О внесеннии изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2011 года N 13-4-119
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 20 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-114 от 19 января 2011 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 5 от 29 января 2011 года, «Акжар-хабар» за № 5 от 29 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 013 032» заменить цифрами «2 138 189»;
цифры «237 158» заменить цифрами « 248 158»;
цифры «1 770 887» заменить цифрами «1 885 044»;
после слов «поступления трансфертов - 1 770 887» дополнить следующей строкой « в том числе субвенция, передаваемая из областного бюджета - 1 255 291 тысяч тенге»
подпункте 2)
цифры «2 013 032» заменить цифрами «2 143 563»;
подпункте 3)
цифры «46 875» заменить цифрами «92 910,3»;
цифры «48 071» заменить цифрами «94 106,3»;
подпункте 5)
цифры «46 875» заменить цифрами «-98 284,3»;
подпункте 6)
цифры «46 875» заменить цифрами «98 284,3»;
в пункте 2:
слова «фиксированный налог» заменить словами следующего содержания «налог на игорный бизнес»;
добавить строки «сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности».
«Установить нормативы распределения доходов по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам и социальному налогу – в размере 100 процентов».
в пункте 6:
подпункте 3)
цифры «10 270» заменить цифрами «12 177»;
дополнить:
подпунктом 9 следующего содержания:
9) 9 118 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
подпунктом 10 следующего содержания:
10) 2 574 тысячи тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
подпунктом 11 следующего содержания:
11) 6 312 тысяч тенге – на создание центра занятости;
подпунктом 12 следующего содержания:
12) 13 200 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
в пункте 7:

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-1 шешіміне толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 30-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 сәуірде N 13-4-119 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-1 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Мемлекеттік тіркеу реестрінде 2011 жылы 19 қаңтарда № 13-4-114 тіркелген және 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Дала дидары» газетінде, 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Ақжар-хабар» газетінде жарық көрген) төртінші шақырылымдағы аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 013 032» саны «2 138 189» санымен ауыстырылсын;
«237 158» саны «248 158» санымен ауыстырылсын;
«1 770887» саны «1 885 044» санымен ауыстырылсын;
«трансферттер түсімі – 1 770 887» сөзінен кейін келесі жолмен толықтырылсын «сонымен қатар облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 255 291 мың теңге»
2) тармақшада
«2 013 032» саны «2 143 563» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«46 875» саны «92 910,3» санымен ауыстырылсын;
«48 071» саны «94 106,3» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-46 875» саны «-98 284,3» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«46 875» саны «98 284,3» санымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
«Тіркелген салық» сөзін келесі мазмұндағы сөздермен ауыстырылсын «ойын бизнесіне салық»;
«Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар» жолы қосылсын.
«100 пайыздық әлеуметтік салық және бір реттік талон бойынша қызмет жүргізетін жеке тұлғалардың жеке табыс салығы бойынша кірістерді үлестіру нормативін бекіту»
6-тармақ:
3) тармақшада
«10 270» саны «12 177» санымен ауыстырылсын;
толықтырылсын:
9 тармақша келесі мазмұнда:
9) 9 118 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мекемелерінің тәрбиешілері мен мұғалімдердің біліктілік категориясы үшін төленетін қосымша төлемдер көлемін артыруға.
10) тармақша келесі мазмұнда:
«10) 2 574 мың теңге – жалақыны бөлшектеп қаражаттандыруға;»;
11) тармақша келес мазмұнда:
«11) 6 312 мың теңге – жұмыспен қамту орталығын құруға;»;
12 тармақша келесі мазмұнда:
«12) 13 200 мың теңге – Жұмыспен қамту бағдарламасы 2020 шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;»;
7-тармақта:

