О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 06 октября 2011 года N 210/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 октября 2011 года N 12-12-112. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункта 4, статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное от 20, 27 января 2011 года в газете "Сельские будни" N 3, 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 428 809" заменить цифрами "1 470 408";
цифры "159 841" заменить цифрами "172 852";
цифры "5 283" заменить цифрами "7 490";
цифры "351" заменить цифрами "135";
цифры "1 263 334" заменить цифрами "1 289 931";
в подпункте 2):
цифры "1 549 390" заменить цифрами "1 590 989";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 06 қазандағы N 210/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қазанда N 12-12-112 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, 2011 жылғы 20, 27 қаңтардағы "Сельские будни" газетінің N 3, 4 жарияланған) N 168/28 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"1 428 809" саны "1 470 408" сандарымен ауыстырылсын;
"159 841" саны "172 852" сандарымен ауыстырылсын;
"5 283" саны "7 490" сандарымен ауыстырылсын;
"351" саны "135" сандарымен ауыстырылсын;
"1 263 334" саны "1 289 931" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 549 390" сандары "1 590 989" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.