О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 30 марта 2011 года N 2/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 апреля 2011 года N 12-8-104. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXXIII сессия, IV созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-98, опубликованное в газете "Заря" от 8 января 2011 года N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2068477" заменить цифрами "2088947";
цифры "1822306" заменить цифрами "1842776";
в подпункте 2):
цифры "2078618" заменить цифрами "2099088";
в пункте 3-1 решения:
цифры "13462" заменить цифрами "15114";
дополнить абзацем следующего содержания:
"11995" тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования";
в пункте 3-4 решения:
цифры "66701" заменить цифрами "61076";

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 2/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 01 сәуірде N 12-8-104 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXXIII сессиясы) 2011 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 355/33 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағындағы:
1)-тармақшадағы:
"2068477" деген сандар "2088947" деген сандармен ауыстырылсын;
"1822306" деген сандар "1842776" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы:
"2078618" деген сандар "2099087" деген сандармен ауыстырылсын;
шешімнің 3-1-тармағындағы:
"13462" деген сандар "15114" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға – 11995 мың теңге";
шешімнің 3-4-тармағындағы:
"66701" деген сандар "61076" деген сандармен ауыстырылсын;

решение дополнить пунктом 3-5 следующего содержания:
"3-5. Учесть в бюджете района на 2011 год на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020:
целевые текущие трансферты на частичное субсидирование заработной платы и создание Центра занятости – 12448 тысяч тенге";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

шешім мынадай мазмұндағы 3-5-тармақшасымен толықтырылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға мыналар есепке алынсын:
жалақыны ішінара қаражаттандыруға және Жұмыспен қамту орталығын құруға нысаналы ағымдағы трансферттер – 12448 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың  тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Песчан ауылының (селоның) 2011 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту