О городском бюджете на 2012-2014 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2011 года за N 10-1-200. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2012 год в следующем объеме:
1) доходы – 23 636 963 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 229 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 787 503 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 527 101 тысяч тенге;
2) затраты – 24 783 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 449 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 38 832 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 383 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 137 541 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 137 541 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 319 863 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  1 319 863 тысяч тенге;
поступление займов – 1 102 032 тысяч тенге;
погашение займов – 569 254 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 683 982 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Кызылординского городского маслихата от 06.01.2012 N 52/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 01.02.2012 N 2/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 4/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 26.06.2012 N 6/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.07.2012  N 7/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 04.09.2012 N 8/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.11.2012 N 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.11.2012 N 11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 21 164 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 08.11.2012 N 10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).

"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 29 желтоқсанда N 10-1-200 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 08.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 636 963 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 229 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 787 503 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 527 101 мың теңге;
2) шығындар – 24 783 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 449 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 832 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 383 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 137 541 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 137 541 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 319 863 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – еңге;
қарыздар түсімі – 1 102 032 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 569 254 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 683 982 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.01.06 N 52/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.02.01 N 2/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 4/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.26 N 6/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.07.24 N 7/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.04 N 8/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.08 N 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.30 N 11/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Жергілікті атқарушы органның резерві 21 164 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Учесть размер средств предусмотренных на содержание и ремонт городских автомобильных дорог не ниже 273 942 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год согласно приложения 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ городского бюджета предусмотренных на развитие и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2012 год согласно приложения 5.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит опубликованию.
Председатель очередной
ХХХХХІ сессии
городского маслихата                     М. Каримбаев
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                    И. Куттыкожаев
Приложение 1
к решению очередной XXXXXІ сессии
Кызылординского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года N 51/1
Городской бюджет на 2012 года

3. Қалалық маңыздағы автомобиль жолдарын күтіп ұстау және жөндеу шығындарына бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 273 942 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қалалық мәслихаттың
кезекті ХХХХХІ
сессиясының төрағасы                   М. Кәрімбаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                   И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
кезекті XXXXXІ сессиясының
N 51/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет

134 797
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
4 580
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
9 300
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
6 317
04
Сбор с аукционов
1 200
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
4 394
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
6 606
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество
47 900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
54 500
`
5
Налог на игорный бизнес
35 492
02
Фиксированный налог
35 492
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
156 215
1
Государственная пошлина
156 215
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
138 500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
9 984
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
730
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

134 797
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
4 580
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
9 300
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
6 317
04
Аукциондардан алынатын алым
1 200
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
4 394
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
6 606
18
Жылжымайтын мүлiкке құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
47 900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
54 500
5
Ойын бизнесіне салық
35 492
02
Тіркелген салық
35 492
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
156 215
1
Мемлекеттiк баж
156 215
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
138 500
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
9 984
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
730
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

195
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 590
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
314
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
162
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 700
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
190
2
Неналоговые поступления
92 690
01
Доходы от государственной собственности
20 656
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4 940
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4 940
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
15 407
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
8 400
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
7 007
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
309
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным и местного бюджета банкам-заемщикам
306
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
3
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
119
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
42
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
12 823
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
12 823
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
12 823
06
Прочие неналоговые поступления
59 050
1
Прочие неналоговые поступления
59 050
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета

195
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 590
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
314
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
162
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 700
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
190
2
Салықтық емес түсімдер
92 690
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
20 656
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
4 940
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
4 940
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
15 407
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
8 400
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
7 007
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
309
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
306
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
3
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
119
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
42
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
12 823
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
59 050
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
59 050
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

29 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
29 377
004
Капитальные расходы государственного органа
200
02
Оборона
618 515
1
Военные нужды
1 619
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 619
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 619
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
616 896
122
Аппарат акима района (города областного значения)
616 896
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
616 896
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
28 774
1
Правоохранительная деятельность
28 774
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 774
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
28 774
04
Образование
9 062 714
1
Дошкольное воспитание и обучение
353 631
464
Отдел образования района (города областного значения)
353 631
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
348 196
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 435
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 338 970
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 338 970
003
Общеобразовательное обучение
8 001 894
006
Дополнительное образование для детей
130 791
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 896
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специлизированных для одаренных детей,; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
203 389
9
Прочие услуги в области образования
370 113
464
Отдел образования района (города областного значения)
370 113
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38 905

29 577
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 377
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
02
Қорғаныс
618 515
1
Әскери мұқтаждықтар
1 619
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 619
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 619
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
616 896
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
616 896
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
616 896
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
28 774
1
Құқық қорғау қызметі
28 774
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 774
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
28 774
04
Білім беру
9 062 714
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
353 631
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
353 631
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
348 196
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
5 435
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
8 338 970
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 338 970
003
Жалпы білім беру
8 001 894
006
Балаларға қосымша білім беру
130 791
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБУ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 896
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
203 389
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
370 113
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
370 113
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 905

004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 213
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54 324
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
33 259
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
36 093
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
205 319
05
Здравоохранение
193
9
Прочие услуги в области здравоохранения
193
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
193
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
193
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 194 334
2
Социальная помощь
1 100 084
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 041 001
002
Программа занятости
288 787
100
Общественные работы
125 810
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
3 418
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1 290
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
152 403
104
Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020
5 866
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 461
005
Государственная адресная социальная помощь
21 654
015
За счет средств местного бюджета
21 654
006
Оказание жилищной помощи
162 365
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4 687
015
За счет средств местного бюджета
157 678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
162 148
028
За счет трансфертов из областного бюджета
124 350
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
37 798
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 213
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
54 324
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33 259
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
36 093
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
205 319
05
Денсаулық сақтау
193
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
193
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
193
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
193
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 194 334
2
Әлеуметтiк көмек
1 100 084
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 041 001
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
288 787
100
Қоғамдық жұмыстар
125 810
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
3 418
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1 290
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
152 403
104
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
5 866
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 461
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 654
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
21 654
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
162 365
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4 687
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
157 678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
162 148
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
124 350
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
37 798
009
1999 жылғы 29 шілдедегі "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов
государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
535 733
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 535 733
Поступление займов
16
Погашение займов
535 733
01
Погашение займов
535 733
452
Отдел финансов района (города областного значения)
535 733
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
535 733
8
Используемые остатки бюджетных средств
Приложение 4
к решению внеочередной XXXXXI сессии
Кызылординского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года N 51/1
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5
к решению внеочередной XXXXXI сессии
Кызылординского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года N 51/1
Перечень бюджетных программ городского бюджета предусмотренных на развитие и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2012 год

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
535 733
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 535 733
Қарыздар түсімі
16
Қарыздарды өтеу
535 733
01
Қарыздарды өтеу
535 733
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
535 733
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
535 733
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
кезекті XXXXXІ сессиясының
N 51/1 шешіміне
4-қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
кезекті XXXXXІ сессиясының
N 51/1 шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламасының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі