О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2012 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 06 декабря 2011 года N 402/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 января 2012 года N 3196. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2012 год по Павлодарской области согласно  приложению к указанному решению.

Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған жерүсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 402/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 қаңтарда N 3196 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 487–бабына, 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су Кодексі" 38-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы бойынша 2012 жылға арналған жерүсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению сессии
областного маслихата
(ХL cессия, IV созыв)

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Шабрат
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облысы мәслихатының
(IY сайланған XL сессиясы)