О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата от 11 апреля 2011 года № 35/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 апреля 2011 года № 11-4-116. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 06 апреля 2011 года № 31/371 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-112 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете "Каракия" от 29 декабря 2010 года № 55 (405)) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 002 260 тысячи тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 3 812 094 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 382 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 101 314 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 074 470 тысяч теңге;
2) затраты – 5 197 833 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77 017 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 017 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 500 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 13 017 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 017 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 285 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 285 607 тысяч тенге.
В пункте 2:
подпункте 6 цифры "61,5" заменить цифрами "64,8";
В пункте 5:
абзац третий исключить;
в абзаце восьмом цифры "20" заменить цифрами "50";
в абзаце девятом цифры "20" заменить цифрами "60";
абзац двадцать восьмой исключить;
В пункте 5 дополнить абзацами следующего содержания:
"Ежемесячная дополнительная надбавка:
Получателям государственных социальных пособий по потере кормильца в размере 1 месячного расчетного показателя.";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 35/247 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 сәуірде № 11-4-116 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 06 сәуірдегі № 31/371 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-4-112 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 55 (405) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2011 жылға арналған аудандық бюджет 1 – қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 002 260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 812 094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 14 382 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 101 314 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 074 470 мың теңге;
2) шығындар – 5 197 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77 017 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 017 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 500 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо – 13 017 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 017 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 285 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 285 607 мың теңге.
2 – тармақта:
6 – тармақшада "61,5" саны "64,8" санымен ауыстырылсын;
5 – тармақта:
үшінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзацтағы "20" саны "50" санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "20" саны "60" санымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзац алынып тасталсын;
5 – тармақта келесі мазмұндағы абзацтарымен толықтырылсын:
"Ай сайынғы қосымша үстемақы:
Асыраушысынан айырылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.";

В пункте 6 цифры "500" заменить цифрами "2500";
В пункте 6 - 1 дополнить абзацами следующего содержания:
"Увелечение доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
Частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
Обеспечение деятельности центров занятости в рамках Программы занятости 2020.".
Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Е.Есенкосов
Секретарь районного
маслихата
А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учредения "Каракиянского районного
отдела экономики и финансов"
А.Абдикаликова

6 – тармақта "500" саны "2500" санымен ауыстырылсын;
6 - 1 тармақта келесі мазмұндағы абзацтарымен толықтырылсын:
"Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында еңбек ақыны ішінара субсидиялау;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету.".
Көрсетілген шешіммен бекітілген 1, 2 – қосымшалар осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е.Есенқосов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова