О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 30-3
Решение Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 августа 2011 года за номером 1793. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлениями Правительства Республики Казахстан "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год" от 15 марта 2011 года № 257, "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 28 июля 2011 года № 871 и руководствуясь статьей-6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1766, опубликованное в газете "Знамя труда" от 3 марта 2011 года № 24) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "114 855 451" заменить цифрами "115 478 071";
цифры "9 486 296" заменить цифрами "9 942 215";
цифры "57 234" заменить цифрами "120 034";
цифры "105 211 921" заменить цифрами "105 315 822";
в подпункте 2):
цифры "116 224 343" заменить цифрами "116 710 963";
в подпункте 3):
цифры "175 494" заменить цифрами "75 494";
цифры "836 744" заменить цифрами "736 744";
в подпункте 4):
цифры "539 971" заменить цифрами "775 971";
цифры "539 971" заменить цифрами "775 971".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38-2 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда № 1793 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257, «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 28 шілдедегі № 871 қаулыларына сәйкес және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабын басшылыққа ала отырып облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1766 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 231-232 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«114 855 451» сандары «115 478 071» сандарымен ауыстырылсын;
«9 486 296» сандары «9 942 215» сандарымен ауыстырылсын;
«57 234» сандары «120 034» сандарымен ауыстырылсын;
«105 211 921» сандары «105 315 822» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«116 224 343» сандары «116 770 963» сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
«175 494» сандары «75 494» сандарымен ауыстырылсын;
«836 744» сандары «736 744» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«539 971» сандары «775 971» сандарымен ауыстырылсын;
«539 971» сандары «775 971» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

972
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
24 708
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 357
04
Образование
17 102 565
261
Управление образования области
1 841 696
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 442 991
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
398 705
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 800 943
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 479 159
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 784
261
Управление образования области
1 983 065
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 198 059
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
512 489
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 910
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
253
Управление здравоохранения области
281 671
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
281 671
261
Управление образования области
3 010 642
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 906 406
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
72 523
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
31 713
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
57 805
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
57 805
253
Управление здравоохранения области
110 834
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
110 834
261
Управление образования области

972
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
24 708
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 357
04
Бiлiм беру
17 102 565
261
Облыстың білім басқармасы
1 841 696
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 442 991
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
398 705
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 800 943
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 479 159
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 784
261
Облыстың білім басқармасы
1 983 065
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 198 059
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
512 489
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 910
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
281 671
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
281 671
261
Облыстың білім басқармасы
3 010 642
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 906 406
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
72 523
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
31 713
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
57 805
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
57 805
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
110 834
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
110 834
261
Облыстың білім басқармасы

729 658
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
62 815
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
635 693
060
Подготовка и переподготовка кадров
3 150
261
Управление образования области
1 921 667
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
68 653
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 291
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
41 515
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
139 107
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
130 732
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
33 899
023
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
98 942
029
Методическая работа
26 716
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
194 443
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
157 783
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 024 586
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 364 584
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 307 085
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 759 873
011
Строительство и реконструкция объектов образования
297 626
05
Здравоохранение

729 658
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
62 815
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшіноқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
635 693
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
3 150
261
Облыстың білім басқармасы
1 921 667
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 653
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 291
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41 515
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
139 107
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
130 732
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
33 899
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 942
029
Әдістемелік жұмыс
26 716
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
194 443
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 783
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 024 586
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 364 584
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
3 307 085
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 759 873
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
297 626
05
Денсаулық сақтау

23 965 226
253
Управление здравоохранения области
208 047
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
208 047
253
Управление здравоохранения области
586 879
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
226 878
006
Услуги по охране материнства и детства
191 942
007
Пропаганда здорового образа жизни
167 096
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
963
253
Управление здравоохранения области
5 645 411
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 718 568
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
88 872
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
390 211
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
157 525
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
97 322
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
228 047
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
951 313
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 553
253
Управление здравоохранения области
8 906 781
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
8 191 033
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
715 748
253
Управление здравоохранения области
1 219 150
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 187 019
029
Областные базы спецмедснабжения
32 131
253
Управление здравоохранения области
2 125 266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
88 142
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
37 902
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
17 720
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

23 965 226
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
208 047
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
208 047
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
586 879
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
226 878
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
191 942
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
167 096
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
963
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 645 411
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 718 568
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
88 872
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
390 211
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
157 525
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
97 322
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
228 047
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
951 313
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 553
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 906 781
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
8 191 033
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
715 748
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 219 150
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 187 019
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 131
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 125 266
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 142
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
37 902
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
17 720
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі

39 165
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
78 787
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 100
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 815 950
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41 500
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 273 692
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 273 692
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 110 782
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 190 192
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
556 533
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
348 302
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
94 493
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
190 864
261
Управление образования области
462 445
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
437 462
037
Социальная реабилитация
24 983
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
47 077
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
47 077
256
Управление координации занятости и социальных программ области
175 550
003
Социальная поддержка инвалидов
175 550
256
Управление координации занятости и социальных программ области
234 643
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 660
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 006
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
140 163
038
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
11 814
265
Управление предпринимательства и промышленности области
875
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
875
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

39 165
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
78 787
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 100
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 815 950
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 500
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 273 692
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 273 692
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 110 782
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 190 192
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
556 533
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 302
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
94 493
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
190 864
261
Облыстың білім басқармасы
462 445
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
437 462
037
Әлеуметтік сауықтандыру
24 983
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
47 077
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
47 077
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
175 550
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
175 550
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
234 643
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 660
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 006
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
140 163
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
11 814
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
875
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
875
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

9 433 967
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 781 907
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
65 111
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
950 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
160 796
063
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
20 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
26 566
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
26 566
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 512 354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
44 178
004
Газификация населенных пунктов
1 577 797
005
Капитальные расходы государственных органов
407
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 000
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
859 080
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
410 504
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
848 383
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
722 005
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 109 100
021
Развитие объектов коммунального хозяйства

9 433 967
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 781 907
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
65 111
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
950 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
160 796
063
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
20 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
26 566
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
26 566
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 512 354
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 178
004
Елді мекендерді газдандыру
1 577 797
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
407
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақурылында дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
50 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
859 080
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
410 504
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
848 383
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
722 005
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 109 100
021
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту

608
263
Управление внутренней политики области
262 111
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
145 954
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
64 157
005
Капитальные расходы государственных органов
2 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
51 047
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
51 047
007
Развитие теплоэнергетической системы
51 047
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 119 085
255
Управление сельского хозяйства области
2 437 338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
84 694
002
Поддержка семеноводства
173 420
003
Капитальные расходы государственных органов
6 420
010
Государственная поддержка племенного животноводства
484 936
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
317 915
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
14 017
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
137 860
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
792 859
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
8 842
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
383 759
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
32 616
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
314 971
033
Развитие объектов сельского хозяйства
314 971
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
359 347
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
48 000
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
311 347
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 010 735
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства

608
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
262 111
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 954
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
64 157
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
50 000
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
51 047
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
51 047
007
Жылу- энергетикалық жүйені дамыту
51 047
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 119 085
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 437 338
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 694
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
173 420
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6420
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
484 936
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
317 915
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
14 017
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
137 860
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
792 859
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
8 842
031
Ауыл шаруашығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
383 759
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 616
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
314 971
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
314 971
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
359 347
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
48 000
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
311 347
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 010 735
034
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер

3 483 765
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
79 441
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2 297 580
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
119 299
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально - значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
100 741
046
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
18 558
13
Прочие
2 830 934
265
Управление предпринимательства и промышленности области
84 981
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
79 981
002
Капитальные расходы государственных органов
5 000
256
Управление координации занятости и социальных программ области
137 280
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
137 280
257
Управление финансов области
173 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
173 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
100 697
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
100 697
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 186 482
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9 750
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 009 431
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
117 771
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
49 530
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 148 494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
125 594
003
Капитальные расходы государственных органов
2 410
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 010 490
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

3 483 765
039
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
79 441
040
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 297 580
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
119 299
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
100 741
046
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
18 558
13
Басқалар
2 830 934
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
84 981
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 981
002
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
5 000
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
137 280
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 280
257
Облыстың қаржы басқармасы
173 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
173 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
100 697
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100 697
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 186 482
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9 750
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 009 431
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
117 771
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
49 530
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 148 494
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 594
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 410
058
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 010 490
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер