Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 3 мая 2011 года № 213. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 17 мая 2011 года № 9-4-185. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 09.04.2012 № 171
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 09.04.2012 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 213 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 мамырда № 9-4-185 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012.04.09 № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012.04.09 № 171 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бар жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш жасаған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерді жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С. Сапароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко