О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 "О бюджете района на 2011-2013 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 04 ноября 2011 года № 46-2. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района 09 ноября 2011 года за № 6-3-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 40-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797), Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 37-3 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрирован в в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1768, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 6 января 2011 года № 1-2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «5 721 530» заменить цифрами «5 959 626»;
цифры «762 712» заменить цифрами «827 844»;
цифры «14 871» заменить цифрами «19 725»;
цифры «5 471» заменить цифрами «6 155»;
цифры «4 938 476» заменить цифрами «5 105 902»;
в подпункте 2) цифры «5 720 850» заменить цифрами «5 962 646»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «28 657» заменить цифрами «24 957»;
во втором абзаце цифры «28 657» заменить цифрами «24 957»;
в пункте 4:
цифры «12 810» заменить цифрами «85 400»;
цифры «5000» заменить цифрами «2 000»;
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
«На строительство школы на 600 мест в селе Аса 100 000 тысяч тенге»;
в пункте 5:
цифры «271 500» заменить цифрами «258 780»;
цифры «58 000» заменить цифрами «51 983»;
в пункте 6:
цифры «85 367» заменить цифрами «93 433»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 04 қарашадағы № 46-2 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 09 қараша 6-3-131 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 40-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1768 болып тіркелген, 2010 жылдың 6 қаңтарында № 1-2 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы «5 721 530» сандары «5 959 626» сандарымен ауыстырылсын;
«762 712» сандары «827 844» сандарымен ауыстырылсын;
«14 871» сандары «19 725» сандарымен ауыстырылсын;
«5 471» сандары «6 155» сандарымен ауыстырылсын;
«4 938 476» сандары «5 105 902» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 720 850» сандары «5 962 646» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы «28 657» сандары «24 957» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «28 657» саны «24 957» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«12 810» сандары «85 400» сандарымен ауыстырылсын;
«5000» сандары «2 000» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Аса ауылындағы 600 орындық мектеп құрылысына 100 000 мың теңге.»;
5 тармақта:
«271 500» сандары «258 780» сандарымен ауыстырылсын;
«58 000» сандары «51 983» сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
«85 367» сандары «93 433» сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                       Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата            районного маслихата
К. Елубаев                                 А. Мантеев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 46-2 от 04 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата № 37-3 от 24 декабря 2011 года
Бюджет Жамбылского района на 2011-2013 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат                   Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
К.Елубаев                                  Ә.Мәнтеев
Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы
04 қарашадағы № 46-2 шешіміне № 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне № 1-қосымша
2011 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
Сомасы мың теңге
Санат
Сыныбы
Ішкі сыныбы

80 985
001
Услуги по обеспечению деятельности кима района (города областного значения)
64 185
002
Создание информационных систем
3 102
003
Капитальные расходы государственных органов
13 698
123
Аппарат кима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
177 433
001
Услуги по обеспечению деятельности кима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
175 168
022
Капитальные расходы государственных органов
2 265
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11 146
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собстенностью района (города областного значения)
11 146
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 218
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11 218
02
Оборона
1 470
122
Аппарат кима района (города областного значения)
1 470
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 470
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
674
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
674
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
674
04
Образование
3 556 939
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
315 258
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
315 258
123
Аппарат кима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
600
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
600
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 709 616
004
Общеобразовательное обучение
2 673 960
005
Дополнительное образование для детей и юношества
35 656
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
122 399
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48 262
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
814
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

80 985
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
64 185
002
Ақпараттық жүйелер құру
3 102
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
13 698
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
177 433
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
175 168
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 265
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11 146
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (областық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 146
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 218
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 218
02
Қорғаныс
1 470
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 470
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 470
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
674
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
674
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
674
04
Бiлiм беру
3 556 939
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
315 258
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
315 258
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
600
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
600
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 709 616
004
Жалпы білім беру
2 673 960
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
35 656
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
122 399
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
48 262
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
814
020
Жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге

3 082
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 082
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
39
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
39
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 894
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 894
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14 395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6 052
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 100
010
Проведение мероприятии по идентификации сельскохозяйственных животных
1 743
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
942 544
012
Развитие системы водоснабжения
942 544
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 888
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 541
004
Организация работ по зонированию земель
4 247
007
Капитальные расходы государственных органов
100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
61 064
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61 064
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 491
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 491
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 391
015
Капитальные расходы государственных органов
100
12
Транспорт и коммуникации
273 916
123
Аппарат кима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
69 298
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
69 298
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
204 618
022
Развитие транспортной инфраструктуры
52 221
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

3 082
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 082
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
39
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
39
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 894
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 894
473
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14 395
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 052
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 100
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 743
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
942 544
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
942 544
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 888
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 541
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
4 247
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
61 064
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61 064
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 491
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 491
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 391
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
12
Көлiк және коммуникация
273 916
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
69 298
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69 298
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
204 618
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
52 221
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету