О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2011 года № 41-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 27 декабря 2011 года за № 6-11-117
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012- 2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1799) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям № 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 7 331 955 тысяч тенге;
налоговые поступления 1 843 895 тысяч теңге;
неналоговые поступления 25 200 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала 26 658 тысяч теңге
поступление трансфертов 5 393 838 тысяч тенге;
2) затраты 7 348 962 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование 92 908 тысяч теңге;
бюджетные кредиты 96 113 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов 3 205 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 8 800 тысяч теңге,
приобретение финансовых активов 8 800 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов
государства 0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета -118 715 тысяч теңге;
6) финансирования дефицита
(использование профицита) бюджета 118 715 тысяч тенге;
поступление займов 96 113 тысяч теңге;
погашение займов 3 205 тысяч теңге;
используемые остатки бюджетных средств 25 807 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата от 07.03.2012 № 3-2; 12.04.2012 № 5-2; 31.07.2012  № 8-3; 31.10.2012 № 10-2; 04.12.2012 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить на 2012 год объем субвенции в размере 3 986 494 тысяч тенге.
3. На 2012-2014 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки, по сравнению со специалистами занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 7 345 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата от 12.04.2012 № 5-2; 31.07.2012 № 8-3; 31.10.2012  № 10-2; 04.12.2012 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2012).

2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 41-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 6-11-117 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыңың 6 бабына сәйкес және "2012-1014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1799 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше № 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 331 955 мың теңге;
салықтық түсімдер 1 843 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 26 658 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 393 838 мың теңге;
2) шығындар 7 348 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 92 908 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 96 113 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 205 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 8 800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін
түсімдер 8 800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -118 715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 118 715 мың теңге;
қарыздар түсімі 96 113 мың теңге;
қарыздарды өтеу 3 205 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 25 807 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 2012.03.07 № 3-2; 2012.04.12 № 5-2; 2012.07.31 № 8-3; 2012.10.31 № 10-2; 2012.12.04 № 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған субвенция көлемі 3 986 494 мың теңге бекітілсін.
3. 2012-2014 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландыратын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 7 345 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 2012.04.12 № 5-2; 2012.07.31 № 8-3; 2012.10.31 № 10-2; 2012.12.04 № 11-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложения № 4.
6. Утвердить перечень объем выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула, (села), аульных (сельских) округов согласно приложения № 5.
7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Е.Абишев                                   Б.Cаудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 41-2
Районный бюджет на 2012 год

5. 2012 жылғы аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі № 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі № 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Е. Әбішев Б. Cаудабаев
Шу аудандық маслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 41-2 шешіміне № 1- қосымша
2012 жылға арналған бюджет

4200
464
Отдел образования района (города областного значения
4 374 362
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
22 662
002
Создание информационных систем
292
003
Общеобразовательное обучение
3 461 674
005
Приобретение доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48 886
006
Дополнительное образование для детей и юношества
176 775
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
343 267
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
22 785
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей обучающихся на дому
12 698
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 601
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
165 552
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из Республиканского бюджета
1490
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
82383
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 297
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
239 190
037
Строительство и реконструкция объектов образования
239 190
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
426 139
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
4 164
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 164
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
421 975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 292
002
Программа занятости
145 125
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 100
005
Государственная адресная социальная помощь
26 006
006
Жилищная помощь
10 701
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов

4 200
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 374 362
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 662
002
Ақпарат жүйелер құру
292
003
Жалпы білім беру
3 461 674
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48 886
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
176 775
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
343 267
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
22 785
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12 698
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3 601
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
165 552
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 490
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
82 383
067
Мемлекеттік мекемелердің, ұйімдардың күрделі шығыстары
31 297
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
239 190
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
239 190
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
426 139
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 164
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4 164
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
421 975
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 292
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
145 125
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 006
006
Тұрғын үй көмегі
10 701
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 984
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
112 714
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 399
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41 399
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 932
002
Создание информационных систем
257
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
27 910
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
259 718
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259 718
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
238 445
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 273
13
Прочие
55 209
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 345
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 345
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
22 683
002
Создание информационных систем
255
007
Капитальные расходы государственного органа
2 250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 645
013
Капитальные расходы государственного органа
651
020
Создание информационных систем
268
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
8 112
14
Обслуживание долга
26
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26
15
Трансферты

250
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 984
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
112 714
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 399
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41 399
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 932
002
Ақпарат жүйелер құру
257
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
27 910
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
12
Көлiк және коммуникация
259 718
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259 718
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
238 445
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 273
13
Басқалар
55 209
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 345
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 345
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 188
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 683
002
Ақпарат жүйелер құру
255
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 676
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 645
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
651
020
Ақпарат жүйелер құру
268
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
8 112
14
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
26
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26
15
Трансферттер

1 005
015
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
1 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
145 224
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 850
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 400
004
Организация работ по зонированию земель
5 050
007
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
400
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
130 374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
9 874
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
120 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 426
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 426
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 426
12
Транспорт и коммуникации
267 051
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
267 051
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
244 051
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23 000
13
Прочие
97 092
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
20 968
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
20 768
007
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

1 005
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
145 224
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 850
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 400
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 050
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
400
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
130 374
001
Жергілікті деңгейде ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 874
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
120 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 426
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 426
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 426
12
Көлiк және коммуникация
267 051
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
267 051
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
244 051
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23 000
13
Басқалар
97 092
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
20 968
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 768
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 620
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

004
Общеобразовательное обучение
Приложение № 5
к решению Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2011 № 41-2
Перечень объема выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула (села), аульных (сельских) округов
Сноска. Приложение 5 в редакции внесенной решением Шуского районного маслихата 04.12.2012 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2012).тысяч тенге
Наименование
Наименование программ

004
Жалпы білім беру
Шу аудандық маслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне № 5 – қосымша
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шу аудандық мәслихатының 2012.12.04 № 11-2 (01.01.2012 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Реттік саны
атауы
Бағдарлама атауы