О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-9 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Кордайскому району"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 45-6. Зарегистрировано Кордайским управлением юстиции 5 января 2012 года за № 6-5-134. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 24-6
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата от 10.12.2013 № 24-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 34-9 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Кордайскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-120, опубликовано 26 января 2011 года в газете «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк» № 27) следующие изменения:
В Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Кордайскому району, утвержденных указанным решением:
в разделе 1:
второй абзац пункта 2 изложить в следующей редакции:
«уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района.»;
первый абзац пункта 4 изложить в следующей редакции:
«Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи, в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи на эти цели.»;
в разделе 2:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Размер жилищной помощи не может превышать сумму фактических расходов на оплату на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключение сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.»;
пункт 8 исключить;

"Қордай ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 45-6 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 қаңтарында 6-5-134 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 24-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 10.12.2013 № 24-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Қордай ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-5-120 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарында № 27 «Қордай шамшырағы» - «Кордайский маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Қордай ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің:
1 - бөлімінде:
2 - тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«уәкілетті орган – «Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.»;
4 - тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының ұлғаюы бөлігіне, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстар төлеміне, тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының коммуналдық қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының осы мақсаттарға жұмсаған шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырмасы ретінде айқындалады.»;
2 - бөлімінде:
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй көмегінің мөлшері тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстар, коммуналдық қызметтерді және телекоммуникацияның желісіне қосылған телефонға абоненттік ақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтыну, жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын жайды пайдаланғаны үшін жалға алу ақысын төлеуге кеткен нақты шығындардың сомасынан асыра алмайды.»;
8 – тармақ алынып тасталсын;

подпункт 2) пункта 11 изложить в следующей редакции:
«норма потребления электроэнергии (в месяц) – 80 киловатт на каждого члена семьи;».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления и по рассмотрению проектов договоров о выкупе земельного участка.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Э. Заманов                                 Т.Сугирбай

11-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«электр қуатын тұтыну нормасы (бір айда) - отбасының әрбір мүшесіне 80 киловатт;».
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Э. Заманов                                 Т.Сүгірбай