О предоставлении права льготного проезда некоторым категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу на городском общественном транспорте (кроме такси) на 2011 год
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 марта 2011 года N 284/33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 12 апреля 2011 года N 12-2-172. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 2) пункта 1 статьи 6 и подпункта 1)  пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготу в виде бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся и воспитанников общеобразовательных школ, специальной коррекционной школы-интерната города Аксу:
1) детям из малообеспеченных семей;

Ақсу қаласының білім беру мекемелерінің оқушылары мен тәрбиеленушілерінің кейбір санаттарына 2011 жылы қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдетілген жол жүру құқығын беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 284/33 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 12-2-172 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 2) тармақшасы  және 47-бабының 4 тармағы 1) тармақшасы негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының жалпы білім беру мектептерінің, арнайы түзеу мектеп-интернатының оқушылары мен тәрбиеленушілерінің мынадай санаттарына:
1) аз қамтамасыз етілген отбасыларының балаларына;

2) детям из многодетных семей;
3) детям-инвалидам;
4) детям, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на  постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского городского маслихата
(XXXIII сессия IV созыв)
от 25 марта 2011 года N 284/33
Список детей, которым предоставлено право льготного
проезда на городском общественном транспорте
(кроме такси) в городе Аксу
N
Наименование категории детей
Количество детей, которым необходим льготный презд в поселки Беловка, Черемушки и Аксу
1
Дети из малообеспеченных семей
25
2
Дети из многодетных семей
2
3
Дети-инвалиды
1
4
Дети, находящиеся под опекой (попечительством) и патронатом
3
5
Воспитанники специальной коррекционной школы-интерната N 3 поселка Аксу
43
Всего
74

2) көп балалы отбасыларының балаларына;
3) мүгедек балаларға;
4) қамқорлықта (қорғаншылықта) және патронатта тұрған балаларға қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жол жүру жеңілдігі, қосымшаға сәйкес, берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
(IV сайланған XXXIII сессия)
N 284/33 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласында қалалық қоғамдық көлікте
(таксиден басқа) жеңілдетілген жол жүру
құқығы берілген балалардың тізімі
N
Балалар санаттарының атауы
Черемушки, Беловка және Ақсу кенттеріне бару үшін жеңілдетілген (тегін) жол жүруді қажет ететін балалар саны
1
Аз қамтамасыз етілген отбасыларының балалары
25
2
Көп балалы отбасыларының балалары
2
3
Мүгедек балалар
1
4
Қамқорлықта (қорғаншылықта) және патронатта тұрған балалар
3
5
Ақсу кентінің N 3 арнайы түзеу мектеп-интернатының тәрбиеленушілері
43
Барлығы
74