О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 277 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 марта 2011 года N 304. Зарегистрировано Управление юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 11 апреля 2011 года за N 10-7-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 июня 2012 года N 119)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05.06.2012 N 119).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6,  пункта 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанакорганского районный Маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жанакорганского районного маслихата О районном бюджете на 2011-2013 года" от 24 декабря 2010 года N 277 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года за N 10-7-123) внести следующие изменения:
приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 665 326" заменить на цифры "5 903 283";
цифры "809 991" заменить на цифры "879 991";
цифры "4 847 884" заменить на цифры "5 015 841";
в подпункте 2):
цифры "5 673 579" заменить на цифры "6 198 596";
в подпункте 3):
цифры "10 617" заменить на цифры "115 405";
цифры "17 146" заменить на цифры "121 934";
в подпункте 5):
цифры "-23 870" заменить на цифры "-415 718";
в подпункте 6):
цифры "23 870" заменить на цифры "415 718";
цифры "17 146" заменить на цифры "56 346";
цифры "13 253" заменить на цифры "365 901";

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 304 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 11 сәуірде N 10-7-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 маусымдағы N 119 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2012.06.05 N 119 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 19 бабының 5 тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық Мәслихатының 2011 жылғы 24 желтоқсандағы N 277 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 10-7-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарда N 8, 29 қаңтарда N 9 "Жаңақорған тынысы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 665 326" деген сандар "5 903 283" деген сандармен ауыстырылсын;
"809 991" деген сандар "879 991" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 847 884" деген сандар "5 015 841" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"5 673 579" деген сандар "6 198 596" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"10 617" деген сандар "115 405" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 146" деген сандар "121 934" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-23 870" деген сандар "-415 718" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"23 870" деген сандар "415 718" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 146" деген сандар "56 346" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 253" деген сандар "365 901" деген сандармен ауыстырылсын.