Об образовании избирательных участков
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 29 ноября 2011 года N 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 декабря 2011 года за N 10-9-210. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 12 марта 2012 года N 61
Сноска. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 12.03.2012 N 61.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, по согласованию с избирательными комиссиями РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шиелийскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Шиелийского района" Ахатову Н.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                               Н. НАЛИБАЕВ
Приложение
к решению акима района
от "29" ноября 2011 года N 56
Избирательные участки по Шиелийскому району
Избирательный участок Сулутобе N 225
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село М.Шокай, улица М.Токмагамбетова N б/н, средняя школа N 41.
В границах: Село М.Шокай, 14 и 15 железнодорожный разъезд, станции Сулутобе казахстанской железной дороги, населенный пункт Актоган.
Избирательный участок 1 Май N 226
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село 1-Май, улица Жасылолке N б/н, средняя школа N 40.
В границах: 16 железнодорожный разъезд станции 1 Май
Избирательный участок Бирлестик N 227
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село Бирлестик, улица Болашак N б/н, клуб
В границах: населенный пункт Бирлестик.
Избирательный участок Майлытогай N 228
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Майлытогай, село Майлытогай, улица Астана N1 А, клуб
В границах: населенный пункт Майлытогай
Избирательный участок Тартогай N 229
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тартогай, село Тартогай, улица Ш.Есенова N 5, ауыла
В границах: 18 железнодорожный разъезд, станции Тартогай казахстанской железной дороги, населенные пункты Тартогай, Бектас, Белторангыл
Избирательный участок Когалы N 230
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Когалы, село Ботабай, улица Астана N 14, клуб
В границах: населенный пункт Ботабай Когалинского аульного округа
Избирательный участок Бала би N 231
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Талаптан, село Балаби, улица Балаби N 10, дом культуры
В границах: все населенные пункты аульного округа Талаптан
Избирательный участок Байгакум N 232
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Байгакум, село Байгакум, улица Абая N 1, центральный дом культуры
В границах: все населенные пункты аульного округа Байгакум
Избирательный участок Жолек N 233
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жолек, село Жолек, улица Кожабекова N 55, дом культуры
В границах: населенные пункты Жолек, Жуантобе
Избирательный участок Кызылкайын N 234

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 56 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 06 желтоқсанда N 10-9-210 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2012.03.12 N 61 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңының 33 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 36 бабына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, сайлау комиссиясымен келісе отырып ШЕШЕМІН:
1. Шиелі ауданы бойынша сайлау учаскелерi қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау жасау "Шиелі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің жетекшісі Н. Ахатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКIМI                               Н. НӘЛІБАЕВ
2011 жылғы "29" қарашадағы
N 56 аудан әкімінің
шешiмiне қосымша
Шиелі ауданы бойынша сайлау учаскелерi
N 225 Сұлутөбе сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, М.Шоқай ауылы, М.Тоқмағамбетов көшесі N н/ж, N 41 орта мектеп.
Шекарасы – М.Шоқай елді мекені, Қазақстан темір жолының Сұлутөбе стансасы, 14 және 15 теміржол бекеттері, Ақтоған елді мекені.
N 226 Бірінші Май сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, 1-Май ауылы, Жасылөлке көшесі Nн/ж, N 40 орта мектеп.
Шекарасы – 1 Май елді мекені және 16 темір жол бекеті
N 227 Бірлестік сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, Бірлестік ауылы, Болашақ көшесі Nн/ж, клуб үйі
Шекарасы – Бірлестік елді мекені
N 228 Майлытоғай сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Майлытоғай ауылдық округі, Майлытоғай ауылы, Астана көшесі N 1 А, клуб үйі.
