О внесении изменений в решение районного маслихата очередной XXX сессии, IY созыва N 231-4/30 от 23 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 242-4/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 22 февраля 2011 года N 12-6-105
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного Маслихата (XXX сессия, IY созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-103, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 15 января 2011 года N 3, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 1971811,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 318341,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 950,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 268,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 1652252,0 тыс. тенге;
2) затраты - 1984684,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13440,0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 14288,0 тыс. тенге;

Аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231-4/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 242-4/31 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда N 12-6-105 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-103 тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 3 жарияланған) N 231-4/30 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімінің 1-тармағы мынандай редакцияда мазмұндалсын:
2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемінде:
1) кірістер - 1971811,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 318341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 268,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1652252,0 мың теңге;
2) шығындар - 1984684,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13440,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 14288,0 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов - 848,0 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета - -26313,0 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 26313,0 тыс. тенге."
Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии, Секретарь
районного маслихата                        В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского районного маслихата
очередной XXXI сессии IV созыва
N 242-4/31 от 14 февраля 2011 года
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

бюджеттік кредиттерді өтеу - 848,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялық қалдық нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -26313,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 26313,0 мың теңге.
1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімінің атқарылуын бақылауды аудан мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Крутиков
Железинка аудан мәслихатының 2011 жылғы
14 ақпан IV шақырылымның кезекті
XXXI сессиясы N 242-4/31 шешіміне
1 қосымша
2011 жылғы  аудан бюджеті
Санаты
Барлығы мың. теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР