Об утверждении государственного образовательного заказа 2011 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием
Постановление акимата Костанайской области от 23 мая 2011 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2011 года № 3763. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Костанайской области от 2 июля 2012 года № 08-07/2437
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо акимата Костанайской области от 02.07.2012 № 08-07/2437.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ 2011 года на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием согласно приложениям 123.
1-1. Утвердить государственный образовательный заказ 2011 года на подготовку кадров в рамках Программы занятости 2020 согласно приложениям 45.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 24.08.2011 № 354 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
от 23 мая 2011 года № 231
Государственный образовательный заказ 2011 года
на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием (профессиональные лицеи)
Код и наименование
специальностей
Код и
квалификация
Количес-
тво
(человек)
Срок
обуче-
ния
1
050200 Обслужива-
ние и ремонт теле-
коммуникационного
оборудования
0502012 Радио-
механик по ремон-
ту и обслужива-
нию аппаратуры
(радио –,теле –,
аудио-,видео-)
25
1 год
10 ме-
сяцев
2
0503000 Слесарное
дело
0503012
Слесарь-электрик
по ремонту элек-
трооборудования
25
10
месяцев
0503012
Слесарь-электрик
по ремонту
электрооборудо-
вания
25
2 года
10
месяцев
3
0506000
Парикмахерское
искусство и
декоративная
косметика
0506012
Парикмахер–
модельер
50
10
месяцев

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 231 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 маусымда № 3763 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 08-07/2437 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы әкімдігінің 2012.07.02 № 08-07/2437 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
1-1. Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы 45-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 1-1 тармағымен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.08.24 № 354 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға бекітілген мемлекеттік білім тапсырысын тиісті оқу орындарына заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 мамырдағы
№ 231 қаулысына 1-қосымша
Техникалық және кәсіптік білiмі бар
мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың мемлекеттік
білім тапсырысы (кәсіптік лицейлер)
Мамандықтардың коды
мен атауы
Біліктіліктің
коды мен атауы
Саны
(адам)
Оқыту
мерзімі
1
0502000
Телекоммуникациялық
құралдармен тұрмыс-
тық техникаларды
жөндеу және қызмет
көрсету
0502012
Аппаратура
жөндеу және
қызмет көрсету
радиомеханигі
(радио, теле-,
аудио-, бейне-)
25
1 жыл
10 ай
2
0503000 Слесарлық іс
0503012 Электр
құрал жабдық-
тарын жөндеуші
слесарь-электрик
25
10 ай
0503012 Электр
құрал жабдық-
тарын жөндеуші
слесарь-электрик
25
2 жыл
10 ай
3
0506000 Шаштараз
өнері және сәндік
косметика
0506012 Шаш
үлгілерін жасау-
шы
50
10 ай

1211072
Модельер-закрой-
щик
50
10
месяцев
1211062 Портной
25
10
месяцев
1211062 Портной
15
1 год
10
месяцев
1211062 Портной
50
2 года
10
месяцев
21
1216000
Элеваторное,муко-
мольное, крупяное
и комбикормовое
производство
1216012
Аппаратчик
мукомольного
производства
25
2 года
10
месяцев
22
1218000
Производство
пищевых продуктов
1218012 Наладчик
оборудования в
производстве
пищевой продукции
25
2 года
6
месяцев
23
1219000
Хлебопекарное,
макаронное и
кондитерское
производство
1219022
Конфетчик
25
2 года
10
месяцев
1219142 Пекарь
25
2 года
10
месяцев
24
1224000
Производство
молочной продукции
1224052 Мастер
производства
цельномолочной и
кисломолочной
продукции
25
2 года
10
месяцев
25
1226000 Технология
и организация
производства про-
дукции предприятий
питания
1226012 Лаборант
25
2 года
6
месяцев
26
1227000 Печатное
производство
1227072 Оператор
электронного
набора и верстки
25
10
месяцев
27
1304000
Вычислительная
техника и програм-
мное обеспечение
(по видам)
1304012 Оператор
электронно-вычис
лительных машин
29
10
месяцев
28
1401000
Строительство и
эксплуатация
зданий и сооруже-
ний
1401012 Каменщик
75
2 года
10
месяцев
1401052 Маляр
35
2 года
10
месяцев
1401052 Маляр
16
10 месяцев
1401102
Облицовщик
-плиточник
5
2 года
10
месяцев
1401022 Плотник
12
2 года
10
месяцев
1401032 Столяр
строительный
38
2 года
10
месяцев
1401032 Столяр
строительный
51
10
месяцев
1401032 Столяр
строительный
10
1 год
10
месяцев
1401042 Штукатур
135
2 года
10
месяцев
1401042 Штукатур
96
10
месяцев
1401202
Специалист по
сухому методу
строительства
25
2 года
10
месяцев
29
1402000
Техническая
эксплуатация
дорожно-строитель-
ных машин (по
видам)
1402162 Машинист
автомобильного
крана
25
2 года
10
месяцев
1402172 Машинист
крана (крановщик)
25
2 года
10
месяцев
1402182 Слесарь
по ремонту
дорожно-строи-
тельных машин и
тракторов
25
2 года
10
месяцев
30
1414000 Мебельное
производство (по
видам)
1414032 Станочник
деревообрабаты-
вающих станков
50
2 года
10
месяцев
1414032 Станочник
деревообрабаты-
вающих станков
25
10
месяцев
31
0403000 Монтаж и
эксплуатация
внутренних
санитарно-техни-
ческих устройств,
вентиляции и
инженерных систем
(по видам)
1403072
Электромонтажник-
наладчик
25
10
месяцев
1403082
Электрогазосвар-
щик
25
2 года
10
месяцев
1403082
Электрогазосвар-
щик
75
10
месяцев
32
1501000
Техническое
обслуживание и
ремонт сельско-
хозяйственной
техники
1501022 Мастер по
эксплуатации и
ремонту машин и
механизмов
100
2 года
10
месяцев
33
1504000 Фермерское
хозяйство (по
профилю)
1504012 Бухгалтер
75
2 года
10
месяцев
1504042 Повар