Шекарасы – Майлытоғай елді мекені
N 229 Тартоғай сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Тартоғай ауылдық округі, Тартоғай ауылы, Ш.Есенов көшесі N 5, клуб үйі
Шекарасы – Тартоғай, Бектас, Белтораңғыл елді мекендері, Қазақстан темір жолдарының Тартоғай стансасы, 18 бекет
N 230 Қоғалы сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ботабай ауылы, Астана көшесі N 14, клуб үйі
Шекарасы – Қоғалы ауылдық округінің Ботабай елді мекені
N 231 Талаптан сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі, Балаби ауылы, Балаби көшесі N 10, Мәдениет үйі
Шекарасы – Талаптан ауылдық округінің барлық елді мекендері
N 232 Бәйгеқұм сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бәйгеқұм ауылдық округі, Бәйгеқұм ауылы, Абай көшесі N 1, орталық мәдениет үйі
Шекарасы – Бәйгеқұм ауылдық округінің барлық елді мекендері
N 233 Жөлек сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жөлек ауылдық округі, Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі N 55, Мәдениет үйі
Шекарасы – Жөлек, Жуантөбе елді мекендері
N 234 Қызылқайың сайлау учаскесі

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ортакшыл, село Кызылкайын, улица Бейбитшилик N 29, здание средней школы N 151
В границах: населенный пункт Кызылкайын, дома системы водаснабжения вдоль канала Ботабай
Избирательный участок Ортакшыл N 235
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ортакшыл, село Ортакшыл, улица С.Сейфулина N 1, средняя школа N 150
В границах: населенный пункт Ортакшыл
Избирательный участок Жахаев N 236
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ирколь, село Жахаев, улица Абая N 1, средняя школа N 149
В границах: населенный пункт Жахаев
Избирательный участок Жанатурмыс N 237
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жанатурмыс, село Байсын, улица С.Асанова N 1, клуб
В границах: населенный пункт Жанатурмыс и дома скотаводов расположенных вдоль Сыра
Избирательный участок Жансейит N 238
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ирколь, село Жансейит, улица Иманжусип N 7, клуб
В границах: населенный пункт Жансейит
Избирательный участок Алмалы N 239
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Алмалы, село Алмалы, улица А.Байтурсынова N 4, клуб
В границах: населенные пункты Алмалы, Карагай копир, Ызалыкол, железнодорожный разъезд N 20, N 21.
Избирательный участок Досбол би N 240
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Актоган, село Досбол датка, улица Абая N 13, клуб
В границах: ауыл Досбол датка
Избирательный участок А.Тажибаев N 241
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Теликоль, село А.Тажибаева, улица Т.Жуматова N 36, клуб
В границах: населенный пункт А.Тажибаева аульного округа Теликоль и дома скотаводов вдоль гор
Избирательный участок Аль-Фараби N 242
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица М.Шокай N 1, школа гимназии "Ак Орда" N 45
В границах: Начиная от Южного переезда по нечетной стороне улицы Альфараби до улицы Досбол датка. По нечетной стороне улицы Досбол датка, по нечетной стороне улицы Жургенова и по нечетной стороне улицы М.Шоқая через центральную площадь и ПЧ-56 до и вдоль железной дороги по восточной стороне до Южного переезда
Избирательный участок Рыскулов N 243
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Будабай N 58, школа лицей имени А.С.Пушкина N 46
В границах: Начиная от центра по выплате пенсии, через центральный автовокзал по нечетной стороне улицы Жахаева до коллектора а также по юго-восточной стороне вдоль коллектора до улицы М. Шокая, по четной стороне улицы М. Шокая через центральную площадь до центра по выплате пенсии
Избирательный участок Железнодорожный N 244

Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Қызылқайың ауылы, Бейбітшілік көшесі N 29, N 151 орта мектеп ғимараты
Шекарасы – Қызылқайың елді мекені, Ботабай каналы бойындағы суландыру жүйесінің үйлері.
N 235 Ортақшыл сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Ортақшыл ауылы, С.Сейфулин көшесі N 1, N 150 орта мектеп ғимараты
Шекарасы – Ортақшыл елді мекені
N 236 Жақаев сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жақаев ауылы, Абай көшесі N 1, N 149 орта мектеп.
Шекарасы – Жақаев елді мекені
N 237 Жаңатұрмыс сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жаңатұрмыс ауылдық округі, Байсын ауылы, С.Асанов көшесі N 1, клуб үйі
Шекарасы – Жаңатұрмыс ауылдық округі мен Сыр бойындағы орналасқан малшылар қыстауы.
N 238 Жансейіт сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жансейіт ауылы, Иманжүсіп көшесі N 7, клуб үйі
Шекарасы – Жансейіт елді мекені
N 239 Алмалы сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы, А.Байтұрсынов көшесі N 4, клуб үйі
Шекарасы – Алмалы, Қарағай көпір, Ызалы көл елді мекендері, N20,21 темір жол бекеттері
N 240 Досбол би сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылы, Абай көшесі N 13, клуб үйі
Шекарасы – Досбол датқа ауылы
N 241 Ә.Тәжібаев сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Телікөл ауылдық округі, Ә.Тәжібаев ауылы, Т.Жұматов көшесі N 36, клуб үйі
Шекарасы – Ә.Тәжібаев елді мекені және тау беткейіндегі малшы үйлері.
N 242 Әл-Фараби сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М.Шоқай көшесі N 1, N 45 "Ақ Орда" мектеп гимназиясы
Шекарасы –Оңтүстік теміржол өткелінен басталып Әл Фараби көшесінің тақ жағымен Досбол датқа көшесіне дейін, Досбол датқа көшесінің тақ жағымен Жүргенов көшесінің тақ жағымен Шоқай көшесінің тақ жағымен орталық алаң Пч-56 мекемесі арқылы теміржолға және теміржол бойымен шығысқа қарай Оңтүстік теміржол өткеліне дейін.
N 243 Рысқұлов сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Бұдабай көшесі N 58, N 46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі
Шекарасы – Зейнетақы төлеу орталығы мекемесінен басталып, орталық сапаржай арқылы Жақаев көшесінің тақ жағымен коллекторға дейін және коллектор бойымен оңтүстік шығысқа қарай Шоқай көшесіне дейін Шоқай көшесінің жұп жағымен орталық алаң арқылы зейнетақы төлеу орталығына дейін.
N 244 Теміржол сайлау учаскесі

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица С.Сейфулина N 4а, средняя школа имени Г.Н.Ковтунова N 252
В границах: Начиная от Пч-56 вдоль железной дороги в западную сторону до улицы Есабыз, по нечетной стороне улицы Есабыз до коллектора N 4, вдоль коллектора до моста Марип, по четной стороне улицы Жахаева через центральный автовокзал и центра по выплате пенсии до Пч-56
Избирательный участок Айтеке би N 245
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица М.Каратаева N б/н, средняя школа N 48
В границах: К западу от N4 коллектора полностью охватывая улицы Жахаева,Токтарова, Тайманова, Есенберлина, Саина, Б.Момышулы, У.Жаримбетова, Изтилеуова, Жаназар батыра, Таттимбета, У.Жаленова, М.Ауезова, Палымша, Б.Майлина, Камыш завод, микрорайон "Береке"
Избирательный участок Кокшокы N 246
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Ш.Есенова N б/н, школа-лицей N 127 имени Ш.Уалиханова
В границах: Охватываются Микрорайон "Кок-Шокы", ГРП-23, ГРП-2 и ипотечные дома
Избирательный участок Шакарим N 247
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Шакарим N 172, здание АО "Аргымак"
В границах: Начиная от дома N 49 улицы Шакарим, по обе стороны и переулка улицы Казыбек би до улицы Б.Оразова, по четной стороне улицы Б.Оразова до скотного базара
Избирательный участок Аманкелды N 248
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Аманкелды N 109, средняя школа N 219 имени Ы.Алтынсарина
В границах: Начиная от частного базара находящийся по улице Шопашева, вдоль железной дороги охватывая улицу Қабанбай батыра дорожную мастерскую, "Алаугаз", районную электрораспределительный узел, гостиницу "Достык", вдоль автотрассы улицу Байсын микрорайон "Арай" до скотного базара.
По нечетной стороне улицы Б.Оразова до улицы Казыбек би, по улицам Нурекеева, Шопашева и тупик Шопашева до пересечения улиц Есенбайулы Казыбек би, от улицы Шопашева до частного базара, от автотрассы по улице Шакарима до частного базара. Полностью охватываются улицы Маметова, Болтекейулы, Курмангазы, Достык, переулок Достык, Дулатова, Жумабаева, Сатпаева, Сыздыкова, Ковтунова, Калдыбаева, Коныратбаева, Мусрепова, Амангельды, Бала би, Токмаганбетова.
Избирательный участок Алгабас N 249
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жуантобе, село Алгабас, улица А.Исмаилова N 40, клуб
В границах: населенный пункт Алгабас и дома скотаводов в горах
Избирательный участок Бестам N 250
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Бестам, село Бестам, улица Алтынсарина N 39, клуб
В границах: населенный пункт Бестам и дома скотаводов в горах
Избирательный участок Енбеши N 251
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Енбекши, село Енбекши, улица Оразова N 16, клуб
В границах: населенные пункты Енбекши, Косуйенки и дома скотаводов гор сыра
Избирательный участок Бекежанов N 252

Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Сейфулин көшесі N 4а, N 252 Г.Н.Ковтунов атындағы орта мектеп
Шекарасы –Пч-56 мекемесінен басталып теміржолға, теміржол бойымен батысқа қарай Есабыз көшесіне дейін, Есабыз көшесінің тақ жағымен N4 коллекторға дейін, коллектор бойымен Мәріп көпіріне, Жақаев көшесінің жұп жағымен орталық сапаржай және зейнетақы төлеу орталығы арқылы Пч-56 мекемесіне дейін.
