О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 196/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2011 года N 12-12-108. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением областного маслихата (ХХХV сессия, IV созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3188 от 30 июня 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное в газете "Сельские будни" от 20, 27 января 2011 года N 3, 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 434 022" заменить цифрами "1 428 809";
цифры "1 268 547" заменить цифрами "1 263 334";
в подпункте 2):
цифры "1 456 603" заменить цифрами "1 549 390";
в подпункте 5):
цифры "-36 161" заменить цифрами "-134 161";
в подпункте 6):
цифры "36 161" заменить цифрами "134 161";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы N 196/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде N 12-12-108 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының, 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХХV сессия) 2011 жылдың 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХХІХ сессия) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35  шешіміне (2011 жылғы 30 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3188 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, 2011 жылғы 20, 27 қаңтардағы "Сельские будни" газетінің N 3, 4 жарияланған) N 168/28 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"1 434 022" саны "1 428 809" сандарымен ауыстырылсын;
"1 268 547" саны "1 263 334" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 456 603" сандары "1 549 390" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-36 161" сандары "-134 161" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"36 161" сандары "134 161" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.