Об определении помещении для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Праламента Республики Казахстан и депутатов маслихатов области, района
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 30 декабря 2011 года N 1730. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 10-9-212. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 04 мая 2012 года N 1910
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 04.05.2012 N 1910.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с избирательными комиссиями акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихата области согласно приложению-1.
2. Определить помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихата района согласно приложению-2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есенбаеву Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                                  Н. НАЛИБАЕВ
Приложение-1
к постановлению акимата района
от 30 декабря 2011 года N 1730
Перечень помещений для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутатов Парламента Республики Казахстан и депутатов маслихата области
N Наименование поселка н аульных округов Помещения для встреч с избирателями
1
Сулутобинский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село М.Шокай, улица М.Токмагамбетова N б/н, средняя школа N 41
2
Майлытогайский аульный округ

Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Праламент депутаттарына және облыстық, аудандық мәслихаттар депутаттарына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 1730 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсанда N 10-9-212 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 мамырдағы N 1910 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012.05.04 N 1910 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 36 бабына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабына сәйкес сайлау комиссиясымен келісе отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына және облыстық мәслихаттар депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар тізбесі 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Аудандық мәслихат депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен
кездесу үшін үй-жайлар тізбесі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары  Б. Есенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                                      Н. НӘЛІБАЕВ
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1730 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент депутаттарына және облыстық мәслихаттар депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар тізбесі
N Кент және ауылдық округтердің атауы Кездесуге арналған үй-жайлар
1
Сұлутөбе ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, М.Шокай ауылы, М.Тоқмагамбетов көшесі N н/ж, N 41 орта мектеп
2
Майлытогай ауылдық округі

Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Майлытогай, село Майлытогай, улица Бейбитшилик N 15 Средняя школа имени N 141
3
Тартогайский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тартогай, село Тартогай, улица Ш.Есенова N 5, ауыла
4
Когалинский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Когалы, село Ботабай, улица Астана N 14, клуб
5
Талаптанский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Талаптан, село Балаби, улица Балаби N 10, лом культуры
6
Байгакумский аульный округ
Кызылординская область, Шислиский район, аульный округ Байгакум, село Байгакум, улица Абая N 1, центральный дом культуры
7
Жолекский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жолек, село Жолек, улица Б.Есенова N 23, Казахская средняя школа N 152
8
Ортакшылский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ортакшыл, село Ортакшыл, улица С.Сейфулина N 1, средняя школа N 150
9
Иркольский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ирколь, село Жахаев, улица Жахаева N 14, Аульный клуб
10
Жанатурмысский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жанатурмыс, село Байсын, улица САсанова N 1, клуб
11
Алмалинский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Алмалы, село Алмалы, улица Аманкелды N 5, клуб
12
Актоганский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Актоган, село Досбол латка, улиіщ Абая N 13, клуб
13
Теликольский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Телико село А.Тажибаева, улица Т.Жуматова N 36, клуб клуб ауыла Кызылдихан
14
Жуантобинский аульный
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округЖуантобе, село Алгабас, улица А.Исмаилова N 40, клуб
15
Бестамский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Бестам, село Бестам, улица Алтынсарина N 39, клуб
16
ЕнбекшинскиЙ аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульныйокруг Енбекши, село Енбекши, улица Оразова N 16, клуб
17
КерделинскиЙ аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Кердели, село Н.Бекежанов, улица Н.Бексжанова N 5, дом культуры имени О.Бодыкова
18
Жиделиарыкский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жиделиарык, село Жиделиарык, улица М.Маметова N 4 аульный клуб
19
Тогасерисский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тонкерис, село Ш.Коламанов, улица Сейфулина N б/н, средняя школа N 158
20
Акмаинскмй аульный округ

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Майлытоғай ауылдық округі" Майлытоғай ауылы, Бейбітшілік көшесі N 15, N 141 Қ.Сәбіров атындағы орта мектеп
3
Тартоғай ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Тартоғай ауылдық округі, Тартоғай ауылы, Ш.Есенов көшесі, N 5 клуб үйі
4
Қоғалы ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ботабай ауылы, Астана көшесі N 14, клуб үйі
5
Талаптам ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі, Балаби ауылы, Балаби көшесі N 10, Мәдениет үйі
6
Бәйгеқұм ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Вәйгеқұм ауылдық округі, Бәйгеқұм ауылы, Абай көшесі N 1, орталық мәдениет үйі
7
Жөлек ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жөлек ауылдық округі, Жөлек ауылы, Б.Есенов көшесі N 23, N 152 қазақ орта мектебі
8
Ортақшыл ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі N 1, N 150 орта мектеп
9
Иіркөл ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жахаев ауылы, Жахаев көшесі N 14, ауылдық мәдениет үйі
10
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жаңатұрмыс ауылдық округі, Байсын ауылы, С. Асанов көшесі N 1, клуб үйі
11
Алмалы ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы, А.Байтұрсынов көшесі N 4, клуб үйі
12
Актоған ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Актоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылы, Абай көшесі N 13 клуб үйі
13
Телікөл ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Телікөл ауылдық округі, Ә.Тәжібаев ауылы, Т.Жұматов кешесі N 36, клуб үйі
14
Жуантөбе ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ә.Исмаилов көшесі N 40, клуб үйі
15
Бестам ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бестам ауылдық округі, Бестам ауылы, Алтынсарин көшесі N 39, клуб үйі
16
Еңбекші ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Еңбекші ауылы, Б.Оразов көшесі N 16, клуб үйі
17
Керделі ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Керделі ауылдық округі, Н. Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов көшесі N 5,0.Бодықов атындағы ауылдық мәдениет үйі
18
Жиделіарық ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, М.Мәметова көшесі N 4 ауылдық мәдениет үйі
19
Төңкеріс ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округі Ш.Қодаманов ауылы, Сейфуллин көшесі N н/ж, N 158 орта мектеп
20
Ақмая ауылдық округі

Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Акмая, село Акмая, улица Абая N 95, Средняя школа N 49
21
Гигантский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Гигант, село Гигант, улица М.Шокая N 72, Казахская средняя школа N 148
22
Қаргалинский аульный округ
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Каргалы, село Буланбайбауы, улица Е.Ыскак N 3, клуб
23
Поселок Шиели
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Т.Рыскулова N 13, Дом культуры имени "Будабай"
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шислн, улица И.Абдикаримова N 1, Дом культуры "Арман"
Приложение-2
к постановлению акимата района
от 30 декабря 2011 года N 1730
Перечень помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихата района
N Наименование поселка и аульных округов Помещения для встреч с избирателями
1
Аул Сулутобе
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село М.Шокай, улица М.Токмагамбетова N б/н, средняя школа N 41
2
Аул 1 Май

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақмая ауылдық округі, Ақмая ауылы, Абай көшесі N 95, N 49 орта мектеп
21
Гигант ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Гигант ауылдық округі, Бидайкөл ауылы, М.Шоқай көшесі N 72, N 148 қазақ орта мектебі
22
Қарғалы ауылдық округі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Қарғалы ауылдық округі, Бұланбайбауы ауылы, Е.Ысқақ көшесі N 3 клуб үйі
23
Шиелі кенті
Кызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Т.Рысқұлов көшесі N 13 "Бұдабай" атындағы мәдениет үйі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, И.Әбдікәрімов көшесі N 1 "Арман" мәдениет үйі
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
N 1730 қаулысына 2-қосымша
Аудандық мәслихат депутаттарына кандидаттар сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар тізбесі
N Сайлау учаскесінің нөмірі мен атауы Кездесуге арналған үй-жайлар
1
Сұлутөбе ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, М.Шоқай ауылы, М.Тоқмагамбетов көшесі N н/ж, N 41 орта мектеп
2
Вірінші ауылы

Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село 1-Май, улицаЖасылолке N б/н, средняя школа N 40
3
Аул БирлСстик
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Сулутобе, село Бирлестик, улила Болашак N б/н, клуб
4
Аул Майлытогай
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Майлытогай, село Майлытогай, улица Астана N 1 А, клуб
5
Аул Тартогай
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тартогай, село Тартогай, улица Ш.Есенова N 5, ауыла
6
Аул Когалы
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Когалы, село Ботабай, улица Астана N 14, клуб
7
Аул Балаби
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Талаптан, село Балаби, улица Балаби N 10, дом культуры
8
Аул Байгакум
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Байгакум, село Байгакум, улица Абая N 1, центральный дом культуры
9
Аул Жолек
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жолек, село Жолек, улица Кожабекова N 55, дом культуры
10
Аул Кызылкайын
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ортакшыл, село Кызылкайын, улица Бейбитшилик N 29, здание средней школы N 151
11
Аул Ортакшыл
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ортакшыл, село Ортакшыл, улица С.Сейфулина N 1, средняя школа N 150
12
Аул Жахаев
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ирколь, село Жахаев, улица Абая N 1, средняя школа N 149
13
Аул Жанатурмыс
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жанатурмыс, село Байсын, улица САсанова N 1, клуб
14
Аул Жансейит
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Ирколь, село Жансейит, улица Иманжусип N 7, клуб
15
Аул Алмалы
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Алмалы, село Алмалы, улица Аманкелды N 5, клуб
16
Аул Досбол
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Актоган, село Досбол датка, улица Абая N 13, клуб
17
Аул А.Тажибаев
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Теликоль, село А.Тажибаева, улица Т.Жуматова N 36, клуб
18
Аул Алгабас
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жуантобе, село Алгабас, улица А.Исмаилова N 40, клуб
19
Аул Вестам
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Вестам, село Бестам, улица Алтынсарина N 39, клуб
20
Аул Енбеши
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный Округ Енбекши, село Енбекши, улица Оразова N 16, клуб
21
Аул Бекежанов
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Кердели, село Н.Бекежанов, улица Н.Бекежанова N 5, дом культуры имени О.Бодык
22
Аул Жиделиарык

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, 1-Май ауылы, Жасылөлке көшесі N н/ж N 40 орта мектеп
3
Бірлестік ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, Бірлестік ауылы, Болашақ көшесі N н/ж клуб үйі
4
Майлытоғай ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Майлытоғай ауылдық округі, Майлытоғай ауылы, Астана көшесі N 1 А, клуб үйі
5
Тартоғай ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Тартоғай ауылдық округі, Тартоғай ауылы, Ш.Есенов көшесі, N 5 клуб үйі
6
Қоғалы ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Қоғалы ауылдық округі, Ботабай ауылы, Астана көшесі N 14, клуб үйі
7
Талаптан ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі, Балаби ауылы, Балаби көшесі N 10, Мәдениет үйі
8
Бәйгеқұм ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бәйгекұм ауылдық округі, Бәйгеқұм ауылы, Абай көшесі N 1, орталық мәдениет үйі
9
Жөлек ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жөлек ауылдық округі, Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі N 55, Мәдениет үйі
10
Қызылқайың ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Қызылқайың ауылы, Бейбітшілік көшесі N 29, N 151 орта мектеп
И
Ортақшыл ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі N 1, N 150 орта мектеп
12
Жақаев ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жақаев ауылы, Абай тұйығы N 1, N 149 орта мектеп
13
Жаңатұрмыс ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жаңатұрмыс ауылдық округі, Байсын ауылы, С.Асанов көшесі N 1, клуб үйі
14
Жансейіт ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жансейіт ауылы, Иманжүсіп көшесі N 7 клуб үйі
15
Алмалы ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы, А.Байтұрсынов көшесі N 4, клуб үйі
16
Досбол би ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылы, Абай көшесі N 13 клуб үйі
17
Ә.Тәжібаев ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Телікөл ауылдық округі, Ә.Тәжібаев ауылы, Т.Жұматов көшесі N 36, клуб үйі
18
Алғабас ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ә.Исмаилов көшесі N 40, клуб үйі
19
Бестам ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Бестам ауылдық округі, Бестам ауылы, Алтынсарин көшесі N 39, клуб үйі
20
Еңбекшіауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Еңбекші ауылы, Б.Оразов көшесі N 16, клуб үйі
21
Бекежанов ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Керделі ауылдық округі, Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов көшесі N 5, О.Бодықов атындағы ауылдық мәдениет үйі
22
Жиделіарық ауылы

Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жиделиарык, село Жиделиарык, улица Есабыз N б/н, средняя школа N 206; Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Жиделиарык, село Жиделиарык, улица М.Маметова N 4, аульный клуб
23
Аул Тонкерис
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тонкерис, село Ш.Кодамалов, улица Сейфулина N б/н, средняя школа N 158 Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Тонкерис, село Ш. Кодаманов, улица Орталык N б/н, аульный клуб
24
Аул Акмая
Кызылординская область, Шиелисккй район, аульный округАкмая, селоАкмая, улица Абая N 6, клуб
25
Аул Гигант
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Гигант, село Бидайкол, улица М.Шокая N 60, дом культуры
26
Аул Каргалы
Кызылординская область, Шиелийский район, аульный округ Каргалы, село Буланбайбауы, улица Е.Ыскак N 3, клуб
27
Поселок Шиели
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Т.Рыскулова N 13, Дом культуры имени "Будабай"
Кызылординская обтасть, Шиелийский район, поселок Шиели, улица И.Абдикаримова N 1, Дом культуры "Арман"
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Будабай N 58, школа лицей имени А.С. Пушкина N 46
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица С.Сейфулина N 4а, средняя школа имени Г.Н.Ковтунова N 252
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица М.Каратаева N б/н, средняя школа N 48
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Аманкелды N 109, средняя школа N 219 имениЫ.Алтынсарина
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Жургенова N 7, центральная больница
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Смаилова N б/н, средняя школа N 244 имени Ы.Жахаева
Кызылординская область, Шиелийский район, поселок Шиели, улица Н.Бекежанова N 57, средняя школа N 47

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, Есабыз көшесі N н/ж, N 206 орта мектеп: Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Жилеліарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, М.Мәметова көшесі N 4 ауылдық клуб үйі
23
Төңкеріс ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округі, Ш.Қодаманов ауылы, Сейфулин көшесі N н/ж, N 158 орта мектеп; Кызылорда облысы, Шиелі ауданы, Тенкеріс ауылдык округі, Ш.Қодаманов ауылы, Орталық көшесі N н/ж ауылдық клуб үйі
24
Ақмая ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ақмая ауылдық округі, Ақмая ауылы, Абай көшесі N 6, клуб үйі
25
Гигант ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Гигант ауылдық округі, Бидайкөл ауылы, М.Шоқай көшесі N 60, мәдениет үйі
26
Қарғалы ауылы
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Карғалы ауылдық округі, Бұланбайбауы ауылы, Е.Ысқақ көшесі N 3, клуб үйі
27
Шиелі кенті
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Т.Рысқұлов көшесі N 13 "Бұдабай" атындағы мәдениет үйі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, И.Әбдікәрімов көшесі N 1 "Арман" мәдениет үйі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Бұдабай көшесі N 58, N 46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Сейфулин көшесі N 4а, N 252 Г.Н.Ковтунов атындағы орта мектеп
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, М.Қаратаев көшесі N н/ж, N 48 орта мектеп
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Аманкелді көшесі N 109, N 219 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Жүргенов көшесі N 7, орталық аурухана
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Смаилов көшесі N н/ж N 244 Ы.Жақаев атындағы орта мектеп
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Н.Бекежанов көшесі N 57, N 47 орта мектеп