Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 19 апреля 2011 года № 76. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 19 мая 2011 года № 9-11-120
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2011 год;
размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Аскара Жакановича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима
Камыстинского района                       Д. Кульманов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального предприятия
"Камысты" отдела
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Камыстинского района"
________ Айтмагамбетова С.С.
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Камыстинского района"
_________ Манафов М.Г.
Начальник государственного
учреждения "Камыстинский
районный отдел занятости
и социальных программ"
_________ Иванченко Л.П.
Утвержден
постановлением акимата

2011 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі № 76 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 мамырда № 9-11-120 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 678 тармақтарына сәйкес Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
2011 жылғы қоса беріліп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемдерi және жағдайлары;
қоғамдық жұмысқа қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде бекiтiлсiн;
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген мөлшерде әлеуметтік сақтандырудың Мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық төлеу шығындары, қоғамдық жұмысқа қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары, жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізілімде анықталған ұйымдар арасындағы қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шарттарында көрсетілген шарттарда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Асқар Жақанұлы Жақсыбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Д. Құлманов
КЕЛIСIЛДI:
"Қамысты ауданының тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімінің
"Қамысты" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорынының
директоры
_________ С.С. Айтмағамбетова
"Қамысты ауданының тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi бастығының
міндетін атқарушы
________ Манафов М.Г.
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінің бастығы
________ Иванченко Л.П.

от 19 апреля 2011 года
№ 76
Перечень организаций, виды, объемы и
условия общественных работ на 2011 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
1
Государственное
коммунальное предприятие
"Камысты" отдела
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Камыстинского района
село Алтынсарино
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Алтынсарино, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Арка
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Арка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Аралколь
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Аралколь, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Бестобинский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Бестюбинского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Богдановский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Богдановского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Горьковский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Горьковского сельского округа,
не требующая предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Дружба
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Дружба, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Жайылминский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Жайылминского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Клочково
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Карабатыр
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Карабатыр, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Ливановка
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Ливановка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Пушкино
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Пушкино, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Свердловский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Свердловского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Свободнинский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Свободненского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
село Талдыколь
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
села Талдыколь, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Уркашский сельский округ
Ежедневная помощь в работах по
озеленению, уборке и
благоустройству территорий
Уркашского сельского округа,
не требующая предварительной
профессиональной подготовки
работника
продолжение таблицы:
Наименование
организаций
Объемы
общественных
работ
Условия общественных
работ
объем
часы
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Камысты" отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Камыстинского
района
10050
квадратных
метров

2011 жылғы 19 сәуірдегі
№ 79 әкімдіктің қаулысымен
бекітілді
2011 жылғы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен
жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
"Қамысты ауданының
тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімінің
"Қамысты" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі
Алтынсарин селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Алтынсарин селосының
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Арқа селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Арқа селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек.
Аралкөл селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Аралкөл селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек.
Бестөбе селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Бестөбе селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Богданов селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Богданов селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Горький селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Горький селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Дружба селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Дружба селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек.
Жайылма селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Жайылма селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Клочков селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Клочков селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
көмек.
Қарабатыр селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Қарабатыр селосының
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Ливанов селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Ливанов селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек.
Пушкин селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Пушкин селосының аумақтарын
көгалдандыру, жинау және
абаттандыру бойынша
жұмыстарға күн сайынғы
көмек.
Свердлов селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Свердлов селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Свободный селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Свободный селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Талдыкөл селосы
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Талдыкөл селосының
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
Орқаш селолық округі
Жұмысшының алдын ала кәсіби
дайындығын талап етпейтін,
Орқаш селолық округі
аумақтарын көгалдандыру,
жинау және абаттандыру
бойынша жұмыстарға күн
сайынғы көмек.
кестенің жалғасы:
Ұйымның
атауы
Қоғамдық жұмыстардың
көлемi
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайы
көлемi
сағат
1
"Қамысты
ауданының
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Қамысты"
мемлекеттік
коммуналдық
мекемесі