1211072
Модельер-пішуші
50
10 ай
1211062 Тігінші
25
10 ай
1211062 Тігінші
15
1 жыл
10 ай
1211062 Тігінші
50
2 жыл
10 ай
21
1216000 Элеватор, ұн
тартатын, жармалық
және құрама өндірісі
1216012 Ұн тарту
өндірісің
аппаратшысы
25
2 жыл
10 ай
22
1218000 Азық-түлік
өндірісі
1218012
Азық-түліктағам-
дарын өндіру
жабдықтарын іске
қосуғадайында-
ушы
25
2 жыл
6 ай
23
1219000 Нан пісіру
өндірісі, макарон
өндірісі және
кондитер өндірісі
1219022 Кәмпит
даярлаушы
25
2 жыл
10 ай
1219142 Наубайшы
25
2 жыл
10 ай
24
1224000 Сүт тағамда-
рының өндірісі
1224052 Қаймағы
алынбаған және
қышқыл сүт
тағамдарын жасау
шебері
25
2 жыл
10 ай
25
1226000 Тамақтандыру
кәсіпорындарының
тағамдарын өндіру
технологиясы мен
ұйымдастыруы
1226012 Лаборант
25
2 жыл
6 ай
26
1227000 Полиграфия
өндірісі
1227072
Электрондық теру
және верстка
жасау операторы
25
10 ай
27
1304000 Электрондық
есептеу техникасы
және бағдарламалық
қамтамасыздандыру
1304012
Электрондық
есептеу машина-
сының операторы
29
10 ай
28
1401000 Үйлер мен
ғимараттарды салу
және пайдалану
1401012 Тас
қалаушы
75
2 жыл
10 ай
1401052 Бояушы
35
2 жыл
10 ай
1401052 Бояушы
16
10 ай
1401102 Плитамен
қаптаушы
5
2 жыл
10 ай
1401022 Ағаш
ұстасы
12
2 жыл
10 ай
1401032 Құрылыс
столяры
38
2 жыл
10 ай
1401032 Құрылыс
столяры
51
10 ай
1401032 Құрылыс
столяры
10
1 жыл
10 ай
1401042 Сылақшы
135
2 жыл
10 ай
1401042 Сылақшы
96
10 ай
1401202 Құрғақ
әдіс құрылысының
маманы
25
2 жыл
10 ай
29
1402000 Жол-құрылыс
машиналарын техни-
калық пайдалану
(түрлері бойынша)
1402162
Автомобиль краны-
ның машинисі
25
2 жыл
10 ай
1402172 Кран
машинисі (краншы)
25
2 жыл
10 ай
1402182 Жол
құрылыс машиналары
және такорларды
жөндеуші слесарь
25
2 жыл
10 ай
30
1414000 Жиһаз
өндірісі (түрлері
бойынша)
1414032 Ағаш өңдеу
станоктары станок-
шысы
50
2 жыл
10 ай
1414032 Ағаш өңдеу
станоктары станок-
шысы
25
10 ай
31
1403000 Ішкі
санитарлық-техника-
лық құрылғылар мен
вентиляцияны монтаж-
дау және пайдалану
(түрлері бойынша)
1403072
Жабдықтарды
электромонтаждаушы
-іске қосушы
25
10 ай
1403082
Газоэлектрмен
пісіруші
25
2 жыл
10 ай
1403082
Газоэлектрмен
пісіруші
75
10 ай
32
1501000 Ауыл
шаруашылығы
техникасын
техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
1501022 Машина
механизмдерін
жөндеу және
пайдалану мастері
100
2 жыл
10 ай
33
1504000 Ферма
шарушашылығы
(бейіндері бойынша)
1504012 Бухгалтер
75
2 жыл
10 ай
1504042 Аспазшы

