Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 1 марта 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 14 марта 2011 года N 8-5-107. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 20 января 2012 года N 07
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 20.01.2012 N 07 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 25 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 наурызда N 8-5-107 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.01.20 N 07 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Государственному учреждению "Отделу занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.Н.) организовать общественные работы и направить 220 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2011 год.
2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 40 часов в неделю (8 часов в день).
3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.

1. "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Гармашова Н.Н.) қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын және 2011 жылға берiлген тапсырыстар бойынша 220 жұмыссыз азаматтарды кәсiпорындарға, ұйымдарға және мекемелерге жiберiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағат (күніне 8 сағат) деп белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақысы төменгі айлық еңбекақы көлемінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджет қаражатынан қаржыландырылсын.

4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2011 год согласно приложению.
5. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал  N 10 от 23 января 2010 года "Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал 10 февраля 2010 года регистрационный номер 8-5-88, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 16 февраля 2010 года за N 7).

4. Қосымшаға сәйкес 2011 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.
5. Қаражал қаласы әкiмдігінің 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 10 "2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күшi жойылған деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2010 жылы 10 ақпанда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-88, 2010 жылғы 16 ақпанда "Қазыналы өңір" газетінің 7 нөмірінде жарияланған).