после слов «для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 48 071» дополнить следующей строкой «для строительства жилья за счет кредитов из республиканского бюджета - 39 200 тысяч тенге».
в пункте 8:
подпункте 3)
цифры «30 000» заменить цифрами «55 000»;
подпункте 4)
цифры «13 547» заменить цифрами «23 207»;
дополнить:
подпунктом 6 следующего содержания:
6) 3 022 тысяч тенге – на приобретение угля организациям образования;
подпунктом 7 следующего содержания:
7) 124 тысяч тенге – на приобретение угля государственным органам;
подпунктом 8 следующего содержания:
8) 240 тысяч тенге – на приобретение угля организациям культуры;
подпунктом 9 следующего содержания:
9) 20 000 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта детского сада на 90 мест в селе Кулыколь;
подпунктом 10 следующего содержания:
10) 8 000 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта Горьковской средней школы;
подпунктом 11 следующего содержания:
11) 15 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт Майского сельского дома культуры;
в пункте 9:
цифры «3033» заменить цифрами «1833»;
в пункте 10 слово «здравоохранения» исключить.
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Утвердить перечень бюджетных программ каждого аульного (сельского) округа на 2012-2013 годы согласно приложениям 3 и 4 к настоящему решению (прилагаются).
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Предусмотреть в расходах бюджета района возврат неиспользованных целевых трансфертов из республиканского бюджета в сумме 5 856,3 тысяч тенге и из областного бюджета в сумме 0,3 тысяч тенге по бюджетной программе 452.006.000 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 8 к настоящему решению.
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме».
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.».
Приложение 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 5, 6, 7 к настоящему решению(прилагается);
Указанное решение дополнить приложениями 8, 9 и 10 согласно приложениям 3, 4 и 8 к настоящему решению( прилагается).

«Селолық елді мекендегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 48 071 мың теңге» сөзінен кейін келесі жолмен толықтырылсын «республикалық бюджет кредиті есебінен тұрғын үй салу үшін – 39 200 мың теңге».
8-тармақ:
3) тармақшада
«30 000» саны «55 000» санымен ауыстырылсын;
4) тармақша
«13 547» саны «23 207» санымен ауыстырылсын;
толықтырылсын:
6) тармақша келесі мазмұнда:
6) 3 022 мың теңге – білім беру мекемелеріне көмір сатып алуға;»;
«7) тармақша келесі мазмұнда:
7) 124 мың теңге – мемлекеттік органдарға көмір сатып алуға;»;
8) тармақша келесі мазмұнда:
«8) 240 мың теңге – мәдениет мекемелеріне көмір сатып алуға;»;
9 тармақша келесі мазмұнда:
«9) 20 000 мың теңге – Құлыкөл селосындағы 90 орындық балабақша құрлысына күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге;»;
10) тармақша келесі мазмұнда:
«10) 8 000 мың теңге – Горький орта мектебіне күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге;»;
11) тармақша келесі мазмұнда:
«11) 15 000 мың теңге – Май селолық мәдениет үйіне күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге;»;
9-тармақта:
«3033» саны «1833» санымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «денсаулық сақтау» сөзі алынып тасталсын.
12 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«12. Осы шешімдегі 3 және 4-қосымшаларға (ұсынылған) сәйкес, 2012-2013 жылдарға арналған әр бір ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізімі бекітілсін.
Келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
«13. Осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес, қаржылық жылдың басында пайда болған бюджет қаражатының еркін қалдықтары есебінен, аудан бюджеті шығынында республикалық бюджеттен 5 856,3 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 0,3 мың теңге сомасында 452.006.000 «Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару» бюджеттік бағдарламасы бойынша қайтарылған нысаналы пайдаланылмаған трансферттері қарастырылсын.».
Келесі мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Толық көлемде бюджет саласы қызметкерлерінің жалақыларының төленуін қамтамасыз ету.».
Келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.».
1, 2, 5, 6, 7 (ұсынылған) қосымшаларына сәйкес, 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалар ұсынылған шешімді жаңа редакцияда жариялансын.
Осы шешімнің 3, 4, және 8-қосымшаларына (ұсынылған) сәйкес, көрсетілген шешім 8, 9 және 10-қосымшаларымен толықтырылсын.