1513000
Ветеринария
1513083
Ветеринарный
фельдшер-
инспектор
50
2 года
10 месяцев
1513053
Ветеринарный
фельдшер
25
2 года
10 месяцев
Итого:
2292
Приложение 3
к постановлению акимата
от 23 мая 2011 года № 231
Государственный образовательный заказ
2011 года на подготовку специалистов с послесредним образованием (колледжи)
Код и
наименование
специальностей
Код и
наименование
квалификации
Количество
(человек)
Срок
обучения
1.
0104000
Профессиональное
обучение (по
отраслям)
0104013 Мастер
производствен-
ного обучения,
техник (всех
наименований)
100
2 года 10
месяцев
0104023 Мастер
производствен-
ного обучения,
техник-техно-
лог (всех
наименований)
75
2 года 10
месяцев
2.
0301000 Лечебное
дело
0301013
Фельдшер
100
2 года 10
месяцев
0301023 Акушер
(ка)
25
2 года 10
месяцев
3.
0302000
Сестринское дело
0302033
Медицинская
сестра общей
практики
50
2 года 10
месяцев
4.
0305000
Лабораторная
диагностика
0305013
Помощник
врача-лаборан-та
25
2 года 10
месяцев
5.
0501000
Социальная работа
0501013
Специалист по
социальной
работе
25
2 года 10
месяцев
Итого:
400
Приложение 4
к постановлению акимата
от 23 мая 2011 года
№ 231
Приложение 1
к постановлению акимата
от 24 августа 2011 года
№ 354
Государственный образовательный заказ 2011 года на подготовку
кадров в рамках Программы занятости 2020
(колледжи)
Сноска. Постановление дополнено приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Костанайской области от 24.08.2011 № 354 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Код и наименование
специальностей
Код и
квалификация
Коли-
чест-
во
(чело
-век)
Срок
обучения
1.
0105000 Начальное
образование
0105013 Учитель
начального
образования
30
2 года
10 месяцев
2.
0707000 Техническое
обслуживание и
ремонт горного
электромеханическо-
го оборудования
0707193
Электромеханик
53
2 года
10 месяцев
3.
0911000 Техническая
эксплуатация,
обслуживание и
ремонт
электрического и
электромеханическо-
го оборудования (по
видам)

1513000
Ветеринария
1513083
Ветеринарлық
фельдшер-
инспекторы
50
2 жыл
10 ай
1513053
Ветеринарлық
фельдшер
25
2 жыл
10 ай
Жиыны:
2292
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 мамырдағы
№ 231 қаулысына 3-қосымша
Орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға арналған 2011 жылдың
мемлекеттік білім тапсырысы (колледждер)
Мамандықтардың коды
мен атауы
Біліктіліктің коды
мен атауы
Саны
(адам)
Оқыту
мерзімі
1.
0104000 Кәсіптік
білім беру (салалар
бойынша)
0104013
Өнеркәсіптік оқыту
шебері, техник
(барлық аталымдар
бойынша)
100
2 жыл
10 ай
0104023
Өнеркәсіптік оқыту
шебері, тех-
ник-технолог
(барлық аталымдар
бойынша)
75
2 жыл
10 ай
2.
0301000 Емдеу ісі
0301013 Фельдшер
100
2 жыл
10 ай
0301023 Акушер
25
2 жыл
10 ай
3.
0302000 Медбикелік
іс
0302033 Жалпы
практикадағы
медбикесі
50
2 жыл
10 ай
4.
0305000
Лабораториялық
диагностика
0305013
Лаборант-дәрігер-
дің көмекшісі
25
2 жыл
10 ай
5.
0501000 Әлеуметтік
жұмыс
0501013 Әлеуметтік
жұмыс жөніндегі
маман
25
2 жыл
10 ай
Жиыны:
400
Әкімдіктің
2011 жылғы 23 мамырдағы
№ 231 қаулысына
4-қосымша
Әкімдіктің
2011 жылғы 24 тамыздағы
№ 354 қаулысына
1-қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде кадрларды даярлауға
арналған 2011 жылдың мемлекеттік білім тапсырысы
(колледждер)
Ескерту. Қаулы 4-қосымшасымен толықтырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.08.24 № 354 (алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мамандықтардың коды
мен атауы
Коды және
біліктілігі
Саны
(адам)
Оқыту
мерзімі
1.
0105000 Бастауыш
білім беру
0105013 Бастауыш
білім беру
мұғалімі
30
2 жыл 10
ай
2.
0707000 Тау кен
электромеханикалық
жабдықтарына
техникалық қызмет
көрсету және жөндеу
0707193
Электромеханик
53
2 жыл 10
ай
3.
0911000 Электромеханикалық
құралдарды
техникалық
пайдалану, қызмет
көрсету және жөндеу
электр (түрлері
бойынша)