О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение 41 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 ноября 2011 года N 387. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 22 ноября 2011 года N 8-14-153
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-134, опубликовано в газете "Нұра" от 25 декабря 2010 года N 53 (5188)), внесены изменения решением 35 сессии Нуринского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 333 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-143, опубликовано в газете "Нұра" от 9 апреля 2011 года N 15 (5203)), внесены изменения решением 36 сессии Нуринского районного маслихата от 22 июня 2011 года N 347 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-148, опубликовано в газете "Нұра" от 16 июля 2011 года N 29 (5216)), внесены изменения решением 37 сессии Нуринского районного маслихата от 11 августа 2011 года N 357 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-149, опубликовано в газете "Нұра" от 3 сентября 2011 года N 36 (5223)), внесены изменения решением 39 сессии Нуринского районного маслихата от 10 октября 2011 года N 380 "О внесении изменений в решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 308 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-151, опубликовано в газете "Нұра" от 29 октября 2011 года N 44 (5230)) следующие изменения:

Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 41 сессиясының 2011 жылғы 16 қарашадағы N 387 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 8-14-153 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-134 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы N 53 (5188) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы 35 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 333 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-143 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 9 сәуірдегі N 15 (5203) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы 36 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 347 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-148 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 16 шілдедегі N 29 (5216) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 тамыздағы 37 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 357 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-149 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 36 (5223) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы 39 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 308 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 380 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-151 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 29 қазандағы N 44 (5230) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін: