О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 06 апреля 2011 года № 31/371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 апреля 2011 года № 2097
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 214 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2091, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 25 декабря 2010 года № 213) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 68 337 378 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 077 830 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 186 563 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 522 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 32 071 463 тысячи тенге;
2) затраты – 68 125 121 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 525 186 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 772 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 247 143 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 812 794 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 814 059 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 265 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 125 723 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 125 723 тысячи тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «98,1» заменить цифрами «99,8»;
«Тупкараганскому району» цифры «17,9» заменить цифрами «10,3»;
«Мунайлинскому району» цифры «96,1» заменить цифрами «99,8»;
«городу Актау» цифры «8,3» заменить цифрами «12,0».
в подпункте 4):
«Тупкараганскому району» цифры «100,0» заменить цифрой «0».
в подпункте 6):
«Бейнеускому району» цифры «98,0» заменить цифрами «99,8»;
«Каракиянскому району» цифры «61,5» заменить цифрами «64,8»;
«Мангистаускому району» цифры «61,0» заменить цифрами «88,2»;

"2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 сәуірдегі № 31/371 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 сәуірде № 2097 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» заңына және «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 214 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2091 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған облыстық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 68 337 378 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 077 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 186 563 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 522 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 32 071 463 мың теңге;
2) шығындар – 68 125 121 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 525 186 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 772 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 247 143 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 812 794 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 814 059 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 265 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 125 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 125 723 мың теңге.
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «98,1» сандары «99,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «17,9» сандары «10,3» сандарымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «96,1» сандары «99,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «8,3» сандары «12,0» санымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «100,0» сандары «0» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «98,0» сандары «99,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «61,5» сандары «64,8» сандарымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «61,0» сандары «88,2» сандарымен ауыстырылсын;

«Тупкараганскому району» цифры «16,4» заменить цифрами «10,3»;
«Мунайлинскому району» цифры «96,1» заменить цифрами «99,7»;
«городу Актау» цифры «8,4» заменить цифрами «12,0»:
«городу Жанаозен» цифры «63,3» заменить цифрами «60,2».
в пункте 8:
цифры «178 551» заменить цифрами «245 389».
пункт 9 - 1 дополнить абзацами следующего содержания:
на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
на частичное субсидирование заработной платы;
на обучение предпринимательству;
на создание центров занятости.
пункт 9 - 2 дополнить абзацем следующего содержания:
на развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
пункт 9 - 3 дополнить абзацем следующего содержания:
на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020.

«Түпқараған ауданына» «16,4» сандары «10,3» сандарымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «96,1» сандары «99,7» сандарымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «8,4» сандары «12,0» санымен ауыстырылсын.
«Жаңаөзен қаласына» «63,3» сандары «60,2» санымен ауыстырылсын.
8 - тармақта:
«178 551» саны «245 389» санымен ауыстырылсын;
9 - 1 тармақ мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
ауылшаруашылығы малдарын теңдестіруді ұйымдастыруға және жүргізуге;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру мекеме тәрбиешілеріне мамандық дәрежесі үшін үстемақы мөлшерін көбейтуге;
техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында кәсіптік оқыту шеберлеріне үстемақы тағайындауға;
еңбек ақыны ішінара субсидиялауға;
кәсіпкерлікке оқытуға;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға.
9 - 2 тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.
9 - 3 тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерлікті дамытуды қолдау.

003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
25 715
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
116 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
726 513
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
726 513
261
Управление образования области
4 714 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
53 796
002
Создание информационных систем
1 019
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
363 132
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для областных государственных учреждений образования
13 409
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
164 132
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
242 988
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
186 027
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
74 942
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогичес-кой консультативной помощи населению
73 423
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
23 795
013
Капитальные расходы государственных органов
850
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 808 504
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
479 599
029
Методическая работа
89 979
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
77 717
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
66 535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования

003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
25 715
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
116 469
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
726 513
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
726 513
261
Облыстың білім беру басқармасы
4 714 511
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 796
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 019
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
363 132
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 409
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
164 132
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
242 988
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
186 027
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
74 942
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
73 423
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
23 795
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
850
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 808 504
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
479 599
029
Әдістемелік жұмыс
89 979
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 717
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 535
045
Мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру мекеме тәрбиешілеріне мамандық дәрежесі үшін үстемақы мөлшерін көбейтуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

121 484
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
8 495
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
550 735
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 000
271
Управление строительства области
3 135 553
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 619 183
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
319 519
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 196 851
05
Здравоохранение
11 754 644
253
Управление  здравоохранения области
8 950 275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
63 873
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
301 873
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
99 527
006
Услуги по охране материнства и детства
76 560
007
Пропаганда здорового образа жизни
69 705
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 310
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
1 810 898
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 108 067
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
774 240
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18 228
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

121 484
047
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында кәсіптік оқыту шеберлеріне үстемақы тағайындауға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 495
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру,  оларды дайындау және қайта даярлау
550 735
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525
113
Жергілікті бюджет ағымдағы нысаналы трансферттер
20 000
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
3 135 553
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 619 183
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
319 519
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 196 851
05
Денсаулық сақтау
11 754 644
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 950 275
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
63 873
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
301 873
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
99 527
006
Ана мен баланы қорғау
76 560
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
69 705
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 310
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 810 898
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 108 067
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
774 240
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
18 228
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

29 806
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
29 806
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 727 030
271
Управление строительства области
7 615 638
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
755 049
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 987 492
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 709 097
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
39 200
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
4 800
279
Управление энергетики  и коммунального хозяйства области
1 111 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
43 855
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
919 079
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
148 458
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 242 005
259
Управление архивов и документации области
117 946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
12 394
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
97 786
004
Создание информационных систем
7 766
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 149 246
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
29 193
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
27 353
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 071 616
005
Создание информационных систем
886
013
Регулирование туристкой деятельности
20 198
262
Управление культуры области
672 945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

29 806
018
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
29 806
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 727 030
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
7 615 638
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
755 049
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 987 492
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 709 097
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
39 200
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
120 000
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 111 392
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 855
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
919 079
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
148 458
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
3 242 005
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
117 946
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 394
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
97 786
004
Ақпараттық жүйелер құру
7 766
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 149 246
001
Дене шынықтыру және спорт басқармасының қызметін қамтамасыз ету
29 193
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
27 353
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 071 616
005
Ақпараттық жүйелер құру
886
013
Туристік қызметті реттеу
20 198
262
Облыстық мәдениет басқармасы
672 945
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

216 769
010
Государственная поддержка племенного животноводства
36 152
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
11 225
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
24 863
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
6 598
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
22 831
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
112 585
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 216
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
87 243
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
302
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 835
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
63 835
271
Управление строительства области
2 235 151
021
Развитие объектов лесного хозяйства
60 000
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 175 151
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 602 663
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 602 663
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
182 986
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
29 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
28 239
002
Создание информационных систем
913
003
Капитальные расходы государственных органов
415
271
Управление строительства области
44 034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
42 568
005
Капитальные расходы государственных органов
500
023
Создание информационных систем
966
272
Управление архитектуры и градостроительства области

216 769
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
36 152
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
11 225
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
24 863
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
6 598
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
22 831
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 585
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар
1 216
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
87 243
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
302
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 835
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 835
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
2 235 151
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
60 000
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 175 151
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 602 663
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 602 663
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
қызметі
182 986
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы
29 567
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 154
002
Ақпараттық жүйелер құру
913
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
44 034
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 568
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
500
023
Ақпараттық жүйелер құру
966
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы

109 385
001
Услуги по реализации государственной политики  в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
56 348
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
48 037
113
Целевые текущие  трансферты  из местных бюджетов
5 000
12
Транспорт и коммуникации
1 269 381
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 269 381
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
31 453
002
Развитие транспортной инфраструктуры
570 857
003
Обеспечение функционирования  автомобильных дорог
560 000
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
77 071
018
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
30 000
13
Прочие
1 798 118
257
Управление финансов области
245 389
012
Резерв местного исполнительного органа области
245 389
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
54 600
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
54 600
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
95 800
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
95 800
265
Управление предпринимательства и промышленности области
942 868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
62 251
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
6 200
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -  2020»
609 640
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
243 441
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
21 336
271
Управление строительства области
459 462
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
459 462
15
Трансферты

109 385
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 348
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
48 037
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
12
Көлік және коммуникациялар
1 269 381
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 269 381
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 453
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
570 857
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
560 000
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
77 071
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалар мен елді-мекендердің көшелерін  салуға және реконструкциялауға
30 000
13
Басқалар
1 798 118
257
Облыстың қаржы басқармасы
245 389
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
245 389
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
54 600
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
54 600
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
95 800
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
95 800
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
942 868
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 251
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
6 200
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
609 640
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
243 441
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
21 336
271
Облыстың құрылыс басқармасы
459 462
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
459 462
15
Трансферттер