Об утверждении перечня документов и сумм социальных выплат отдельным категориям граждан на 2011 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 09 марта 2011 года N 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 15 марта 2011 года N 12-4-99. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28 октября 2013 года N 26/1-28/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28.10.2013 N 26/1-28/361).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов", в целях реализации решения Актогайского районного Маслихата (IV созыв, XХVІІІ сессия) от 24 декабря 2010 года N 158/28 "Об утверждении категорий граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году", зарегистрированного в управлении юстиции Актогайского района 31 декабря 2010 года за N 12-4-93 и оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень документов и размеры социальной помощи отдельным категориям граждан на 2011 год, утвержденным в пункте 1  решения Актогайского районного Маслихата (IV созыв, XXVІІІ сессия) от 24 декабря 2010 года N 158/28 "Об утверждении категории граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году", зарегистрированного в управлении юстиции Актогайского района 31 декабря 2010 года за N 12-4-93.
1) для категории, указанной в подпункте 1 пункта 1 решения районного Маслихата (лица, освободившиеся из мест лишения свободы) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки об освобождении из мест лишения свободы, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;

2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдер сомалары мен құжаттар тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 09 наурыздағы N 26 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда N 12-4-99 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 28 қазандағы N 26/1-28/361 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 28.10.2013 N 26/1-28/361 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Мүгедектердi оңалтудың кейбiр мәселелерi туралы" қаулысына сәйкес, Ақтоғай ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-4-93 тіркелген, Ақтоғай аудандық Мәслихатының (IV шақырылым, XXVІІІ сессия) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 158/28 "2011 жылы әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтар санаттарын бекіту туралы" шешімін іске асыру және жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақтоғай ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 31 қаңтарда N 12-4-93 тіркелген, Ақтоғай аудандық Мәслихатының (IV шақырылым, XXVІІІ сессия) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 158/28 "2011 жылы әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтар санаттарын бекіту туралы" шешімінің 1-тармағында бекітілген 2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек мөлшері мен құжаттар тізбесі белгіленсін:
1) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 1-тармақшасында (бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, бас бостандығынан айыру орындарынан босау туралы анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі;

2) для категории, указанной в подпункте 2 пункта 1 решения районного Маслихата (граждане, нуждающиеся в лечении онкологических заболеваний) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", оригинал справки Павлодарского областного онкологического диспансера, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия удостоверения личности, копия номера лицевого счета, копия социального индивидуального кода, копия регистрационного номера налогоплательщика;
3) для категорий, указанных в подпункте 3 пункта 1 решения районного Маслихата (граждане, доходы которых не превышают размер продовольственной корзины) – заявление на имя акима района, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, справки о доходах членов семьи, справка о подсобном хозяйстве;
4) для категорий, указанных в подпункте 4 пункта 1 решения районного Маслихата (малообеспеченные граждане, пенсионеры и инвалиды 1, 2 групп, доход которых не превышает продовольственной корзины) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, справки о доходах членов семьи, справка о подсобном хозяйстве;
5) для категорий, указанных в подпункте 5 пункта 1 решения районного Маслихата (участники ликвидации последствии аварии на Чернобыльской атомной электростанции и воины Афганской войны) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия удостоверения участника ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции или копия удостоверения участника Афганской войны;
6) для категорий, указанных в подпункте 6 пункта 1 решения районного Маслихата (дети из малообеспеченных и многодетных семей получателей адресной социальной помощи и детских пособии, круглые сироты, дети оставшиеся без попечения родителей и дети-инвалиды до 18 лет) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", списки лиц указанных категорий государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета одного из родителей, попечителя или опекуна, копия книги регистрации граждан или адресная справка;

2) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 2-тармақшасында (онкология ауруынан емделуді қажет ететін азаматтар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, Павлодар облысы онкологиялық диспансерінің анықтамасы, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
3) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 3-тармақшасында (табыстары азық-түлік себетінің мөлшерінен аспайтын азаматтар) көрсетілген санаттағылар үшін – аудан әкімінің атына өтініш, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама, қосалқы үй шаруашылығы туралы анықтама;
4) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 4-тармақшасында (табыстары азық-түлік себетінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар, зейнеткерлер және 1, 2 топтағы мүгедектер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, отбасы мүшелерінің табыстары туралы анықтама, қосалқы үй шаруашылығы туралы анықтама;
5) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 5-тармақшасында (Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушылар және Ауған соғысының жауынгерлері) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушының немесе Ауған соғысына қатысушы куәлігінің көшірмесі;
6) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 6-тармақшасында (атаулы әлеуметтік көмек және балалар жәрдемақысын алушы аз қамтамасыз етiлген және көп балалы отбасындағы 18 жасқа дейінгі балалар, жетім балалар, ата–аналардың қамқорлығынсыз қалған және мүгедек балалар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аталған санаттағы тұлғалар тізімдері, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, бір ата-ананың, қорғаншы немесе қамқоршысының азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы;

