О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 29 июня 2011 года N 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 июля 2011 года за N 4272. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06 декабря 2011 года N 330
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кызылординской области от 06.12.2011 N 330.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года N 257 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4262, опубликовано в областной газете "Кызылординской вести" от 13 января 2011 года N 6-7) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "100 295 504" заменить цифрами "98 296 590";
цифры "2 408 484" заменить цифрами "408 484";
цифры "89 311 262" заменить цифрами "89 312 348";
в подпункте 2):
цифры "101 273 946" заменить цифрами "99 235 032";
в подпункте 3):
цифры "769 013" заменить цифрами "809 013";
в пункте 4:
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) в целях предупреждения чрезвычайных ситуаций связанных с подачей тепла городу Кызылорда в период отопительного сезона на 2011-2012 годы - 396 000 тыс тенге";
в пункте 6:
в подпункте 1) цифры "395 000" заменить цифрами "622 742";
в подпункте 2) цифры "297 201" заменить цифрами "292 007";
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XXXXI сессии
Кызылординского областного
маслихата                                      М. Абилкасымов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                           Н. Кудайбергенов
Приложение 1
к решению XXXXI сессии
Кызылординского областного маслихата
от "29" июня 2011 года N 293
Приложение 1
к решению очередной XXXV сессии
Кызылординского областного маслихата
от "13" декабря 2010 года N 261
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 29 маусымдағы N 293 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 14 шілдеде N 4272 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2011.12.06 N 330 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына, "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы N 257 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4262 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"100 295 504" деген сандар "98 296 590" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 408 484" деген сандар "408 484" деген сандармен ауыстырылсын;
"89 311 262" деген сандар "89 312 348" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"101 273 946" деген сандар "99 235 032" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"769 013" деген сандар "809 013" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) 2011-2012 жылдардағы жылу беру маусымы кезеңінде Қызылорда қаласында жылу беруге байланысты төтенше жағдайлардың алдын алу мақсатында - 396 000 мың теңге";
6-тармақта:
1) тармақшадағы "395 000" деген сандар "622 742" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "297 201" деген сандар "292 007" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының XXXXI
сессиясының төрағасы                    М. Әбілқасымов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                    Н. Құдайбергенов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2011 жылғы "29" маусымдағы
XXXXI сессиясының N 293 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2010 жылғы "13" желтоқсандағы
кезекті XXXV сессиясының N 261 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер