектесу
10
"Ават
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
11
"Ақтам
селолық
округінің
әкім
аппараты" мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
12
"Бахар
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
13
"Дардамты
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
14
"Қалжат
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
15
"Кетпен
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
16
"Кіші
Дехан
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
17
"Қырғыз-
сай
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
18
"Сүмбе
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
19
"Тасқара-
су
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
20
"Тиірмен
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
21
"Үлкен
Аксу
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
Қоғамдық жұмыстар
тұрақты жұмыс
орындары мен бос
жұмыс орындарын
пайдаланбай,
жұмыссыздарға әдейі
арналған;
толық емес
жұмыс уақыты
режимінде жұмыспен
қамтылған
қызметкерлерге
арналған;
арнаулы білімі жоқ
адамдардың уақытша
жұмысқа орналастыру,
қоғамдық жұмысты
толық емес жұмыс
күні жағдайында және
икемді кесте бойынша
жасау (5 күндік
толық емес жұмыс
күні, 2 күн демалыс
белгіленуі);
толық емес жұмыс
уақыты режимімен
(5-6 сағат);
жұмыс орнының жұмыс
жасауға ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсіздігінің
сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы төленуі
және тағы да басқа
қоғамдық жұмыстардың
көлемі мен нақты
жағдайлары
келісім-шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының заңында
белгіленген
айлық
жалақының ең
төменгі
мөлшерінен кем
емес
Жергі-
лікті
бюджет
22
"Шарын
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
23
"Шонжы
селолық
округінің
әкім
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Ауыл аймағын
экологиялық
сауықтандыру,
тазалау
жұмыстарын
жүргізуге,
шаруашылық
кітаптарын
толтыруға
көмек
көрсету
Ұйғыр ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Т. Турдыбакиев