О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 18 октября 2011 года N 44/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 27 октября 2011 года N 8-3-124
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XXXIX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2011 года N 441 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1898, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-112, опубликовано в газете "Второе счастье" от 17 января 2011 года N 1), внесены изменения и дополнения решением 37 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 марта 2011 года N 37/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-116, опубликовано в газете "Второе счастье" от 12 апреля 2011 года N 4), внесены изменения решением 39 сессии Темиртауского городского маслихата от 9 июня 2011 года N 39/5 "О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-120, опубликовано в газете "Второе счастье" от 1 июля 2011 года N 7), внесены изменения и дополнение решением 41 сессии Темиртауского городского маслихата от 10 августа 2011 года N 41/4 "О внесении изменений и дополнения в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-122, опубликовано в газете "Второе счастье" от 1 сентября 2011 года N 9), следующие изменения:

Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 қазандағы N 44/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 8-3-124 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі ХХХІХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 441, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1898 болып тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-112 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы 37 сессиясының N 37/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-116 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 сәуірдегі  N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 маусымдағы 39 сессиясының N 39/5 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-120 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 шілдедегі N 7 "Второе счастье" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 тамыздағы 41 сессиясының N 41/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының N 34/5 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-122 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қыркүйектегі N 9 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін: