О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 365/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2012 года N 12-2-189. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, решением сессии областного маслихата (XXXX сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 6978573 тысячи тенге:
налоговые поступления – 4166771 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9936 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2792866 тысяч тенге;
2) затраты – 7126201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58849 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 2837 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 61686 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136136 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 136136 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -342613 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 342613 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 27.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 19/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.05.2012 N 32/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.07.2012 N 36/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 27.08.2012 N 54/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 25.10.2012  N 56/9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 07.12.2012 N 76/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аксу на 2012 год, согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ на 2012 год по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов, согласно приложению 5.

2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 365/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 қаңтарда N 12-2-189 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2 тармағына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXXX сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 - 2014 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6978573 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4166771 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9936 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер – 9000 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 2792866 мың теңге;
2) шығыстар – 7126201 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 58849 теңге:
бюджет несиелерін өтеу – 2837 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 61686 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 136136 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 136136 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -342613 мың теңге;;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 342613 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012.01.27 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.12 N 19/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.05.24 N 32/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.18 N 36/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.27 N 54/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.25 N 56/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.07 N 76/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетін орындау үрдісіндегі секвестрге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Кент, ауылдар мен селолық округтер әкімдері аппараттары бойынша 2012 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Предусмотреть в бюджете города повышение на 25 процентов окладов тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Учесть на 2012 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет города Аксу по индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, социальному налогу – в размере 100 процентов.

4. Қала бюджетінде ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт саласының мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда тарифтік ставкаларының еңбекақыларын 25 пайызға көтеру көзделсін.
5. 2012 жылға Ақсу қаласының бюджетіне салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасынан 100 пайыз мөлшерінде табыс салығы, 100 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық бойынша қайта бөлу ескерілсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 25.10.2012 N 56/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Утвердить на 2012 год резерв местного исполнительного органа города Аксу в сумме 19199 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 27.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 19/4 (вводится в действие с 01.01.2012).

Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012.10.25 N 56/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2012 жылға 19199 мың теңге сомасында Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012.01.27 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.12 N 19/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

7. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года
Председатель сессии                        Л. Мартынова
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского
маслихата (XXXXII сессия IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 365/42
Бюджет города Аксу на 2012 год

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Мартынова
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(IV сайланған XXXXII сессия)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 365/42 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті

040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
309016
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2022458
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13334
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
13334
464
Отдел образования района (города областного значения)
2009124
003
Общеобразовательное обучение
1890018
006
Дополнительное образование для детей и юношества
79001
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1743
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организации для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38362
9
Прочие услуги в области образования
530644
464
Отдел образования  района (города областного значения)
477404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20681
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
20226
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
2824
012
Капитальные расходы государственного органа
251500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21007
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
8229
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
152937
467
Отдел строительства района (города областного значения)
53240
037
Строительство и реконструкция объектов образования
53240
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
339885
2
Социальная помощь
299974
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20293
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20293
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279031
002
Программа занятости

040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырыстарды іске асыру
309016
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2022458
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13334
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасуды ұйымдастыру
13334
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
2009124
003
Жалпы білім беруге оқыту
1890018
006
Балалар үшін қосымша білім беру
79001
063
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен "Назарбаев Интеллектуалы мектеп " АҚБ оқу бағдарламасы бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұгалімдердің еңбек ақыларын көтеру
1743
064
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен балабақша, шағын-орталық, мектеп-интернат: жалпы түрдегі, арнайы (түзетілген), дарынды балалар үшін арнаулы; жетім-балалар және ата-ананың қамқорынсыз қолған балалар үшін білім беру ұйымдары, кәмелетке толмағандарды оңалту орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
38362
9
Білім беру саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
530644
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
477404
001
Білім саласын жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20681
005
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) мемлекеттік білім ұйымдарына оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу
20226
007
Аудандық (қалалық) көлемде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2824
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
251500
015
Қорғаншыларға (қамкоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамкорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеу
21007
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз ету
8229
067
Ведомствоға қарасты мемлекет мекемелердің және ұйымдарын күрделі шығыстары
152937
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
53240
037
Білім объектілерін салу және қайта құру
53240
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
339885
2
Әлеуметтік көмек
299974
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20293
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
20293
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279031
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету