Об утверждении базовых ставок земельного налога с юридических лиц и физических лиц, занимающися предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 июня 2011 года № 43/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 июля 2011 года № 10-1-182. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 апреля 2015 № 42/6
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.04.2015 N 42/6.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 27.11.2014 № 36/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1. В соответствии с пунктом 1 статьи 386 Налогового кодекса утвердить населенный пункт, расположенный границей на самом коротком расстоянии к этим землям, близлежащим населенным пунктом на земли других категорий, выделенные под автозаправочные станции юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда.
2. В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Налогового кодекса утвердить населенный пункт, расположенный границей на самом коротком расстоянии к этим землям, близлежащим населенным пунктом на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги) юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда.
3. В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Налогового кодекса утвердить, увеличивая базовые ставки земельного налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда:
1) на земли автостоянок (паркингов) 1-категории – в 10 раз;
2) на земли автостоянок (паркингов) 2-категории – в 8 раз;
3) на земли автостоянок (паркингов) 3-категории – в 6 раз.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 27.11.2014 № 36/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Председатель очередной
сорок третьей сессии
городского маслихата Ж. ЖАНЗАКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ
СОГЛАСОВАНО
Начальник налогового
управления по городу Кызылорда
____________________С. Мустафаев

Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жер салығының базалық мөлшерлемесін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 43/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде № 10-1-182 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 42/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 N 42/6 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жыл 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 27.11.2014 № 36/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Салық кодексінің 386-бабының 1-тармағына сәйкес, Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардың автомобильге май құю станциялары үшін бөлінген басқа санаттағы жерлеріне жақын жатқан елді мекен ретінде сол жерге шекарасы жағынан ең қысқа қашықтықта орналасқан елді мекен болып танылады деп бекітілсін.
2. Салық кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес, Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардың автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлеріне жақын жатқан елді мекен ретінде сол жерге шекарасы жағынан ең қысқа қашықтықта орналасқан елді мекен болып танылады деп бекітілсін.
3. Салық кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес, Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге жер салығының базалық ставкасы:
1) 1-санаттағы автотұрақтар (паркингтер) жерлеріне – 10 есеге;
2) 2-санаттағы автотұрақтар (паркингтер) жерлеріне – 8 есеге;
3) 3-санаттағы автотұрақтар (паркингтер) жерлеріне – 6 есеге жоғарылатып бекітілсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 27.11.2014 № 36/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қалалық мәслихаттың
кезекті қырық үшінші
сессиясының төрағасы Ж. ЖАНЗАҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
КЕЛІСІЛДІ
Қызылорда қаласы бойынша
салық басқармасының бастығы
_________________С. Мұстафаев

"14" июня 2011 год

"14" маусым 2011 жыл