О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 419. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 20 апреля 2011 года N 8-6-121. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 9 апреля 2012 года N 40
Сноска. Утратило силу - решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 09.04.2012 N 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и Законом Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на 2011 год льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям учащихся города Сатпаев:
1) учащимся общеобразовательных учебных заведений с первого по восьмой классы – включительно – бесплатный проезд (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2011 года);
2) учащимся общеобразовательных учебных заведений с девятого по одиннадцатый классы – включительно с оплатой 50 % существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2011 года);
3) учащимся профессиональных школ, колледжей и высших учебных заведений очной формы обучения всех форм собственности с оплатой 50 % существующего тарифа (за исключением летнего периода с 1 июля по 31 августа 2010 года).
2. Сохранить на летний период 2011 года (с 1 июня по 31 августа 2011 года) льготы на проезд в общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся общеобразовательных учебных заведений, профессиональных школ, колледжей города Сатпаев:
1) детям-сиротам;
2) детям, оставшимся без попечения родителей;
3) детям с ограниченными возможностями;
4) детям-инвалидам и инвалидам с детства;
5) детям из многодетных семей;
6) детям по утере одного из родителей;
7) детям матерей-одиночек.
3. Обеспечить выделение средств в бюджете города на 2011 год по программе 6.2.471.012.000 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов" Единой бюджетной классификации Республики Казахстан.

Күндізгі бөлім оқушыларының қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 419 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 сәуірде N 8-6-121 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012.04.09 N 40 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру Сәтбаев қаласының төмендегі оқушылар санаттарына белгіленсін:
1) жалпы білім беру оқу орындарының бірінші сыныптан сегізінші сыныпқа дейінгі оқушыларын – қосып алғанда – тегін жүру (2011 жылдың 1 маусымынан бастап 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа);
2) жалпы білім беру оқу орындарының тоғызыншы сыныптан он бірінші сыныпқа дейінгі оқушыларын – қосып алғанда белгіленген тарифтің 50 % төлеумен (2011 жылдың 1 маусымынан бастап 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа);
3) кәсіби мектептердің, колледждердің және меншіктің барлық түріндегі жоғары оқу орындарының оқытудың күндізгі нысанындағы оқушыларын – белгіленген тарифтің 50 % төлеумен (2011 жылдың 1 шілдесінен бастап 31 тамызына дейінгі жазғы уақыттан басқа).
2. Сәтбаев қаласының жалпы білім беру оқу орындарының, кәсіби мектептердің, колледж оқушыларының келесі санаттарына 2011 жылдың жазғы маусымында (2011 жылдың 1 маусымынан бастап 31 тамызына дейін) қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру сақталсын:
1) жетім балалар;
2) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
3) даму мүмкіндіктері шектеулі балалар;
4) мүгедек балалар және бала кезінен мүгедек балалар;
5) көпбалалы отбасыларынан шыққан балалар;
6) ата-анасының біреуінен айырылған балалар;
7) жалғызбасты аналардың балалары.
3. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттен Қазақстан Республикасының Біріңғай бюджеттік сыныптамасының "Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау" 6.2.471.012.000 бағдарламасы бойынша қаржы бөлу қамтамасыз етілсін.

4. Признать утратившим силу решение Сатпаевского городского маслихата от 3 февраля 2010 года N 290 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 11 февраля 2010 года за N 8-6-97, официально опубликовано 17 февраля 2010 года в N 13 (1774) газеты "Шарайна").
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             С. Имамбай

4. "Күндізгі бөлім оқушыларының қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруі туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы XXIV сессиясының N 290 шешімінің (2010 жылғы 11 ақпанда Қарағанды облысы Әділет департаменті Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-97 нөмірімен тіркелген, "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 17 ақпандағы 13 (1774) нөмірінде ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   С. Имамбай