N 245 Әйтеке би сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М.Қаратаев көшесі Nн/ж, N 48 орта мектеп
Шекарасы – N4 коллектордан батысқа қарай Жақаев,Тоқтаров, Тайманов, Есенберлин, Сайн, Б.Момышұлы, Ө.Жәрімбетов, Ізтілеуов, Жаназар батыр, Тәттімбет, Ө.Жәленов, М.Әуезов, Палымша, Б.Майлин, Қамыс завод, Береке мөлтек аудандарын түгел қамтиды.
N 246 Көкшоқы сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Ш. Есенов көшесі N н/ж, N 127 Ш.Уәлиханов атындағы мектеп–лицейі
Шекарасы –Көкшоқы мөлтек ауданы, ГРП-23, ГРП-2 және ипотекалық үйлер қамтылады.
N 247 Шәкәрім сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Шәкірім көшесі N 172, "Арғымақ" АҚ ғимараты
Шекарасы –Шәкәрім көшесінің N 49 үйден бастап Қазыбек би көшесінің екі жағы, тұйығымен қоса Б.Оразов көшесіне дейін, Оразов көшесінің жұп жағымен мал базарға дейін
N 248 Аманкелді сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Аманкелді көшесі N 109, N 219 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп
Шекарасы – Шопашев көшесі бойындағы жеке базардан басталып, бөгет бойымен Қабанбай батыр көшесін, теміржол бойымен жол жөндеу, "Алаугаз", Шиелі аудандық электр тарату торабы, "Достық" қонақ үйін қамти, автотрасса бойымен Байсын көшесі мен "Арай" м/а қамти, мал базарға дейін, Б.Оразов көшесінің тақ жағымен Қазыбек би көшесіне дейін, Нүрекеев көшесі бойымен Шопашев көшесі, Шопашев тұйығын қоса Есенбайұлы көшесін Қазыбек би көшесі қиылысына дейін, Шопашев көшесінен жеке базарға және автотрассадан Шәкәрім көшесі жеке базарға дейін. Мәметова, Бөлтекейұлы, Құрманғазы, Достық, Достық тұйығы, Дулатов, Жұмабаев, Сәтпаев, Сыздықов, Ковтунов, Қалдыбаев, Қоңыратбаев, Мүсірепов, Аманкелді, Бала би, Тоқмағанбетов көшелері қамтылады.
N 249 Алғабас сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ә.Исмаилов көшесі N 40, клуб үйі
Шекарасы – Алғабас елді мекені мен осы ауылдың тауда отыратын малшы үйлері
N 250 Бестам сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бестам ауылдық округі, Бестам ауылы, Алтынсарин көшесі N 39, клуб үйі
Шекарасы – Бестам ауылы және Бестам ауылы шекарасына кіретін малшы ауылы
N 251 Еңбекші сайлау учаскесі
Орталығы – – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Еңбекші ауылы, Б.Оразов көшесі N 16, клуб үйі
Шекарасы – Еңбекші, Қосүйеңкі елді мекендері, тау және сыр бойындағы малшылар үйі
N 252 Бекежанов сайлау учаскесі

Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Кердели, село Н.Бекежанов, улица Н.Бекежанова N 9, Казахская средняя школа N 156 имени Нартая Бекежанова
В границах: ауылог Бекежанова
Избирательный участок Жиделиарык N 253
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жиделиарык, село Жиделиарык, улица Есабыз N б/н, средняя школа N 206
В границах: село Жиделиарык
Избирательный участок Тонкерис N 254
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тонкерис, село Ш.Кодаманов, улица Сейфулина N б/н, средняя школа N 158
В границах: село Ш.Кодаманов
Избирательный участок Акмая N 255
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Акмая, селоАкмая, улица Абая N 6, клуб
В границах: населенные пункты Акмая и Казарма
Избирательный участок Гигант N 256
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Гигант, село Бидайкол, улица М.Шокая N 60, дом культуры
В границах: территория населенного пункта Гигант, железнодарожный разъезд N 22, населенный пункт Актам
Избирательный участок Каргалы N 257
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Каргалы, село Буланбайбауы, улица Е.Ыскак N 3, клуб
В границах: все населенные пункты аульного округа Каргалы
Избирательный участок Районная больница N 304
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Жургенова N 7, центральная больница
