Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Аулиекольском районе на 2011 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 29 марта 2011 года № 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 21 апреля 2011 года № 9-7-136
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях всех форм собственности по Аулиекольскому району на 2011 год.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" обеспечить направление лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на имеющиеся вакантные рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района                 Б. Гаязов

2011 жылға Әулиекөл ауданындағы бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 149 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде № 9-7-136 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға Әулиекөл ауданының барлық меншік нысандарындағы кәсіпорындарында, ұйымдары мен мекемелерінде бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының жалпы санынан екі пайыздың шамасында квота белгіленсін.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғалардың және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерінің бар бос қызмет жұмыс орындарының квотасына сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналасу үшін жолдаманы қамтамасыз ету.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р. С. Нұғмановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі                   Б. Ғаязов