7) для категорий, указанных в подпунктах 7, 8 пункта 1 решения районного Маслихата (выпускники средних школ из – малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района на обучение в высших учебных заведениях по гранту акима области и студенты высших учебных заведений и колледжей из малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", акт обследования жилищно-бытовых условий, справки о доходах членов семьи, копия трехстороннего договора на оказание образовательных услуг, копия договора на обучение по интерну, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика и копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;
8) для категорий, указанных в подпункте 9 пункта 1 решения районного Маслихата (инвалиды и участники Великой Отечественной войны) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанных категорий от акима сельского округа, ходатайство Совета ветеранов войны и труда, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка;
9) для категорий, указанных в подпункте 10 пункта 1 решения районного Маслихата (приравненные к участникам войны:
лица, награжденные медалью и орденами бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших в Великой Отечественной войне;
не вступившие в повторный брак вдовы ветеранов Великой Отечественной войны, умерших в мирное время;
узники концентрационных лагерей и гетто) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", списки лиц указанных категорий Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", списки лиц указанных категорий от акимов сельских округов согласованных с районным Советом ветеранов войны и труда. В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета;

7) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 7, 8-тармақшасында (орта мектептердің түлектері - облыс әкімінің гранты бойынша ауданға қажет педагогикалық кадрлар, медициналық қызметкерлер және басқа да мамандарды дайындауға жоғары оқу орындарында оқыту үшін және табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жетімдер және табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы жоғары оқу орындары мен колледждер студенттері және ауданға қажет педагогикалық кадр, медициналық қызметкер және басқа да мамандарды дайындау үшін ата-аналар қамқорлығынсыз қалған жетімдер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, білім беру қызметін көрсетуге арналған үш тарапты келісім-шарттың көшірмесі, интерн бойынша оқуға арналған келісім-шарттың көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу туралы кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
8) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 9-тармақшасында (Ұлы Отан соғысы ардагерлерi мен мүгедектерi) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінен көрсетілген санаттағы тұлғалар тізімі, Соғыс және еңбек ардагерлер кеңесінің қолдаухаты, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу туралы кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі;
9) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 10-тармақшасында (Ұлы Отан соғысына қатысушыларына теңестiрiлгендер:
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда мінсіз жауынгерлік қызмет және  жанкешті еңбегі үшін бұрынғы КСРО орденімен және медалімен марапатталған тұлғалар;
қайтадан неке құрмаған Ұлы Отан соғысында қайтыс болған жауынгерлер жесірлері;
бейбіт өмірде қайтыс болған Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің қайтадан неке құрмаған жесірлері;
гетто және шоғырландыру лагерлердің тұтқындары) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнет ақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің көрсетілген санаттағы тұлғалар тізімі, аудандық соғыс және еңбек ардагерлері кеңесімен келістірілген ауылдық округ әкімдерінен аталған санаттағы тұлғалар тізімі. Тізімдерде толық тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, тұрғылықты мекен жайы, жеке есептік шоты көрсетілген;

10) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 07.12.2011 N 220;
11) для категории, указанной в подпункте 12 пункта 1 решения районного Маслихата (больные туберкулезом, находящиеся на учете в Государственном учреждении "Актогайская противотуберкулезная больница" и больные туберкулезом студенты высших учебных заведений и колледжей, выявленных по месту учебы и прописанных в Актогайском районе) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", оригинал справки государственного учреждения "Актогайская противотуберкулезная больница", для студентов справка противотуберкулезной больницы с места выявления болезни, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия социального индивидуального кода, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия номера лицевого счета, копии документов одного из родителей, свидетельство о рождении ребенка;
12) для категорий указанных в подпункте 13 пункта 1 решения районного Маслихата (студенты последних курсов и интернатуры медицинских высших учебных заведений, заключившие трехсторонний договор) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия трехстороннего договора, справка с места учебы, подтверждающая факт учебы на последних курсах, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика копия номера лицевого счета, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка;
13) для категорий указанных в подпункте 14 пункта 1 решения районного Маслихата (семьи, имеющие детей-инвалидов, больных детским церебральным параличом) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия свидетельства о рождении ребенка, копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности ребенка, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета одного из родителей, копия регистрационного номера налогоплательщика;
14) для категорий, указанных в подпункте 15 пункта 1 решения районного Маслихата (семьи, следующих категорий граждан на погребение, независимо от дохода и состава семьи (кроме лиц получавших пенсии и государственные социальные пособия):
безработных, состоящих на учете в центре занятости;

10) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011.12.07  N 220 қаулысымен;
11) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 12-тармақшасында ("Ақтоғай ауданының туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінде тіркеуде тұрған туберкулезбен ауыратындар және оқу орындарында анықталған және Ақтоғай ауданында тіркелген туберкулезбен ауыратын жоғары оқу орындарының және колледж студенттері) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің анықтамасының түпнұсқасы, студенттерге аурудың анықталу жерінен туберкулезге қарсы аурухананың анықтамасының түпнұсқасы, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі, бір ата-ананың құжаттар көшірмесі, туу туралы куәлік;
12) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 13-тармақшасында (үш тарапты келісімшарт жасасқан жоғары медициналық оқу орындарының соңғы курс және интернатура студенттері) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, үш тарапты келісім шарттың көшірмесі, соңғы курста оқығанын растайтыны туралы оқу орнынан анықтама, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы;
13) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 14-тармақшасында (балалық сал ауруымен ауыратын мүгедек-балалары бар отбасылары) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, баланың мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, бір ата-ананың жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
14) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 15-тармақшасында (жерлеу үшін табысына және отбасы құрамына тәуелсіз келесі санаттағы азаматтардың (зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы тұлғалардан басқа) отбасылары:
жұмыспен қамту орталығында тіркеуде тұрған жұмыссыздар;

не работавших предпенсионного возраста: мужчин с 60 лет, женщин с 55 лет, независимо от регистрации в органах занятости;
не работавших участников боевых действий в Афганистане, ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции, независимо от возраста и регистрации в органах занятости) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия свидетельства о смерти умершего, копия удостоверения личности, копия удостоверения участника ликвидации последствий аварий на Чернобыльской атомной электростанции или копия удостоверения участника Афганской войны, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета лица производившего похороны умершего;
15) для категории, указанной в подпункте 16 пункта 1 решения районного Маслихата (семьи воспитывающие детей-инвалидов с детства до 18 лет, независимо от дохода) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности ребенка, копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета одного из родителей, свидетельство о рождении ребенка;
16) для категории, указанной в подпункте 17 пункта 1 решения районного Маслихата (молодые специалисты, выпускники высших медицинских учебных заведений, прибывшие на работу в район и трудоустроенные по специальности в текущем году, кроме студентов из малообеспеченных семей обучавшихся по гранту акима области) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, копия трудового договора, копия приказа о принятии на работу, копия диплома об окончании учебного заведения, копия направления учебного заведения;
17) для категории, указанной в подпункте 18 пункта 1 решения районного Маслихата (лица, оставшиеся без средств существования, при полном или частичном повреждении предметов домашнего обихода, вещей, квартиры, помещений для зимнего содержания скота вследствие пожара, наводнения и других стихийных явлений (независимо от ранее полученной единовременной помощи) независимо от дохода) – заявление на имя акима района, копия заключения (справки) противопожарной службы, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;

жұмыспен қамту ұйымдарында тіркеуде тұрғанына қарамастан зейнетақылық жасқа дейінгі жұмыс істемегендер: ер азаматтар - 60 жастан, әйел адамдар - 55 жастан;
жұмыспен қамту ұйымдарында тіркеуде тұрғанына және жасына қарамастан жұмыс істемеген Ауған соғысының іс - әрекетіне қатысушылар, Чернобыль атом электростанциясының апатын жоюға қатысушылар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, қайтыс болғанын растайтын куәлік, жеке бас куәліктің көшірмесі, Чернобыль атом электростанциядағы апат салдарын жоюға қатысушы куәліктің көшірмесі немесі Ауған соғысына қатысушы куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, қайтыс болғанның жерлеу рәсімін өткізген тұлғаның жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
15) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 16-тармақшасында (табысына тәуелсіз балалық шағынан 18 жасқа дейінгі мүгедек-балаларды тәрбиелеуші отбасылар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, бір ата-ананың жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, баланың тууы туралы куәлігі;
16) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 17-тармақшасында (облыс әкімінің гранты бойынша оқыған аз қамтылған отбасы балаларынан басқа, ағымдағы жылы ауданға жұмысқа орналасуға келген жоғары медициналық оқу орындарының түлектері және мамандықтары бойынша жұмысқа орналастырылған жас мамандар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, еңбек келісім-шартының көшірмесі, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі, оқу орнын оқып бітіргені туралы дипломының көшірмесі, оқу орны жолдамасының көшірмесі;
17) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 18-тармақшасында (табысына қарамастан өрт, су тасқыны және басқа апаттық жағдайлардан үй жиһаздарының, киім-кешектердің, пәтерлердің, мал ұстайтын қысқы тұрғын жайлардың толық немесе жартылай бүлінуінен өмір сүру тіршілігінсіз қалған тұлғалар (бұрын алынған бір жолғы көмекке қарамастан) көрсетілген санаттағылар үшін – аудан әкімінің атына өтініш, өртке қарсы қызметтің қорытындысының (анықтаманың) көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;

18) для категорий, указанных:
в абзаце первом подпункта 19 пункта 1 решения районного Маслихата (малообеспеченные граждане из числа получателей государственной адресной социальной помощи и детских пособии в целях развития личного подворья) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, справка ветеринарного врача сельского округа о наличии (отсутствии) скота, паспорт на приобретаемый скот, договор-намерение о приобретении скота, альтернативный договор - намерение о приобретении скота;
в абзаце втором подпункта 19 пункта 1 решения районного Маслихата (малообеспеченные граждане по заявлению на имя акима района, доходы которых не превышают продовольственной корзины в целях развития личного подворья на приобретение скота и грубых кормов) - заявление на имя акима района, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, справка ветеринарного врача сельского округа о наличии (отсутствии) скота, паспорт на приобретаемый скот, договор - намерение о приобретении скота, альтернативный договор - намерение о приобретении скота;
19) для категории, указанной в подпункте 20 пункта 1 решения районного Маслихата (пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанной категории Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан". В списках указываются фамилия, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета;
20) для категории, указанной в подпункте 21 пункта 1 решения районного Маслихата (учащиеся профессионального технического заведения по направлению Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района") – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия направления государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", табель посещаемости учащегося, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета;

18) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 19-тармақшасының 1 абзацында (жеке шаруашылығын дамыту мақсатында мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және балалар жәрдемақысын алушылар санатындағы азаматтар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, малдың бары (жоғы) туралы ауылдық округ ветеринарының анықтамасы, сатып алынатын малдың төлқұжаты, малды сатып алу туралы ниет-шарты, малды сатып алу туралы баламалы ниет-шарты;
аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 19-тармақшасының 2 абзацында (аудан әкімінің атына өтініші бойынша жеке шаруашылығын дамыту, мал және қатты азық сатып алу мақсатында табыстары азық-түлік себетінен аспайтын, азаматтар) көрсетілген санаттағылар үшін - аудан әкімінің атына өтініш, ауылдық округ әкімінің қолдаухаты, тұрғын үй тұрмыстық жағдайларын зерттеу актісі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, малдың бары (жоғы) туралы ауылдық округ ветеринарының анықтамасы, сатып алынатын малдың төлқұжаты, малды сатып алу туралы ниет-шарты, малды сатып алу туралы баламалы ниет-шарты;
19) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 20-тармақшасында (аз мөлшерде зейнетақы алушы зейнеткерлер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, тізімдерде толық тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, тұрғылықты мекен жайы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
20) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 21-тармақшасында ("Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жолдамасы бойынша кәсіби техникалық оқу мекемелерінің оқушылары) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жолдамасының көшірмесі, оқушының сабаққа қатысу табелі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;

21) для категорий, указанных в подпункте 22 пункта 1 решения районного Маслихата (дети-инвалиды до 16 лет и инвалиды всех групп) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия справки медико-социальной экспертизы об инвалидности, копия удостоверения личности, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия номера лицевого счета, для детей-инвалидов до 16 лет копия свидетельства о рождении, копии документов одного из родителей;
22) для категории, указанной в подпункте 23 пункта 1 решения районного Маслихата (дети сироты, дети оставшиеся без попечения родителей до 18 лет, студенты данной категорий до окончания высших учебных заведений и колледжей) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанной категории государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета опекуна или попечителя;
23) для категории, указанной в подпункте 24 пункта 1 решения районного Маслихата (семьи, погибших военнослужащих в мирное время) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список лиц указанной категории Актогайского районного отделения Павлодарского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан", копия удостоверения личности, копия номера лицевого счета, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия регистрационного номера налогоплательщика, копия социального индивидуального кода, для несовершеннолетних детей документы опекуна или попечителя;
24) для категории, указанной в подпункте 25 пункта 1 решения районного Маслихата (одинокие пенсионеры) - заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", список одиноких пенсионеров от акима сельского округа, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;

21) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 22-тармақшасында (16 жасқа дейінгі мүгедек-балалар және барлық топтағы мүгедектер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, мүгедектігін анықтайтын медициналық-әлеуметтік сараптама анықтамасының көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалардың 1 ата-ананың құжаттар көшірмелері, туу туралы куәлік;
22) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 23-тармақшасында (18 жасқа дейінгі жетім балалар, ата-аналардың қамқорлығынсыз қалған балалар, жоғары оқу орындарын және колледждерді бітіргенге дейін жоғары көрсетілген санаттағы студенттер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, қорғаншы немесе қамқоршының жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
23) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 24-тармақшасында (бейбіт өмірде қайтыс болған әскери қызметкерлерінің отбасылары) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, "Қазақстан Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнет ақы төлеу мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын Павлодар облыстық филиалы Ақтоғай аудандық бөлімінің аталған санаттағы тұлғалар тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шотының көшірмесі, кәмелеттік жасқа толмаған балалар үшін қорғаншы немесе қамқоршының құжаттар көшірмесі;
24) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 25-тармақшасында (жалғызілікті зейнеткерлер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, ауылдық округ әкімінен жалғызілікті зейнеткерлер тізімі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;

25) для категории, указанной в подпункте 26 пункта 1 решения районного Маслихата (беременные женщины, своевременно, до 12 недель, обратившиеся в лечебное учреждение для постановки на учет по беременности) - заявление, на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", оригинал медицинской справки о постановке на учет по беременности до 12 недель, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета;
26) для категории, указанной в подпункте 27 пункта 1 решения районного Маслихата (граждане больные сахарным диабетом) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", справка о нахождении больного на учете в Казенном коммунальном государственном предприятии "Актогайская центральная районная больница", копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета, для детей, больных сахарным диабетом, документы одного из родителей и копия свидетельства о рождении ребенка;
27) для категории, указанной в подпункте 28 пункта 1 решения районного Маслихата (матерям, имеющим детей грудного возраста до одного года) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", оригинал справки медицинского учреждения о нахождении ребенка на искусственном вскармливании, копия свидетельства о рождении ребенка, копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета одного из родителей;
28) для категории, указанной в подпункте 29 пункта 1 решения районного Маслихата (ветераны ВОВ и труда, труженики тыла, на экскурсионную поездку в г. Астану) – заявление на имя начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", копия удостоверения личности, копия регистрационного налогового номера, копия социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан или адресная справка, копия номера лицевого счета.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 07.12.2011 N 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования).

25) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 26-тармақшасында (уақытында, 12 аптаға дейін емдеу мекемесіне жүктілігі бойынша тіркеуге тұру үшін жүгінген жүкті әйелдер) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, 12 аптаға дейін жүктілігі бойынша есепке тұрғаны жөнінде медициналық анықтамасының түпнұсқасы, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі;
26) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 27-тармақшасында (қант диабетімен ауыратын азаматтар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, науқастың "Ақтоғай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорында тіркеуде тұрғаны туралы анықтама, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке есептік шот нөмірінің көшірмесі, қант диабетімен ауырған балаларға 1 ата-анасының құжат көшірмелері және баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
27) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 28-тармақшасында (1 жасқа дейін кеуде сүтiмен емiзу жасындағы балалары бар аналар) көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, баланың жасанды тамақтандыруда болатыны жөнінде растайтын медициналық мекеме анықтамасы, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, 1 ата-ананың жеке шот нөмірінің көшірмесі;
28) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 29-тармақшасында (Астана қаласына саяхаттық сапарға баруға ҰОС және еңбек ардагерлері, тыл еңбеккерлері, көрсетілген санаттағылар үшін - "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының атына өтініш, жеке бас куәліктің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, жеке әлеуметтік кодының көшірмесі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекенжай анықтамасы, жеке шот нөмірінің көшірмесі.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011.12.07 N 220 (жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Социальные выплаты назначаются категориям граждан, утвержденным в пункте 1 решения Актогайского районного Маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 158/28 "Об утверждении категорий граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году", зарегистрированного в управлении юстиции Актогайского района 31 декабря 2010 года за N 12-4-93 в следующем размере:
1) для категории граждан, указанной в подпункте 1 пункта 1  решения районного Маслихата (лица, освободившиеся из мест лишения свободы) – единовременная материальная помощь в размере 4 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
2) для категории граждан, указанной в подпункте 2 пункта 1  решения районного Маслихата (граждане, нуждающиеся в лечении онкологических заболеваний) - единовременная материальная помощь в размере 6 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
3) для категории граждан, указанной в подпункте 3 пункта 1   решения районного Маслихата (граждане, доходы которых не превышают размер продовольственной корзины) - единовременная материальная помощь на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
4) для категорий граждан, указанных в подпункте 4 пункта 1   решения районного Маслихата (малообеспеченные граждане, пенсионеры и инвалиды 1, 2 групп, доход которых не превышает продовольственную корзину) - единовременная материальная помощь по установленной цене на три тонны угля решением районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
5) для категорий граждан, указанных в подпункте 5 пункта 1   решения районного Маслихата (участники ликвидации последствии аварии на Чернобыльской атомной электростанции и воины Афганской войны) – ежемесячная материальная помощь на оздоровление и на возмещение коммунальных услуг в размере 2,5 месячного расчетного показателя;
6) для категорий граждан, указанных в подпункте 6 пункта 1   решения районного Маслихата (дети из малообеспеченных и многодетных семей получателей адресной социальной помощи и детских пособий, круглые сироты, дети оставшиеся без попечения родителей и дети-инвалиды до 18 лет) - единовременная материальная помощь к новому учебному году в размере 3 месячных расчетных показателей;
7) для категорий граждан, указанных в подпункте 7 пункта 1   решения районного Маслихата (выпускники средних школ - из малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района на обучение в высших учебных заведениях по гранту акима области) – ежемесячная материальная помощь на основании трехстороннего договора;

2. Әлеуметтік төлемдер Ақтоғай ауданының әділет басқармасында 2010 жылғы 31 қаңтарда N 12-4-93 тіркелген, Ақтоғай аудандық Мәслихатының (IV шақырылым, XXVІІІ сессия) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 158/28 "2011 жылы әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтар санатын бекіту туралы" шешімінің 1-тармағында бекітілген санаттағы азаматтарға келесі мөлшерде тағайындалады:
1) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 1-тармақшасында (бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 4 айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;
2) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 2-тармақшасында (онкология ауруынан емделуді қажет ететін азаматтар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 6 айлық есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 3-тармақшасында (табыстары азық-түлік себетінің мөлшерінен аспайтын азаматтар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша біржолғы материалдық көмек;
4) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 4-тармақшасында (табыстары азық-түлік себетінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар, зейнеткерлер және 1, 2 топтағы мүгедектер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссияның шешімі бойынша өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде үш тонна көмірге белгіленген баға бойынша біржолғы материалдық көмек;
5) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 5-тармақшасында (Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушылар және Ауған соғысының жауынгерлері) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін сауықтыру және коммуналдық қызмет көрсетуді өтеу үшін 2,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
6) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 6-тармақшасында (атаулы әлеуметтік көмек алушы және балалар жәрдемақысын алушы аз қамтамасыз етiлген және көп балалы отбасындағы 18 жасқа дейінгі балалар, жетім балалар, ата-аналардың қамқорлығынсыз қалған және мүгедек балалар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - жаңа оқу жылына 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек көрсетіледі;
7) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 7-тармақшасында (орта мектептерінің түлектері - облыс әкімінің гранты бойынша ауданға қажет педагогикалық кадрлар, медициналық қызметкерлер және басқа да мамандарды дайындау үшін жоғары оқу орындарында оқыту үшін табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы, ата-аналар қамқорлығынсыз қалған жетімдер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - үш тарапты келісімшарт негізінде ай сайынғы материалдық көмек;

8) для категорий граждан, указанных в подпункте 8 пункта 1   решения районного Маслихата (студенты высших учебных заведений и колледжей из малообеспеченных семей, доходы которых не превышают прожиточного минимума, сироты оставшиеся без попечения родителей - для подготовки педагогических кадров, медицинских работников и других специальностей, необходимых для района) - ежемесячная материальная помощь в размере 7000 тенге на оплату за проживание, питание, проезд к месту жительства и обратно;
9) для категорий граждан, указанных в подпункте 9 пункта 1 решения районного Маслихата (инвалиды и участники Великой Отечественной войны):
а) ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 5 месячного расчетного показателя;
б) единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 10 месячного расчетного показателя;
в) единовременная материальная помощь на подписку печатных изданий по фактической стоимости, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
г) ежеквартальная материальная помощь на оплату проезда до областного центра и обратно, независимо от наличия проездных билетов пропорционально расстоянию от места жительства до областного центра 1 месячного расчетного показателя, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
д) единовременная материальная помощь на текущий ремонт жилья в размере 6 месячного расчетного показателя, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
е) единовременная материальная помощь на оплату проезда в республиканские госпитали на основании проездных документов, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
10) для категорий граждан, указанных в подпункте 10 пункта 1   решения районного Маслихата (приравненные к участникам войны:
лица, награжденные медалью и орденами бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших в Великой  Отечественной войне;
не вступившие в повторный брак вдовы ветеранов Великой Отечественной войны, умерших в мирное время;
узники концентрационных лагерей и гетто) – единовременная материальная помощь ко Дню Победы:
а) не вступившим в повторный брак вдовам воинов погибших в Великой Отечественной войне, лицам награжденных медалью и орденами бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак вдовам ветеранов Великой Отечественной войны умерших в мирное время, узникам концентрационных лагерей и гетто, участникам ликвидации последствий на Чернобыльской атомной электростанции и участникам Афганской войны в размере 4 месячного расчетного показателя, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
б) узникам концентрационных лагерей и гетто ежемесячная материальная помощь в размере 4 месячных расчетных показателей на возмещение коммунальных услуг;

8) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 8-тармақшасында (табысы күнкөрістің ең төмен деңгейінен аспаған аз қамтамасыз етілген отбасындағы студенттер және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жетімдер – ауданға қажет педагогикалық кадр, медициналық қызметкер және басқа да мамандарды дайындау үшін) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өмір сүруге, тамақтандыруға, мекен жайына барып, кері қайту төлемдері бойынша 7000 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
9) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 9-тармақшасында (Ұлы Отан соғысы ардагерлерi мен мүгедектерi) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін:
а) дәрі сатып алу үшін 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
б) Жеңіс күніне орай 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
в) баспасөз басылымына жазылу жөнінде нақтылы бағасы бойынша, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде біржолғы материалдық көмек;
г) жол жүру билетінің барына қарамастан тұрғылықты орнынан облыстық орталыққа бару және кейін қайтуға жол ақысын төлеу үшін, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тоқсан сайынғы материалдық көмек;
д) тұрғын үйдің ағымдағы жөндеуі үшін өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 6 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
е) республикалық госпитальдерге жол жүру құжаттар негізінде жол ақысын төлеу үшін өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде біржолғы материалдық көмек;
10) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 10-тармақшасында (Ұлы Отан соғысына қатысушыларына теңестiрiлгендер:
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда мінсіз жауынгерлік қызмет және жанкешті еңбегі үшін бұрынғы КСРО орденімен және медалімен марапатталған тұлғалар;
қайтадан неке құрмаған Ұлы Отан соғысында қайтыс болған жауынгерлер жесірлері;
бейбіт өмірде қайтыс болған Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің қайтадан неке құрмаған жесірлері;
гетто және шоғырландыру лагерлердің тұтқындары) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін Жеңіс күніне арналған біржолғы материалдық көмек:
а) қайта некеге тұрмаған Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің жесірлеріне, тылда Ұлы Отан соғысы кезінде адал еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін КСРО медальдарымен және ордендерімен марапатталған тұлғаларға, бейбіт уақытта қайтыс болған Ұлы Отан соғысының ардагерлерінің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне, концентрациялық және гетто лагерлерінің тұтқындарына, Чернобыль атом электростанциясы апатының зардабын жоюға қатысушыларға және Ауған соғысына қатысушыларға, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
б) шоғырландыру және гетто лагерлерінің тұтқындарына коммуналдық кызмет ақысын төлеу үшін ай сайынғы 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;

11) Исключен постановлением акимата Павлодарской области от 07.12.2011 N 220;
12) для категории граждан, указанной в подпункте 12 пункта 1   решения районного Маслихата (больные туберкулезом, находящиеся на учете в Государственном учреждении "Актогайская противотуберкулезная больница" и больные туберкулезом студенты высших учебных заведений и колледжей, выявленных по месту учебы и прописанных в Актогайском районе) – материальная помощь на усиленное питание, на оплату проезда на лечение в пределах области в размере 22 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
13) для категории граждан, указанной в подпункте 13 пункта 1   решения районного Маслихата (студенты последних курсов и интернатуры медицинских высших учебных заведений, заключившие трехсторонний договор) – материальная помощь на обучение в размере на основании трехстороннего договора;
14) для категории граждан, указанной в подпункте 14 пункта 1   решения районного Маслихата (семьи, имеющие детей–инвалидов, больных детским церебральным параличом) - единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей для отправки в областной реабилитационный центр, ежемесячная материальная помощь в размере 2 месячных расчетных показателей;
15) для категорий граждан, указанных в подпункте 15 пункта 1   решения районного Маслихата (семьи, следующих категорий граждан на погребение, независимо от дохода и состава семьи (кроме лиц получавших пенсии и государственные социальные пособия):
безработных, состоящих на учете в центре занятости;
не работавших предпенсионного возраста: мужчин с 60 лет, женщин с 55 лет, независимо от регистрации в органах занятости;
не работавших участников боевых действий в Афганистане, ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции, независимо от возраста и регистрации в органах занятости) - единовременная материальная помощь в размере 10 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
16) для категории граждан, указанной в подпункте 16 пункта 1   решения районного Маслихата (семьи воспитывающие детей - инвалидов с детства до 18 лет, независимо от дохода) – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
17) для категории граждан, указанной в подпункте 17 пункта 1   решения районного Маслихата (молодые специалисты, выпускники высших медицинских учебных заведений, прибывшие на работу в район и трудоустроенные по специальности в текущем году, кроме студентов из малообеспеченных семей обучавшихся по гранту акима области) - медицинским работникам, выпускникам высших учебных заведений в размере 250 тыс., семейным, если в семье два врача - в размере 500 тыс. тенге;

11) Алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011.12.07  N 220 қаулысымен;;
12) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 12-тармақшасында ("Ақтоғай ауданының туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінде тіркеуде тұрған туберкулезбен ауыратындар және оқу орындарында анықталған Ақтоғай ауданында тіркелген туберкулезбен ауыратын жоғары оқу орындарының және колледж студенттері) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - жақсы тамақтандыру, облыс бойынша емделуіне байланысты жол ақысын төлеу үшін өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 22 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
13) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 13-тармақшасында (үш тарапты келісмшарт жасасқан жоғары медициналық оқу орындарының соңғы курс және интернатура студенттері) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - оқыту бойынша үш тарапты келісім шарт негізіндегі мөлшерінде материалдық көмек;
14) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 14-тармақшасында (балалық сал ауруымен ауыратын мүгедек-балалары бар отбасылар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - облыстық оңалту орталығына жіберу үшін 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
15) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 15-тармақшасында (жерлеу үшін табысына және отбасы құрамына тәуелсіз келесі санаттағы азаматтардың отбасыларына, (зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы тұлғалардан басқа);
жұмыспен қамту орталығында тіркеуде тұрған жұмыссыздар;
жұмыспен қамту органында тіркеуде тұрғанына қарамастан зейнетақылық жасқа дейінгі жұмыс істемегендер: ер азаматтар - 60 жастан, әйел адамдар - 55 жастан;
жұмыспен қамту органында тіркеуде тұрғанына және жасына қарамастан жұмыс істемеген Ауған соғысының іс-әрекетіне қатысушылар, Чернобыль атом электростанциясының апатын жоюға қатысушылар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
16) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 16-тармақшасында (табысына қарамастан балалық шағынан 18 жасқа дейінгі мүгедек-балаларды тәрбиелеуші отбасылар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
17) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 17-тармақшасында (облыс әкімінің гранты бойынша оқыған аз қамтылған отбасы балаларынан басқа, ағымдағы жылы ауданға жұмысқа орналасуға келген жоғары медициналық оқу орындарының түлектері және мамандықтары бойынша жұмысқа орналастырылған жас мамандар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - медицина қызметкерлеріне, жоғарғы оқу орнын бітіруші түлектерге – 250 мың теңге мөлшерінде, отбасылыларға, егер отбасында екі дәрігер болса - 500 мың теңге мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек;

18) для категории граждан, указанной в подпункте 18 пункта 1   решения районного Маслихата (лица, оставшиеся без средств существования, при полном или частичном повреждении предметов домашнего обихода, вещей, квартиры, помещений для зимнего содержания скота вследствие пожара, наводнения и других стихийных явлений (независимо от ранее полученной единовременной помощи) независимо от дохода) – единовременная материальная помощь в размере не более 100 месячных расчетных показателей на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально - уязвимым слоям населения, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
19) для категорий граждан, указанных в подпункте 19 пункта 1   решения районного Маслихата (малообеспеченные граждане:
граждане из числа получателей государственной адресной социальной помощи и детских пособий в целях развития личного подворья;
по заявлению на имя акима, доходы которых не превышают продовольственной корзины в целях развития личного подворья на приобретение скота и грубых кормов) - единовременная материальная помощь в размере не более 70 месячных расчетных показателей в целях развития личного подворья на приобретения скота и грубых кормов на основании решения районной комиссии по координации оказания социальной помощи социально-уязвимым слоям населения, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
20) для категории граждан, указанной в подпункте 20 пункта 1   решения районного Маслихата (пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии) - ежеквартальная материальная помощь на возмещение коммунальных услуг в размере 2 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
21) для категории граждан, указанной в подпункте 21 пункта 1   решения районного Маслихата (учащиеся профессионального технического заведения по направлению Государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района") - ежемесячная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей;
22) для категорий граждан, указанных в подпункте 22 пункта 1   решения районного Маслихата (дети-инвалиды до 16 лет и инвалиды всех групп) – единовременная материальная помощь в размере 1 месячного расчетного показателя, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
23) для категорий граждан, указанных в подпункте 23 пункта 1   решения районного Маслихата (дети сироты, дети оставшиеся без попечения родителей до 18 лет, студенты данной категорий до окончания высших учебных заведений и колледжей) – единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;

18) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 18-тармақшасында (табысына қарамастан өрт, су тасқыны және басқа апаттық жағдайлардан үй жиһаздарының, киім-кешектердің, пәтерлердің, мал ұстайтын қыстық бөлімшелердің толық немесе жартылай бүлінуінен өмір сүру тіршілігінсіз қалған тұлғалар (бұрын алынған бір ретттік көмекке қарамастан) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 100 айлық есептік көрсеткіштен артық емес біржолғы материалдық көмек көрсетіледі;
19) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 19-тармақшасында (аз қамтамасыз етілген азаматтар:
жеке шаруашылығын дамыту мақсатында мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және балалар жәрдемақысын алушылар санатындағы азаматтар;
аудан әкімінің атына өтініші бойынша жеке шаруашылығын дамыту, мал және қатты азық сатып алу мақсатында табыстары азық-түлік себетінен аспайтын азаматтар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - шаруашылығын дамыту, мал және қатты азық сатып алу мақсатында халықтың әлеуметтік әлжуаз топтарына әлеуметтік көмек көрсетуді үйлестіру жөніндегі аудандық комиссиясының шешімі бойынша, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 70 айлық есептік көрсеткіштен артық емес біржолғы материалдық көмек көрсетіледі;
20) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 20-тармақшасында (аз мөлшерде зейнетақы алушы зейнеткерлер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайын, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
21) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 21-тармақшасында ("Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бағыттамасы бойынша кәсіби техникалық оқу мекемелерінің оқушылары) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - шәкіртақыларын өтеуге ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
22) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 22-тармақшасында (16 жасқа дейінгі мүгедек-балалар және барлық топтағы мүгедектер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
23) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 23-тармақшасында (18 жасқа дейінгі жетім балалар, ата-аналардың қамқорлығынсыз қалған балалар, жоғары оқу орындарын және колледждерді бітіргенге дейін жоғары көрсетілген санаттағы студенттер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;

24) для категории граждан, указанной в подпункте 24 пункта 1   решения районного Маслихата (семьи, погибших военнослужащих в мирное время) – единовременная материальная помощь в размере 3 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
25) для категории граждан, указанной в подпункте 25 пункта 1   решения районного Маслихата (одинокие пенсионеры) – ежеквартальная материальная помощь на возмещение коммунальных услуг в размере 2 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
26) для категории граждан, указанной в подпункте 26 пункта 1   решения районного Маслихата (беременные женщины, своевременно, до 12 недель, обратившиеся в лечебное учреждение для постановки на учет по беременности) – единовременная материальная помощь в размере 5 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
27) для категории граждан, указанной в подпункте 27 пункта 1   решения районного Маслихата (граждане больные сахарным диабетом) – единовременная материальная помощь на возмещение лекарственных средств в размере 3 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
28) для категории граждан, указанной в подпункте 28 пункта 1   решения районного Маслихата (матерям, имеющим детей грудного возраста до одного года) - ежеквартальная материальная помощь на приобретение детского питания в размере 10 месячных расчетных показателей, в течение 15 рабочих дней со дня поступления заявления;
29) для категории граждан, указанной в подпункте 29 пункта 1   решения районного Маслихата (ветераны ВОВ и труда, труженики тыла, на экскурсионную поездку в г.Астану) – единовременная материальная помощь в размере не более 10 месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 07.12.2011 N 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование в пределах бюджетных ассигнований по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".
4. Выплата осуществляется через филиалы АО "Казпочта", АО "Народный банк" путем зачисления денежных средств на лицевые счета заявителей.
5. Первичные документы (протоколы, акты обследования, справки, списки и другие документы), по которым решается вопрос о социальной выплате, хранятся в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" в течение трех лет.

24) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 24-тармақшасында (бейбіт өмірде қайтыс болған әскери қызметкерлерінің отбасылары) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
25) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 25-тармақшасында (жалғызілікті зейнеткерлер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - коммуналдық қызметтерін өтеуге тоқсан сайын, өтініш түскен күннен бастап  15 жұмыс күні ішінде 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
26) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 26-тармақшасында (уақытында, 12 аптаға дейін емдеу мекемесіне жүктілігі бойынша тіркеуге тұру үшін жүгінген жүкті әйелдер) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
27) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 27-тармақшасында (қант диабетімен ауыратын азаматтар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде дәрілік құралдарын өтеуге 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
28) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 28-тармақшасында (1 жасқа дейін кеуде сүтiмен емiзу жасындағы балалары бар аналар) көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - бала азығын алуға тоқсан сайын, өтініш түскен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек;
29) аудандық Мәслихат шешімінің 1-тармағы 29-тармақшасында (Астана қаласына саяхаттық сапарға баруға ҰОС және еңбек ардагерлері, тыл еңбеккерлері, көрсетілген санаттағы азаматтар үшін - белгіленген баға бойынша біржолғы материалдық көмек.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011.12.07 N 220 (жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергілікті өкілетті орындардың шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтiк көмек" 007 бағдарлама бойынша бюджеттік қаражаттандыру шамасында уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Төлемақылар "Қазпочта", "Халық банкі" акционерлік қоғамы филиалдары арқылы өтініш берушілердің жеке есеп шоттарына ақша қаражаттарын аудару жолымен жүзеге асырылады.
5. Әлеуметтік төлемдерді төлеу мәселелерін шешетін алғашқы құжаттар (хаттама, тексеру актiлерi, анықтамалар, тiзiмдер және тағы басқалары) "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде 3 жыл сақталады.

6. Ежемесячно к 20 числу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" представлять в государственное учреждение "Отдел финансов Актогайского района" заявку о потребности средств, для обеспечения социальных выплат по бюджетным программам.
7. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" представлять отчет об использовании средств на социальные выплаты в государственное учреждение "Отдел финансов Актогайского района" до первого числа каждого месяца.
8. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования.
9. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Б.З.
Аким района                                Ж. Кожанов

6. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әр айдың 20 күніне "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне бюджеттік бағдарламалар бойынша әлеуметтік төлемдерді қамтамасыз ету үшін қаражат қажеттілігі туралы сұраныс ұсынсын.
7. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әр айдың 1 күніне дейін "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әлеуметтік төлемдерге арналған қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп ұсынсын.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.З.Ысқақоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов