О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 25 декабря 2010 года № 41-3
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 2 сентября 2011 года № 45-4. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 8 сентября 2011 года за № 6-6-96. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 38-2 от 18 августа 2011 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1793) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 25 декабря 2010 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-89, опубликовано 28 января 2011 года в газете «Меркі тынысы» за № 10,11 29 января № 12,13 и 4 февраля № 14,15) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5560682» заменить на цифры «5570675»;
цифры «834160» заменить на цифры «890099»;
цифры «26494» заменить на цифры «30555»;
цифры «4689701» заменить на цифры «4639694»;
в подпункте 2):
цифры «5577271» заменить на цифры «5587264»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2011 жылғы 02 қыркүйектегі N 45-4 шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 08 қыркүйекте 6-6-96 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 18 тамыздағы № 38-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1793 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-89 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 10,11 29 қаңтардағы № 12,13 және 4 ақпандағы № 14,15 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5560682» сандары «5570675» сандарымен ауыстырылсын;
«834160» сандары «890099» сандарымен ауыстырылсын;
«26494» сандары «30555» сандарымен ауыстырылсын;
«4689701» сандары «4639694» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5577271» сандары «5587264» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Р. Жантаев                                 Т. Олжабай
Приложение к решению № 45-4
маслихата Меркенского района
от 2 сентября 2011 года
Приложение № 1 к решению № 41-3
маслихата Меркенского района

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Р. Жантаев                                 Т. Олжабай
Меркі аудандық мәслихатының
2011 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 45-4 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының