О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 58-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 27 декабря 2011 года за № 6-9-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 692 188 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 343 911 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 475 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26 937 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 307 865 тысяч тенге;
2) затраты – 5 693 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 090 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 86 405 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 315 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 140 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
93 140 тысяч тенге;
поступление займов – 93 686 тысяч тенге;
погашение займов – 2 315 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 769 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сарысуского районного маслихата от 12.03.2012 № 2-2; 12.04.2012 № 4-2; 01.08.2012  № 7-2; 30.11.2012 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить на 2012 год объем субвенции в размере 2 851 093 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года на 2012-2014 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистов государственнных учреждений и организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со специалистами, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 58-3 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда 6-9-128 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 692 188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 343 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 475 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 937 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 307 865 мың теңге;
2) шығындар – 5 693 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 090 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 86 405 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 315 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сату – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 140 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 93   140 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 93 686 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 315 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 1 769 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Сарысу аудандық мәслихатының 2012.03.12 № 2-2; 2012.04.12 № 4-2; 2012.08.01 № 7-2; 2012.11.30 № 10-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған субвенция көлемі 2 851 093 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2012-2014 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района на 2012 год в размере 7 265 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Сарысуского районного маслихата от 12.04.2012 № 4-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2012-2014 годы согласно приложения 4.
6. Утвердить перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2012-2014 годы согласно приложения 5.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2012 жылы –  7 265 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Сарысу аудандық мәслихатының 2012.04.12 № 4-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламасының тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5 -қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012-2014 годы согласно приложения 6.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Д. Боханов                                 М. Есмаханов
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского района
№ 58-3 от 20 декабря 2011 года
Бюджет района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в новой редакции внесенной решением Сарысуского районного маслихата 30.11.2012 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Наименование
2012 год,
сумма
тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

7. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бағдарламалардың тізбесі 6 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Д. Боханов                                 М. Есмаханов
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 4-2 шешіміне 1 – қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Сарысу аудандық мәслихатының 2012.11.30 № 10-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
2012 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5

110 995
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108 837
022
Капитальные расходы государственного органа
2 158
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 637
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 111
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 296
018
Капитальные расходы государственного органа
230
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 426
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13 076
004
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
5 013
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 036
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 036
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 977
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 677
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
3 072 926
464
Отдел образования района (города областного значения)
240 172
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
238 924
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 248
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 086
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 086
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 322 315
003
Общеобразовательное обучение
2 035 775
006
Дополнительное образование для детей
253 262
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

110 995
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 837
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 158
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 637
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (областық манызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 111
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 296
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 426
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 076
Өзге де ағымдағы шығындар
20
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
5 013
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 036
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 036
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 977
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2 677
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
300
04
Бiлiм беру
3 072 926
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
240 172
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
238 924
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 248
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 323 401
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 086
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 086
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 322 315
003
Жалпы білім беру
2 035 775
006
Балаларға қосымша білім беру
253 262
Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделi жөндеу
0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

553
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 725
464
Отдел образования района (города областного значения)
81 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 061
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
570
012
Капитальные расходы государственного органа
3 576
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
15 628
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 760
067
Капитальные расходы государственных организаций и учреждений
12 345
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
427 789
037
Строительство и реконструкция объектов образования
427 789
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256 508
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 580
002
Программа занятости
52 633
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 149
005
Государственная адресная социальная помощь
8 468
006
Оказание жилищной помощи
32 058
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 299
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 420
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 503
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 393
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

553
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
32 725
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
509 353
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
81 564
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 061
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 624
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
570
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 576
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15 628
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 760
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
12 345
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
427 789
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
427789
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
256 508
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 580
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52 633
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 149
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 468
006
Тұрғын үй көмегі
32 058
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 299
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 420
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 503
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 393
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

5 310
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 310
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8 057
003
Капитальные расходы государственного органа
202
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 988
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 858
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 006
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
152
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94 726
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94 726
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 938
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 938
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областно
15 379
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 334
015
Капитальные расходы государственного органа
225
12
Транспорт и коммуникации
183 916
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
183 916
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
183 916
13
Прочие
129 323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 422
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 265
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 265
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)

5 310
099
Мамандарын әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
5 310
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14 247
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 057
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
202
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 988
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 858
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 006
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94 726
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94 726
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 938
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 938
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
15 379
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 334
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
225
12
Көлiк және коммуникация
183 916
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
183 916
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
183 916
13
Басқалар
129 323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2 422
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 265
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 265
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі

1 144
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 145
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
59 987
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59 987
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
13 237
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13 237
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5 517
010
Капитальные расходы государственного органа
100
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 433
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7177
006
Капитальные расходы государственного органа
100
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 622
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 798
003
Капитальные расходы государственного органа
100
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 724
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 924
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
100
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 373
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 373
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 273
015
Капитальные расходы государственного органа

1 144
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 145
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
59 987
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
59 987
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
13 237
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 237
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 617
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 517
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 710
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 433
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
7 177
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 622
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22 898
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 798
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 724
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 924
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 373
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 373
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 273
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің дамуы

074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
Приложение № 5
к решению маслихата Сарысуского района
№ 58-3 от 20 декабря 2011 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2012-2014 годы
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Сарысуского районного маслихата от 21.06.2012 № 5-4 (вводится в действие с 01.01.2012).
тыс.тенге
Наименования аппаратов акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2012 год
2013 год
2014 год
2012 год
2013 год
2014 год
2012 год
2013 год
2014 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас"

074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
Сарысу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58-3 шешіміне 5 – қосымша
2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Сарысу аудандық мәслихатының 2012.06.21 № 5-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
"Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі