О внесении дополнения в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2008 годы № 181 "Об установлении водоохранных зон и полос в городах Актау, Форт-Шевченко, селе Курык и в зоне отдыха Кендерли"
Постановление акимата Мангистауской области от 28 июля 2011 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 августа 2011 года № 2103. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 24 августа 2023 года N 130
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 24.08.2023 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2008 года № 181 "Об установлении водоохранных зон и полос в городах Актау, Форт - Шевченко, селе Курык и в зоне отдыха Кендерли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2009, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 13 мая 2008 года № 75) следующее дополнение:
Минимальную ширину водоохранной полосы 35 метров на основании утвержденной проектно-сметной документации для участков моря в районе Базы поддержки морских операций в селе Баутино Тупкараганского района, ранее имеющую длину 377,32 метра, заменить границей водоохранной полосы со стороны земляной насыпи длиной 289,77 метров (координаты переноса границы водоохранной полосы от точки А (х=440772,6; у=4934146,7) до точки Ж (х=440817,5; у=4934419,5):
пункт 2 дополнить десятым абзацем следующего содержания:
"Минимальную ширину водоохранной полосы 35 метров на основании утвержденной проектно - сметной документации для участков моря в районе Базы поддержки морских операций в поселке Баутино Тупкараганского района, ранее имеющую длину 377,32 метра, заменить границей водоохранной полосы со стороны земляной насыпи длиной 289,77 метров (координаты переноса границы водоохранной полосы от точки А (х=440772,6; у=4934146,7) до точки Ж (х=440817,5; у=4934419,5)".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 30.06.2016 № 194(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Ақтау, Форт - Шевченко қалаларында, Құрық ауылы және Кендерлі демалыс аймағында су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 181 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 28 шілдедегі № 223 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 тамызда № 2103 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 24.08.2023 № 130 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "поселке", "поселкелер", "поселкелерге", "поселкелері", "поселкелерді", "поселкелердің" деген сөздер тиісінше "кент", "кенттер", "кенттерге", "кенттері", "кенттерді", "кенттердің" деген сөздермен; "ауыл (село)", "ауылдық (селолық)", "ауылдардың (селолардың)", "ауылдарды (селоларды)", "ауылдар (селолар)", "ауылдарға (селоларға)" деген сөздер тиісінше "ауыл", "ауылдық", "ауылдардың", "ауылдарды", "ауылдар", "ауылдарға" деген сөздермен ауыстырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.06.2016 № 194 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексіне, "Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысынасәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтау, Форт - Шевченко қалаларында, Құрық ауылы және Кендерлі демалыс аймағында су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 наурыздағы № 181 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2009 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2008 жылғы 13 мамырдағы № 73 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасында:
2 - тармақ мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
Түпқараған ауданы Баутино ауылындағы теңіздік операцияларын қолдау базасындағы теңіз учаскесі үшін бекітілген жобалық-сметалық құжаттама негізінде су қорғау белдеуінің ең аз ені 35 метр, бұрынғы болған ұзындығы 377,32 метр, су қорғау белдеуінің шекарасы топырақ үйінді жағынан ұзындығы 289,77 метрге ауыстырылсын (су қорғау белдеу шекарасының координаты А нүктесінен (х=440772,6; у=4934146,7) Ж нүктесіне дейін (х=440817,5; у=4934419,5).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.06.2016 № 194 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Акиму Тупкараганского района (Трумову С.У.):
осуществить с учетом внесенных дополнений перенос в натуру границы водоохранной полосы земляной насыпи высотой 4 м для расширения причала на 260 м на северо-восточном побережье Тюб - Караганского залива в районе Базы поддержки морских нефтяных операций села Баутино;
внести изменения в земельно - учетную документацию;
обеспечить постоянный контроль над проведением этих работ.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Мангистауской области от 30.06.2016 № 194(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Паритова Б.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Директор департамента Комитета государственного
санитарно - эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
по Мангистауской области
Утесинов Б.Б.
28 июля 2011 года
Начальник Мангистауского областного филиала
Жайык - Каспийского департамента экологии
Ниязов Б.М.
28 июля 2011 года
Начальник межрегиональной
земельной инспекции
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
по Атырауской и Мангистауской областям
Сулейменов Г.Е.
28 июля 2011 года
Начальник управления земельных
отношений Мангистауской области
Оразбаев К.С.
28 июля 2011 года
Начальник управления природных ресурсов
и регулирования природопользования
Мангистауской области
Албытов Ж.
28 июля 2011 года
Начальник управления энергетики и
коммунального хозяйства Мангистауской области
Аманбеков С.Х.
28 июля 2011 года
Начальник Урало - Каспийской бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Куанов Б.О.
28 июля 2011 года
СОГЛАСОВАНО
Паритов Б.З.
Серикбаев Е.Е.
Оспанова Ж.А.

2. Түпқараған ауданының әкімі (С.Ө. Трұмов):
енгізілген толықтыруды есепке алып, Баутино кенті ауданында Түпқараған бұғазының солтүстік - шығыс жағалауындағы және теңіздік мұнай операцияларын қолдау базасының теңіз айлағын 260 метрге кеңейтуге арналған биіктігі 4 метр топырақ үйіндісін су қорғау белдеулерінің шекарасын табиғи түріне ауыстыруды жүзеге асырсын;
жер - есепке алу құжаттамасына өзгерістер енгізсін;
осы жұмыстардың жүргізілуіне тұрақты бақылауды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.06.2016 № 194 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.З. Паритовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Қ. Көшербае
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық - эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Маңғыстау облысы бойынша
департаментінің директоры
Б.Б.Өтесінов
28 шілде 2011 жыл
Жайық - Каспий экология департаментінің
Маңғыстау облыстық филиалының бастығы
Б.М.Ниязов
28 шілде 2011 жыл
Қазақстан Республикасы
Жер ресурстарын басқару агенттігінің
Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша
өңіраралық жер инспекциясының бастығы
Ғ.Е.Сүлейменов
28 шілде 2011 жыл
Маңғыстау облысының жер қатынастары
басқармасының бастығы
Қ.С.Оразбаев
28 шілде 2011 жыл
Маңғыстау облысының табиғи ресурстар
және табиғат пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы
Ж.Албытов
28 шілде 2011 жыл
Маңғыстау облысының энергетика және
коммуналдық шаруашылық басқармасының бастығы
С.Х.Аманбеков
28 шілде 2011 жыл
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Жайық - Каспий бассейндік
инспекциясының бастығы
Б.О.Қуанов
28 шілде 2011 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Б.З.Паритов
Е.Е.Серікбаев
Ж.А.Оспанова
А.Әбдешұлы