В границах: районная больница, районный диспансер по борьбе против туберкулеза и кожа-венерологии
Избирательный участок Жайлыбаев N 333
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Оспанова N 10, Здание ГУ по охране лесов и животного мира
В границах: Начиная от Южного переезда по четной стороне улицы Альфараби через улицы Досбол датка, Жургенова, М.Шокая до моста базарного арыка. Вдоль базарного арыка к востоку охватывая микрорайон "Ак Орда" южного переезда
Избирательный участок Бухар жырау N 334
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Смаилова N б/н, средняя школа N 244 имени Ы.Жахаева
В границах: От железной дороги по четной стороне улицы Есабыз до коллектора N 4 и вдоль коллектора к западу охватывая микрорайон "Байтерек", дома находящиеся возле профессионального лицея N 11 вдоль железной дороги к востоку до улицы Есабыз
Избирательный участок Абдыкадыров N 335
Центр: Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Н.Бекежанова N 57, средняя школа N 47
В границах: от железной дороги вдоль по восточной стороне арыка Байсары охватывая улицы Бекежанова, Кажымухана, Абдикадырова, Молдагалиева, Муханова, Паримбетова и микрорайон "Шугыла" до железной дороги.

Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Керделі ауылдық округі, Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов көшесі N 9, N 156 Нартай Бекежанов атындағы қазақ орта мектебі
Шекарасы –Бекежанов ауылы
N 253 Жиделіарық сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, Есабыз көшесі Nн/ж, N 206 орта мектеп
Шекарасы – Жиделіарық ауылы
N 254 Төңкеріс сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округі, Ш.Қодаманов ауылы, Сейфулин көшесі Nн/ж, N 158 орта мектеп
Шекарасы – Ш.Қодаманов ауылы
N 255 Ақмая сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақмая ауылдық округі, Ақмая ауылы, Абай көшесі N 6, клуб үйі
Шекарасы – Ақмая және Казарма елді мекендері
N 256 Гигант сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Гигант ауылдық округі, Бидайкөл ауылы, М.Шоқай көшесі N 60, мәдениет үйі
Шекарасы – Гигант ауылдық округі шегіндегі елді мекен, 22 темір жол бекеті, Ақтам елді мекені
N 257 Қарғалы сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Қарғалы ауылдық округі, Бұланбайбауы ауылы, Е.Ысқақ көшесі N 3, клуб үйі
Шекарасы – Қарғалы ауылдық округіне қарасты барлық елді мекендер
N 304 Аудандық аурухана сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Жүргенов көшесі N 7, орталық аурухана
Шекарасы – аудандық аурухана, аудандық тері-венерологиялық, туберкулезге қарсы күрес диспансерлері қамтылады
N 333 Жайлыбаев сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Оспанов көшесі N 10, Орман шаруашылығы мекемесі
Шекарасы –Оңтүстік теміржол өткелінен басталып Әл Фараби көшесінің жұп жағымен Досбол датқа көшесінің тақ жағы, Жүргенов көшесінің жұп жағы, Шоқай көшесінің тақ жағы арқылы Базар арығының көпіріне дейін және Базар арығының бойымен шығысқа қарай "Ақ Орда" мөлтек ауданын қамти оңтүстік теміржол өткеліне дейін.
N 334 Бұхар жырау сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Смаилов көшесі Nн/ж, N 244 Ы.Жақаев атындағы орта мектеп
Шекарасы –Теміржолдан Есабыз көшесі жұп жағымен N4 коллекторға дейін және коллектор бойымен батысқа қарай "Бәйтерек" мөлтек ауданын, N11 кәсіптік лицей маңындағы тұрғын үйлерді қамти теміржол бойымен шығысқа қарай Есабыз көшесіне дейін.
N 335 Әбдіқадыров сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Н.Бекежанов көшесі N 57, N 47 орта мектеп
Шекарасы – Теміржолдан бастап, Байсары арығының шығыс жақ бетімен Бекежанов көшесі, Қажымұқан, Әбдіқадыров, Молдағалиев, Мұқанов, Пәрімбетов көшелерін және "Шұғыла" мөлтек ауданын қамти теміржолға дейін.