О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Павлодарского района
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 25/238. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 10 марта 2011 года N 12-11-136. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 июля 2016 года № 4/29
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 07.07.2016 № 4/29.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Павлодарского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Иманханов
Секретарь маслихата Т. Кожахметов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(25 внеочередная сессия, 4 созыв)
от 17 февраля 2011 года № 25/238
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий,
пикетов, демонстраций на территории
населенных пунктов Павлодарского района
Сноска. Приложение - в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 24.09.2014 N 39/285 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
Чернорецкий сельский округ
1
село Пресное
площадь перед сельским клубом
2
село Караколь
площадь перед сельским клубом
3
село Достык
площадь перед Домом культуры в селе Чернорецк
4
село Чернорецк
Григорьевский сельский округ
5
село Набережное
площадь перед Домом культуры
6
село Жана-кала
площадь перед сельским клубом
Черноярский сельский округ
7
село Сычевка
площадь перед сельским клубом
8
село Новочерноярка
площадь перед Домом культуры
9
село Черноярка
площадь перед сельским клубом
Мичуринский сельский округ
10
село Мичурино
площадь перед памятником ветеранам Великой Отечественной войны в селе Мичурино
11
село Госплемстанция
12
село Березовка
площадь перед сельским клубом
Зангарский сельский округ
13
село Зангар
площадь перед сельским клубом
14
село Коряковка
площадь перед сельским клубом
Луганский сельский округ
15
село Ак кудук
площадь перед сельским клубом
16
село Богдановка
площадь перед сельским клубом
17
село Луганск
площадь перед Домом культуры
Рождественский сельский округ
18
село Рождественка
площадь перед сельским клубом
19
село Розовка
площадь перед Домом культуры
20
село Максимовка
площадь перед сельским клубом
Ефремовский сельский округ
21
село Ефремовка
площадь перед Домом культуры в селе Ефремовка
22
село Даниловка
Красноармейский сельский округ
23
село Красноармейка
площадь перед Домом культуры
24
Железнодорожная станция
площадь перед Домом культуры в селе Красноармейка
25
село Шанды
Шакатский сельский округ
26
село Коктюбе
площадь перед Домом культуры в селе Шакат
27
село Заозерное
28
село Шакат
29
село Толыбай
площадь перед сельским клубом
30
село Маралды
площадь перед сельским клубом
Заринский сельский округ
31
село Заря
площадь перед сельским клубом
32
село Бирлик
площадь перед сельским клубом
33
село Жертумсык
площадь перед сельским клубом
34
село Подстепное
площадь перед сельским клубом в селе Заря
Кенесский сельский округ
35
село Каратогай
площадь перед сельским клубом
36
село Айтым
площадь перед сельским клубом
37
село Новоямышево
площадь перед Домом культуры
село Ольгинка
38
село Ольгинка
площадь перед Домом культуры

Павлодар ауданы елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізуге қосымша регламенттеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 25/238 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 наурызда N 12-11-136 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі N 4/29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 07.07.2016 N 4/29 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Павлодар ауданы елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізетін орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Иманханов
Мәслихат хатшысы Т. Қожахметов
Павлодар аудандық
мәслихатының (4 шақырылған
25 кезектен тыс
сессиясының) 2011 жылғы 17
ақпандағы N 25/238 шешіміне
қосымша
Павлодар ауданы елді мекендер аумағында
бейбiт жиналыстарды, митингiлерді, шерулерді,
пикеттерді және демонстрацияларды өткiзу орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 24.09.2014 N 39/285 (жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Елді мекен атауы
Өткізу орны
Чернорецк ауылдық округі
1.
Пресное ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
2.
Қаракөл ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
3.
Достық ауылы
Чернорецк ауылының Мәдениет үйі алдындағы алаң
4.
Чернорецк ауылы
Григорьевка ауылдық округі
5.
Набережное ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
6.
Жаңа-қала ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Черноярка ауылдық округі
7.
Сычевка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
8.
Новочерноярка ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
9.
Черноярка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Мичурин ауылдық округі
10.
Мичурин ауылы
Мичурин ауылының Ұлы Отан соғысы ардагерлері ескерткішінің алдындағы алаң
11.
Госплемстанция ауылы
12.
Березовка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Заңғар ауылдық округі
13.
Заңғар ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
14.
Коряковка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Луганск ауылдық округі
15.
Ақ құдық ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
16.
Богдановка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
17.
Луганск ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Рождественка ауылдық округі
18.
Рождественка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
19.
Розовка ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
20.
Максимовка ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Ефремовка ауылдық округі
21.
Ефремовка ауылы
Ефремовка ауылының Мәдениет үйі алдындағы алаң
22.
Даниловка ауылы
Красноармейка ауылдық округі
23.
Красноармейка ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
24.
Теміржол станциясы
Красноармейка ауылының Мәдениет үйі алдындағы алаң
25.
Шанды ауылы
Шақат ауылдық округі
26.
Көктөбе ауылы
Шақат ауылының Мәдениет үйі алдындағы алаң
27.
Заозерное ауылы
28.
Шақат ауылы
29.
Толыбай ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
30.
Маралды ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
Заря ауылдық округі
31.
Заря ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
32.
Бірлік ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
33.
Жертұмсық ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
34.
Подстепное ауылы
Заря ауылының ауылдық клуб алдындағы алаң
Кеңес ауылдық округі
35.
Қаратоғай ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
36.
Әйтім ауылы
ауылдық клуб алдындағы алаң
37.
Новоямышев ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Ольгинка ауылы
38.
Ольгинка ауылы
Мәдениет үйі алдындағы алаң