О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 34/412. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 9 декабря 2011 года N 8-2-145
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-128, опубликованное 7 января 2011 года N 1 (7699), 14 января 2011 года N 2 (7700) газеты "Сарыарқа" и 7 января 2011 года N 1 (245), 14 января 2011 года N 2 (246) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXIX сессии Жезказганского городского маслихата от 31 января 2011 года N 29/350 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-136, опубликованное 18 февраля 2011 года N 7 (7705) газеты "Сарыарқа" и 18 февраля 2011 года N 7 (251) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнениями решением XXX сессии Жезказганского городского маслихата от 7 апреля 2011 года N 30/361 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-138, опубликованное 22 апреля 2011 года N 16 (7714), 29 апреля 2011 года N 17 (7715) газеты "Сарыарқа" и 22 апреля 2011 года N 16 (260) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XXXI сессии Жезказганского городского маслихата от 15 июня 2011 года N 31/378 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-142, опубликованное 1 июля 2011 года N 26 (7724) газеты "Сарыарқа" и 1 июля 2011 года N 26 (270) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XXXII сессии Жезказганского городского маслихата от 18 августа 2011 года N 32/396 "О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-143, опубликованное 9 сентября 2011 года N 36 (7734) газеты "Сарыарқа" и 9 сентября 2011 года N 36 (280) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XXXIII сессии Жезказганского городского маслихата от 11 ноября 2011 года N 33/401 "О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-144, опубликованное 2 декабря 2011 года N 48 (7746) газеты "Сарыарқа" и 2 декабря 2011 года N 48 (292) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 34/412 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 8-2-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-128 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (7699), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (7700) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (245), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (246) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы XXIX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29/350 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-136 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (7705) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 18 ақпандағы N 7 (251) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі XXX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 30/361 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-138 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (7714), 2011 жылдың 29 сәуірдегі N 17 (7715) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 22 сәуірдегі N 16 (260) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 маусымдағы XXXI сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 31/378 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-142 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (7724) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 1 шілдедегі N 26 (270) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы XXXII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 32/396 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 9 қыркүйектегі N 36 (7734) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 9 қыркүйектегі N 36 (280) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы XXXIII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 33/401 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-144 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 2 желтоқсандағы N 48 (7746) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 2 желтоқсандағы N 48 (292) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце втором цифры "4245447" заменить цифрами "4245473";
в абзаце третьем цифры "8231" заменить цифрами "8205";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             Ярмак Н.И.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Жезказгана"            Ставицкая В.А.

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
екінші абзацтағы "4245447" деген сандар "4245473" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "8231" деген сандар "8205" деген сандармен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысының
міндетін атқарушы                          Ярмак Н.И.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ставицкая В.А.
2011.12.06
Жезқазған қалалық мәслихатының

48008
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28724
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19284
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238537
2
Социальная помощь
218396
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202407
002
Программа занятости
29361
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
7398
006
Жилищная помощь
867
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40973
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1690
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24837
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57654
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2996
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20953
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12318
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15989
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20141
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

48008
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28724
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19284
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2250
024
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
238537
2
Әлеуметтік көмек
218396
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202407
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29361
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7398
006
Тұрғын үй көмегі
867
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40973
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1690
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24837
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57654
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2996
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20953
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12318
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15989
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15989
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20141
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20141
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық